USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Наскільки «дорога» Україна Росії – розповів Путін

10 Квітня 2014 18:51
За останні роки Росія направила вельми значні фінансові ресурси для субсидування економіки України.

Про це йдеться в листі президента РФ Володимира Путіна лідерам європейських країн, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Росія за останні чотири роки субсидувала економіку України за рахунок заниження цін на газ в обсязі $35,4 мільярда. Крім того, в грудні 2013 року Росія надала Україні позику на $3 мільярди", - написав Путін.

У документі наводиться перелік знижок на газ, які Росія надавала Україні.

"Починаючи з 2009 року сумарно ці знижки склали $17 мільярдів. До цього слід додати ще $18,4 мільярда - неоплачені українською стороною штрафні санкції за недобір мінімального річного обсягу газу (take-or-pay)", - поскаржився Путін.

Путін зазначив, що "ці досить значні фінансові ресурси були спрямовані на підтримку стабільності та платоспроможності української економіки".

"Підкреслю: крім Росії, цього ніхто не робив", - йдеться в листі.

Як відомо, Путін написав лист лідерам країн Європи, які імпортують російський газ, лист з пропозицією провести переговори про українські борги та постачання газу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
єхх Показати IP 10 Квітня 2014 19:22
Єдина країна яка завжди підтримувала нашу Україну, а ми їх на ножі. І не потрібно писати що Путін забрав у нас Крим, майданівці самі нагнітали та кричали " москаляку на гілляку" " хто не скаче той москаль" та " москалів на ножі". Дякуємо правий сектор які так вправно навчали молодь цим диким кричалкам, дякуємо пані Фаріон яка зі сцени закликала вмитись ворожою кровью, дякуємо Тягнибоку, який пропонував заборонити спілкування російською, та навязував нам що 9 травня не наше свято. Ми ніколи більш не будемо браттями, хто захоче мати родича як ми? Мені шкода свою державу
ахх до єхх Показати IP 10 Квітня 2014 21:50
ну зараз розплачусь, як же каПутін про нас дбає, як батько рідний. Може прізвище його взяти? Гітлер також хотів весь світ спасти. Тільки в новому світі він нас з вами бачив лише за колючим дротом або в топці пічки.
456 до ахх Показати IP 10 Квітня 2014 21:56
А просто подумати слабо?
єхх до ахх Показати IP 10 Квітня 2014 22:14
Та причому тут Путін? Ви в першу чергу своїми кричалками ображали людей, а не Путіна. У вас завжди знайдеться винуватий. Спочатку Янукович, потім невідомі тітушкі, Беркут, москалі, Росія, кримчани, східна Україна, сепаратисти, екстремісти, Царьов. Тепер хто - Юля та Порошенко, Яценюк і Ко. Хто слідуюча ваша жертва? Починайте з себе в першу чергу, та признайте - що ВИ довели країну до розрухи.
москвич Показати IP 10 Квітня 2014 19:35
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 19:51
Путін забув, що аферистка Юля завдяки підписаній кабальній Угоді з тим же Путіним заставила Україну переплатити Росії за газ 20 мільярдів доларів. Путін перетворив Росію в останню у світі імперіалістичну державу, яка опинилася в ізоляції
себе до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 21:54
Росія завжди була імперією і нею буде. Можна на неї гавкати, можна від неї тікати, а можна і зрозумом - співпрацювати. Хто ж винен що в наших самозванців хворі мізки?
Бульба Показати IP 10 Квітня 2014 19:57
Путин выставил Эуропе ультиматум, нехотите Украм помогать, перекроем трубу.
вася Показати IP 10 Квітня 2014 23:16
нехай отсосе той хутін .....А ТОДІ ПОБАЧИМ...
розум Показати IP 10 Квітня 2014 23:33
З розумом треба все робити, а розуму, то і немає. От і будемо дуже швидко любоватися встановленими пам"ятниками бандерівцям і загортатися в прапори, бо не буде грошей на їжу і одяг. А хто винен - Путін.З країнами сильнішими за нас треба дружити, а не воювати.
304 до розум Показати IP 11 Квітня 2014 23:21
а флаги то китайские..
до розума Показати IP 11 Квітня 2014 02:04
Ти в школі з багатьма дружив ..... неук хренов
до всіх Показати IP 11 Квітня 2014 10:17
Чого бідні? Бо дурні. Чого дурні? Бо бідні. Такими і будемо, якщо не візьмемося за розум.