USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьк привезли тіла загиблих айдарівців. ВІДЕО

10 Вересня 2014 20:16
У Луцьк із почестями привезли тіла загиблих воїнів-краян. Знайомі, рідні, побратими - усього близько 40 автівок зустріли на межі Волинської та Рівненської областей рефрижератор із загиблими героями Вишневським Олегом Анатолійовичем та Атаманчуком Андрієм Вікторовичем.

Сьогодні, 10-го вересня, близько 18.00 «вантаж 200» заїхав на територію Волинської області у супроводі міліціонерів і побратимів айдарівців. Із сумомом і сльозами в очах волиняни браталися на Цуманському перехресті, бо раді були бачити живими тих, хто повернувся вцілілим із фронту і розділяв усю важкість втрати товаришів.



Колона автівок у два-три ряди супроводжувала загиблих воїнів-лучан до моргу. Проїжджі авто зупинялися вздовж траси, чоловіки при дорозі знімали шапки, віддаючи шану героям України.

Лучанину Вишневському Олегу Анатолійовичу було 36 років, сиротою залишився його п’ятирічний син Ілля. За єдність нашої держави також віддав життя 35-річний Атаманчук Андрій Вікторович. У нього залишилося двоє малолітніх дітей – дочка Марія, 13 років, і син Максим, 7 років.

Тіла спочатку завезли на судмедекспертизу, а далі - у нижній храм Кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку.

Світла пам’ять про наших земляків, які віддали своє життя за цілісність і незалежність України, назавжди залишиться у серцях лучан.
Завтра у Луцьку день жалоби: відспівування загиблих відбудеться 11 вересня о 13 годині у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору, громадянська панахида – о 13.30 на Театральному майдані міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Скорблю... Показати IP 10 Вересня 2014 20:18
Вічна слава Героям!!!!!!!!!!!!!!!1
Джулія Показати IP 10 Вересня 2014 20:35
Колись і Путлер стане "вантажем 200".
свідок... до Джулія Показати IP 11 Вересня 2014 01:42
Це не заставить себе довго чекати і трапиться набагато скоріше, ніж вважає багато хто нині..... Ймовірно -- його тіло так і не буде знайдено.... Хтозна, обставини бувають різні)))))
Для чого Показати IP 10 Вересня 2014 20:37
робити шоу на людському горі....
для того до Для чого Показати IP 10 Вересня 2014 21:59
один із загиблих був автомайданівцем, його товариші вирішили супроводити, таким чином віддати останню шану героям.. яке шоу???
Іванна Показати IP 10 Вересня 2014 20:48
Це не шоу!!! Це остання шана ГЕРОЯМ!!!Чи краще, щоб їх поховали тишком-нишком і ніхто б не знав? Я думаю, ці хлопці заслужили, щоб їх поховали з почестями!!! Слава Героям! І вічна пам"ять!
Демократам Показати IP 10 Вересня 2014 20:59
коментар було видалено
з Луцька Показати IP 10 Вересня 2014 21:00
шана героям, хай місто прокинеться та зрозуміє, що іде війна!!!!
Наталія Показати IP 10 Вересня 2014 21:03
Серце переповнює туга і жаль! Я бачила цих Героїв , коли Вони відправлялися на Схід. Ми проводжали їх і вірили, що вони неодмінно повернуться живими. Але скотиняча рука відібрала життя у цих молодих хлопців. Ми ніколи не пробачимо їм смерть наших Героїв. Ніхто і ніколи більше не буде ганьбити Українця і Україну! Ми є справжня Нація!!!!! ВІЧНА СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дончанин до Наталія Показати IP 10 Вересня 2014 21:26
Друже, поїхали на Донбас бити колорадів. А якщо нас вб'ють? А нас за віщо?
Наталія до Дончанин Показати IP 10 Вересня 2014 21:49
То чому ви сидите у нас на заході, у так званих бандерівців, а не захищаєте свою землю, тому що вам плювати як завжди, ви привели до влади гада, який обікрав нас, вас. Поки не зміниться ваша думка, в душі не буде віри , ми ніколи не станемо єдиними як нація!
Дончанин до Наталія Показати IP 10 Вересня 2014 22:39
Тебе сейчас живется лучше, чем при Яныке?
Анонім до Дончанин Показати IP 10 Вересня 2014 23:00
коментар було видалено
Наталія до Дончанин Показати IP 10 Вересня 2014 23:03
Я того покидька навіть згадувати не хочу. Тобі можу сказати лиш одне , нехай такою страшною ціною, як смерть наших хлопців, але ми побачили що ми дійсно Українці, а не бидло об яке витирали стільки часу ноги. Я знаю єдине, Бог є на світі, і дуже швидко прийде розплата, Я знаю ,що так і буде!!!
Думка до Наталія Показати IP 11 Вересня 2014 09:59
А думка зараз має бути такою як у вас, а якщо я маю свою думку то я вже не украінець. І якщо я проти війни, то мені немае місця тут. А в євро різні думки і живуть .....
Анонім до Дончанин Показати IP 10 Вересня 2014 23:03
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2014 21:13
коментар було видалено
Ольга до Лучанин Показати IP 10 Вересня 2014 21:27
Це залежить від того, які ви коментарі тут ставите. Якщо провокуєте тільки - то правильно роблять, що видаляють. У людей горе, а тут стільки жовчі...
Лучанин до Ольга Показати IP 10 Вересня 2014 21:47
Ольго, мій коментар не вміщав в собі ні провокація, ні чогось подібного, лишень засуджував вчинки порушників дорожнього руху. Лише дотримуючись закону ми зможемо побудувати могутню, правову державу. СЛАВА УКРАЇНІ!
Ірина до лучанина Показати IP 10 Вересня 2014 22:26
Бійтеся Бога.
Іра Показати IP 10 Вересня 2014 23:27
У Біблії написано Божі слова, що вся слава належить лише Богу і Він її не віддасть нікому. Якби ми віддавали шану Тому, кому вона належить і побільше молилися, все було б по і ншому. А так, маємо те, що маємо. Героям вічна память, подяка і т.д. Богу - слава!
Анонім Показати IP 10 Вересня 2014 23:40
А янек ще живий? Щось його забули, чи що?
Юрій Хомич Показати IP 10 Вересня 2014 23:55
Царство ВАМ НЕБЕСНЕ, ГЕРОЇ!!!! Слава УКРАЇНА!!! Слава ВАМ!!!!
Ольга Показати IP 11 Вересня 2014 00:25
Вічна пам'ять героям і Царство Небесне!
день Показати IP 11 Вересня 2014 00:39
Тільки 2х привезли, чи це всіх?? Є списки??
й Показати IP 11 Вересня 2014 02:19
а де тіла братів Хом'яків??! рідні та близькі не знаходять собі місця.
віра до й Показати IP 11 Вересня 2014 07:05
Напевно, багато тіл ще не ідентифіковані, кацапи палять вогнем, артилеріею.... Рідним загиблих витримки і терпіння.....Не вистачае зла до того, що робиться, скільки ще мае загинути наших хлопців!!!
Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 07:11
А ви подивіться як цей на джипі їздить, то по зустрічній, то в лоб чому їм правила вуличного руху не писані, герої не такі , героям вічна пам'ять
ч до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 08:46
Айдар
віра Показати IP 11 Вересня 2014 07:40
Героі не такі, як ти. А ти б кожен раз, як крутелики на джипах іздять так писав, в газети, в коментах, в даі
Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 07:56
Знайома машина , щодня біля "Славутича" хлопці на капоті розмальованої тарадайки горілку з самого ранку п'ють.
Айдар до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 08:50
Чому ж ти ховаєшся за анонімом, закидаєш інформацію, а підтвердити можеш, чи може ти пес москалський який тролить тут?? Якщо не боїшся набери, 0639508702, але мабуть духу не вистачить)))
Анонім до Айдар Показати IP 11 Вересня 2014 08:56
Чого це я ховаюсь? Чекай фото "героїв", доречі, цю інформацію можуть підтвердити як жителі будинків по Вулиці Воїнів Інтернаціоналістів, так і батьки, які ведуть дітей в садочок і до школи
Айдар до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 09:13
Ви тільки й вмієте тут кісточки перемивати, запрошую вас із собою на передову, а по приїзду (якщо поталанить) приїдете і будете розповідати і писати всіляку хрінь, так що краще закрийте пельку це 1, а друге: це не місце щоб тут таке писати!!!
Лучанка до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 09:05
Побійся Бога таке говорити! Ця машина нещодавно тільки приїхала зі Сходу! В цих хлопців немає даже часу коли поїсти, чи нормально поспати, не говорячи про те щоб горілку самого ранку розпивати! Напевно сам так хочеш бухнути, що та горілка тобі на капотах здається!
Анонім до Лучанка Показати IP 11 Вересня 2014 09:12
Я кажу, буде фото, якби не бачила би - не писала, а їхні посиденьки обов*язклво сфотографую. Доречі, одразу навіть не думала, що це бійці, думала що це правий сектор, який прикривається рлзмальованою машиною та формою, відсиджуючись в теплому місці. а Бога боятись треба тим, хто бреше
Айдар до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 09:16
Подзвоніть, я з вами порозмовляю, якщо не передзвоните, буду вас розглядати як москальського троля із відповідними наслідками!!!
Анонім до Айдар Показати IP 11 Вересня 2014 09:22
Вам треба - ви і дзвоніть, запит я вам кинула. А залякувати мирних громадян не гарно
Didro до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 11:08
Слухай ти. істота невизначеної статі, в тебе мабуть перед очима не тільки "пляшки на капоті", але і член чергового хахаля - тому зникни, падаль! Не паскудь тут!
Мадонна Показати IP 11 Вересня 2014 10:41
Слухай, ти анонім, тобі що нема чим зайнятись, горілка на капоті перед очима, йди краще працювати, або на передову вперед. Там хоч відчуєш, що таке життя. А хлопці-герої, тільки повернулись із Сходу-із війни, а бред несеш- тупость.
Мадонна Показати IP 11 Вересня 2014 11:20
Хлопці з "Айдару" дай Боже вам сили, здоров"я і обов"язково вернутися з перемогою живими, ви нам дуже потрібні, ми за вас молимось і будемо молитись, і не звертайте уваги, не нервуйтесь на всяку шваль ось таких "анонімів невизначеної статі" в яких перед очима тільки горілка.
Луцька дівчина 34 ро Показати IP 11 Вересня 2014 11:31
Я висловлюю щирі співчуття родинам загиблих хлопців, ви Шановні "Айдарівці" обов"язково оставайтесь живими і здоровими, ви дуже потрібні Україні, родинам, дітям, коханим і нам Луцьким дівчатам. Дякуємо Вам, низькій уклін. Ми за вас молимось. А оте лайно "анонім", не варте навіть того, щоб з вами розмовляти по телефону, так що "воно" не передзвонить.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 11:50
Публічно перепрошую перед айдаром, після розмови вияснили, що то був коньяк і це було один раз. Прошу адміністраторів видалити весь срач, так як задуму поганити пам'ять хлопців не було