USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Волинянин перепродував куплений в аптеках трамадол

11 Травня 2015 11:40
Збутом наркотичного засобу чоловік займався протягом п’яти місяців. Незаконну діяльність бізнесмена припинили працівники нововолинського міськвідділу міліції, зловивши порушника «на живця». Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Оперативники встановили: чоловік приторговує наркотиками. При цьому свій «бізнес» він розпочав кілька місяців тому. Наркотичний засіб чоловік привозив із сусідньої держави: купував його в аптеках і збував на території міста за 180-200 гривень за 10 таблеток.

Правоохоронці провели оперативну закупівлю, придбавши «товару» на 680 гривень.

Згідно із вказаним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України. Волинянину оголосили про підозру у скоєнні злочину, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Варто відзначити, що за збут наркотичних засобів чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus