USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Найбільше для Луцька «скинулись» британці

27 Лютого 2013 12:10
Понад 64 мільйонів доларів США прямих інвестицій вклали в економіку міста іноземні інвестори за 2012 рік.

Про це повідомили у головнорму управлінні статистики у Волинській області.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку міста за весь період інвестування, на 1 січня 2013 становив понад 198 мільйонів доларів.

Іноземні інвестиції здійснювали партнери з 25 країн світу. Основними інвесторами економіки міста є нерезиденти з Вірґінських Островів (Британських), Швеції, Кіпру, Німеччини, Великої Британії. На ці країни припадає більше 86% іноземних інвестицій.

Прямі іноземні інвестиції надійшли на 131 підприємство міста, найбільші обсяги їх акумульовані на підприємствах торгівлі – 76,6 мільйона доларів, що становить майже 39% капіталу, залученого в місто.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus