USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На пам’ятник Бандері у Луцьку виділять 200 тисяч

12 Січня 2016 12:47
200 тисяч гривень з міського бюджету виділять на будівництво пам’ятника Степану Бандері у Луцьку.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 12 січня.

Так, зі слів Луцького міського голови Миколи Романюка, до нього звернулись представники громадськості з проханням якомога швидше вирішити питання, що стосується будівництва пам’ятника Степану Бандері.

До слова, під час цьогорічного відзначення річниці Дня народження Степана Бандери 1 січня, активісти, які зібралися біля п’єдесталу на площі Героїв Майдану, висловили думку, що хочуть, аби наступного року на цьому місці з’явився пам’ятник керівнику проводу Організації Українських Націоналістів Степану Бандері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
луцкий Показати IP 12 Січня 2016 13:21
ну зачем перед ЗАГСом устанавливать памятник Бандере? совсем уже из ума выжили...
Читач до луцкий Показати IP 12 Січня 2016 14:11
Молодята будуть приймати присягу на вірність Батьківщині перед підписанням шлюбного контракту. А як якийсь кацап чи кацапка не схоче, то до шлюбного ложа отримає "Зась!".
12345 до Читач Показати IP 12 Січня 2016 17:24
А степкиному другу гитлеру где ставить памятник, чтобы молодь присягу на верность давала?
Читач до 12345 Показати IP 12 Січня 2016 19:41
А за "степкиному другу гитлеру" тобі, тварино, з часом впаяють рочків з п`ять біля параші.
МВ до луцкий Показати IP 13 Січня 2016 10:44
а туалет в центрі європейського міста не бажаєте за ці гроші ВІДКРИТИ НАРЕШТІ??????
сам до луцкий Показати IP 15 Січня 2016 01:03
це питання на референдум!!! я патріот...але Бандері біля загсу не бути!!!!!!
Анатоль_ Показати IP 12 Січня 2016 13:26
сумнівне рішення
Ігор Показати IP 12 Січня 2016 13:40
Дорогі зробіть, дітям в садочкі, в мед заклади, пенсіонерам. Що немає куда грошей подіти!!!
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 13:41
краще ці кошти на ремонт доріг витратили
луцьк Показати IP 12 Січня 2016 13:45
Бандера сквер є, памятник хочуть поставити, то може не Луцьк, а Бандера сіті........................
Руслан Показати IP 12 Січня 2016 13:48
Шановні!!! Виділіть ці гроші на щось інше, памятник біля ЗАГСу маразм!!!..У нас на передовій зараз тисячі Героїв, які боронять нашу державу, дайте краще їм на теплий одяг, взуття чи продукти харчування... 200000 грн??? на якусь х*рню
КРАЯНКА Показати IP 12 Січня 2016 14:02
ЦЕ МАРАЗМАТИЧНА ІДЕЯ АНАТОЛІЯ ВІТІВА БІЛЯ РАЦСу СТАВИТИ ПАМ'ЯТНИК.У НАС Є ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, ЧОМУ НЕ ТАМ? ЯКЩО ЦЕ З ВИХОВНОЮ ЦІЛЛЮ, ТО ВИХОВУВАТИ В ДЕНЬ ШЛЮБУ ВЖЕ ПІЗНО! МЕР МАВ БИ МІСЦЕ ЗМІНИТИ!!!
Читач до КРАЯНКА Показати IP 12 Січня 2016 14:12
Як на вулиці Бандери ставити, то мусово її закривати, бо там не роз`їдешся. Краще поставити біля Лесі на Театральному - буде пара гарна, як наречені.
лучанин до КРАЯНКА Показати IP 12 Січня 2016 14:25
Шановна краянко,для Вітіва Бандера такий "дорогий",так само як і для його патрона Тягнибока.Тягнибок на Бандері три рази заїхав у Верх.Раду і останній раз щей Вітіву повезло.Ви чули,щоб свободівці зараз десь возвеличували цього "героя?" Першого січня минула 107-а річниця від дня народження Бандери і хоч один з місцевих князьків від свободи був біля РАЦ су? Я на фотографіях не знайшов.А каламутить цю "воду" старий маразматик,бувший замполіт радянської армії_Кушнір,він же голова гром.орг. упівців.Кушнір "вріже дуба" і про Бандеру в Луцьку З А Б У Д У Т Ь!
лучанин Показати IP 12 Січня 2016 14:10
Бандера не заслужив,щоб йому пам"ятники ставити.
лучанка до лучанин Показати IP 12 Січня 2016 14:17
Він заслужив тому що українці стають нацією тільки шкода що пізно зрозуміли.
Анна до лучанка Показати IP 12 Січня 2016 17:21
Чим саме назвіть конкретно що і коли? Я не проти його як політика і стратега але кількість українців що загинула у війні з різних політ таборів зашкалює де його досягнення в чому?? Загублено мільйони людських життів покалічені долі
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 14:16
Знову відмивання грошей?
Андрійко)) до Анонім Показати IP 12 Січня 2016 14:49
Воно Саме!!Відмиваннячко, сущщі діти....
Анна Показати IP 12 Січня 2016 15:26
Завжди дивувалася чому прості люли можуть поставити памятник родичу за 5-10 тисяч грн а ті які встановлюють на території міста коштують сотні тисяч. ???
Андрійко)) до Анна Показати IP 12 Січня 2016 16:10
то так все.... чому на базарі картопля коштує 10грн\кг - і це вже з накруткою підприємця і тд і тп... тоді як держ. закупівлі в садочки і школи в 4-5 раз дорожчі, тіпу картопля по 40грн....якась мега елітна походу....
Анонім до Анна Показати IP 12 Січня 2016 16:11
50 % мінімум відкат ,а взагалі Бандера це нацик як і Гітлер і зводити пам"ятники за народні гроші м"яко кажучи неправильно
666 Показати IP 12 Січня 2016 16:01
Коли памятник соратникам Бандери поставлять? - Гітлеру, Борману,Герінгу, Геббельсу, Ріббентропу, Фрику, Гімлєру, Онозорге, Розенбергу, Франку, Ламмерсу, Мейснеру, Шахту....
Лучанка Показати IP 12 Січня 2016 16:40
Шановний мер і іже з ним! Коли ви вже нарешті зрозумієте, що демократія і ідолопоклонництво - це різні речі?!!! Це буде пам'ятник диктатурі, а не герою нації! Тій самій диктатурі, котра ніколи не хоче чути думку іншого і більше того- вона знищує людей за інший світогляд. Поставте пам'ятник свому кумирові біля Буратино у сквері його імені (Бандери), напроти Прокуратури, щоб він їм у вікна заглядав суворо: "Бандера приде- порядок наведе!". Чому ні? А навіщо біля ЗАГСу ці постійні траурні вінки? І взагалі: який зв'язок між молодятами і Бандерою? Ще зобов'яжіть всіх учасників весільного кортежу біля цього монумента на себе таблички чипляти : "Je suis Bandera"... Маразм ...
лучанин до Лучанка Показати IP 12 Січня 2016 19:00
Прямо в яблучко! Молодець! СУПЕР!!!
Ірина Таран Показати IP 12 Січня 2016 22:51
А працівники ЛПЕ без зарплати сидять
Словяни Показати IP 12 Січня 2016 23:26
Вулицю теж змінити . . . . Його люблять у Львові нехай там і називають вулиці його ім'ям . . . .