USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку обшукували територіальний сервісний центр МВС. ОНОВЛЕНО

16 Вересня 2016 13:39
Правоохоронці обшукували приміщення територіального сервісного центру МВС у Луцьку.

Про це з місця події повідомив кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини.

Зі слів очевидців, близько 12.30 у приміщення зайшли правоохоронці та попросили усіх сторонніх залишити приміщення, не пояснюючи причину. Будівлю закрили на замок, всередині залишились працівники та правоохоронці.

Як стало відомо, перевірку проводили працівники СБУ у рамках спецоперації. Так, вчора правоохоронці здійснювали обшуки у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області за адресою Гордіюк 14,б. А сьогодні обшукували територіальний сервісний центр міста Луцька. Зокрема, тут перевіряли усі документи, архіви, а також проводили обшуки в кабінетах.
О 14:40 до приміщення територіального сервісного центру під'їхала карета швидкої допомоги. Зі слів фельшера «швидкої», їм надійшо виклик про те, що в приміщенні сервісного центру комусь стало зле. Проте, двері медикам ніхто не відчинив.
Натомість обурені відвідувачі терцентру телефонували на 102 та скаржились, що їх не пускають в структуру. Близько 15 години двері сервісного центру нарешті відкрили. За станом на 15.11 територіальний сервісний центр відновив роботу.
Кабінет начальника сервісного центру опечатали.
Нагадаємо, ІА Волинські Новини раніше повідомляло, що правоохоронці затримали на хабарі начальника територіального сервісного центру МВС України у Ковелі Віталія Новікова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ура Показати IP 16 Вересня 2016 14:00
Зараз їх там в опу......
йцукен до Ура Показати IP 16 Вересня 2016 14:27
Вони були попереджені і вже чекали.
КОФАН ЗНАВ ПРО ОБШУК до Ура Показати IP 16 Вересня 2016 16:44
та й дураком треба бути щоб про обшук незнати))))У вісх новинах і всі меншти шублять про обшуки а дурні мруушніки рішили хабарі ьрати!!??)))Та це смішно...але хто хоч колись реєстрував авто добре знає ці противні морди хабарників -працівників та рішал які скоро не тільки ногами двер відкривати а там оселяться.і будуть то спати то рішати
23 до Ура Показати IP 17 Вересня 2016 07:57
Недавно ставив авто на облік, то в 2 вікні цей похожий на Гея десять документів рішал без черги робив, а одні з черги, і знову рішал, гнати іх всіх
ГКЧП Показати IP 16 Вересня 2016 14:22
запитайте в Кофана за яки прибутки він купив квартиру в Киіві для дочки
Анонім до ГКЧП Показати IP 16 Вересня 2016 14:58
за кровні та рідненькі
ось Показати IP 16 Вересня 2016 14:52
Такі цирки роблять для відводу очей до речі не вперше. А хабарі брали і беруть.
Знаючий Показати IP 16 Вересня 2016 16:43
Це не СБУ...
Бомбило Показати IP 16 Вересня 2016 17:54
Кофану ж...па))) скоро буде бунт проти нього
Джек Показати IP 16 Вересня 2016 20:43
А чим кофан такий поганий? Тіпа хтось має лучший прийти????
Zena до Джек Показати IP 16 Вересня 2016 22:54
То э так!! Віскунова родичка - працівниця центру
Ленка до Zena Показати IP 17 Вересня 2016 07:49
а Вальку і Нінку ще не поділи,? то ще ті хабарниці!
Бомбило до Джек Показати IP 17 Вересня 2016 20:57
А ти чьо за нього тянешся? Тобі з ним так само добре як Кідибі??? Та хай беруть гроші але хай поміняють на іншого а не цей яйцеголовий гребе все в одну ж...пу