USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Заробітні плати працівників міського суду на Волині

14 Лютого 2015 19:21
Суми - скільки заробили працівники Володимир-Волинського міського суду стали доступні широкій аудиторії.

Так, найбільше заяв та нарікань пересічних громадян, які звертаються про правову допомогу, припадають, як це не прикро, на долю суддів, адже зміст рішень та ухвал, які виносяться окремими суддями, часто розглянуті поверхово, носять іноді упереджений характер та навіть не відповідають вимогам діловодства.

Про це інформує Громадська Організація «З’єднання борців «За справедливість»

Аби дізнатися про співвідношення відповідальності та оплати роботи працівників Феміди, активісти звернулися з запитом до Володимир–Волинського міського суду з проханням надати інформацію про отриманий дохід його працівниками за минулий рік. Зрештою відповіді щодо грошового забезпечення служителів Феміди Володимир–Волинського міського суду, яке вони одержали за 2013 та 8 місяців 2014 року, таки надійшли.

Перше враження, пишуть в організації, - несправедливість: величезна різниця посадових окладів суддів та інших працівників судового органу.

Друге враження - незацікавленість: звісно, відповідальність судді значно більша, та невже помічник судді та секретар суду мають заробляти в шість – десять разів менше?

Громадськості активісти продемонструють сумарні доходи (без вирахувань) лише суддів та їх помічників за вищевказаний період. Це, переконують, - лише десята частина тієї інформації, якою володіють борці за справедливість.

Усім зацікавленим обіцяють надати повнішу інформацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анатоль_ Показати IP 14 Лютого 2015 19:30
А казали що судді багато заробляють! а вони отримують за свою працю копійки!
лучанин до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 07:38
20000 в місяць це мало і ще козли беруть хабарі
123 до лучанин Показати IP 15 Лютого 2015 11:13
Суддям треба платити тисяч по 70 в місяць, щоб не крали. Хочете чесних суддей - платіть.
волинянка до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 09:33
Мені б їхні копійки!!!
запитання Показати IP 14 Лютого 2015 19:56
А зять пані Пікули Рудись, той що всіх бандитів захищає, він приватний адвокат , чи "рєшала" універсал?
Mik (галицька миша) до запитання Показати IP 15 Лютого 2015 05:41
Тут не йдеться про адвокатiв, бо адвокати отримують грошi вiд клiєнтiв, а не за державний рахунок.
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 15 Лютого 2015 10:18
по вас видно що адвокат.. мове йде про те, що Пікула більше отримала і більше заплатила податків, бо певне є роздруковка по зарплаті... а ось яку квитанцію ви даєте клiєнту невiдомо... БО ви чесному люду не доводите до відома....САМЕ ГОЛОВНЕ... що маючи свідоцтво про підприемницьку діяльність платите ПОДАТКИ значно менше ніж судді....
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 15 Лютого 2015 11:15
судя платить податки з держбюджету, а адвокат - з власної кишені. різницю відчуваєш?
до НЕЛУЧАНИНА до НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Лютого 2015 14:22
фіксованого податку 100 грн. не сміши дідо...а найману працю зареєстрував?? чи в конвертах платиш????
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 15 Лютого 2015 12:35
Клiєнту БАЙДУЖЕ, чи я сплачую податки, чи нi. Йому потребен виграш його справи.
ото ж бо до Mik (галицька миша) Показати IP 15 Лютого 2015 14:18
цікаво простому люду... якщо суддя сплатив 15% від зарплати..то скільки ти шановний дав бюджету... не думаю що 40 тисяч ...
думаю Показати IP 14 Лютого 2015 19:57
Так це офіційно...а насправді?
про шо думаю? до думаю Показати IP 14 Лютого 2015 20:39
Двісті сімдесят тисяч за рік !!!!! Мало??! Всім би таку офіційну зарплату!!
11 до думаю Показати IP 14 Лютого 2015 22:04
а чому никого не ц1кавить зарплата адвоката ??? Суддя певне з 267 тисяч податок сплатив держав1.... а ось адвокат ск1ко в кишеню поклав ???..нев1домо по який квитанц11..... а скильки держава отримала нев1домо?? може д1до просв1тить нас ?? в1н же ас в усьому....
Mik (галицька миша) до 11 Показати IP 15 Лютого 2015 05:46
Суддi та помiчники суддiв, а також працiвники прокуратури, МВС, СБУ тощо - то держслужбовцi, вони отримують грошi з коштiв держави, тобто, за рахунок платникiв податкiв. Тому їхнi заробiтнi плати цiкавлять нарiд. А адвокат не є держслужбовцем, вiн отримує грошi зi свого клiєнта, згiдно з домовленiстю.
пенсіонер Показати IP 14 Лютого 2015 20:23
заробляють мало, .... але живуть у палацах, їздять на машинах за мільйон гривень, наймають техпрацівників надому,і відпочивають не на Світязі !!?????????? ПАРАДОКС !
Анонім до пенсіонер Показати IP 14 Лютого 2015 22:07
казав ЛЕн1н уч1ться,уч1ться, уч1ться)))) ставайте суддями та покажете як тре жити в комуналц1
капец Показати IP 14 Лютого 2015 21:00
Мультик про Путина "Дядя Вова" (ДЕТЯМ НЕ СМОТРЕТЬ)
йомайо Показати IP 14 Лютого 2015 22:09
20 тисяч в місяць і на сьогодні нормальні гроші. То вам не на мінімалці пенсіонерам ліки собі купувати і виживати якось. І двом працюючим батькам дітей на ноги ставити за 3-4...
ого до йомайо Показати IP 14 Лютого 2015 22:12
хто вам в нашй державі не дає стати суддям??? та отримувати таку зарплату??
Писав писака Показати IP 14 Лютого 2015 23:28
Чорне піднебіння у свободівців які пишуть ці статейки але ми знаемо що іх жаба задушить і вони ніколи зі своєю тупістю не будуть отримувати такі зарплати тим паче у европі в яку так всі мріють
А ндрій до Писав писака Показати IP 15 Лютого 2015 08:52
На своєму життєвому шляху мав можливість зустрічати суддів яких по тупості можна прирівняти хіба до передка Львіського автобуса,але це не заваджує їм до сьогоднішнього дня творити "правосуддя".Тебе влаштовує така ситуація,бо ти не мрієш про Європу.Повір,коли все стане на свої місця,таким нетупим як ти суддям,місця в судовій системі не знайдеться.
НЕЛУЧАНИН до Писав писака Показати IP 15 Лютого 2015 11:18
в європі прибиральниця одержує 1500 євро в місяць, тобто 42 000 грн.
лучанка Показати IP 15 Лютого 2015 00:25
щоб ви вже подавилися тими грошами, чесні судді
Анонім до лучанка Показати IP 15 Лютого 2015 10:10
інколи бажаючи лихе комусь, можна отримати собі.... те що бажав ближньому!!! Будьте благорозумні....
Лучанин Показати IP 15 Лютого 2015 10:56
В середині лютого 2015 виклали "новину" за серпень 2014.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Лютого 2015 11:20
не проти, щоб суддя одержував таку зарплату, але він повинен бути чесним, справедливим і не брати хабарів
Анонім Показати IP 15 Лютого 2015 18:51
Ой, отримують копійки, а за які гроші палаци будують і Лексуси купляють?
ой да до Анонім Показати IP 16 Лютого 2015 09:32
а ти ніколи не задумувався, що є такі... які ходять пішки, їздять маршрутками, мають по 4 дітей, мають усиновлених дітей, утримують по 6 членів сімї.... чи міряєш як все в державі.. Яценюк сказав що Азаров купив колесо по 26 тисяч гривень. а сам будучи премєром на той же мерс Яновича вже по 46 тис купує колесо.... Вважає популізм.... а тому до доброго життя нам далеко (((
багір Показати IP 15 Лютого 2015 19:20
Мда кращеб б повисили заробітню плату міліціонерам нашим які получають 2000 грн з сьогоднішнім курсом долара !!!!!!А потім жаліються що вони хабарі беруть звісно беруть,а ти проживи за такі гроші!
волинянка Показати IP 15 Лютого 2015 19:53
нашим суддям дати заробітну плату 100 000 всерівно буде мало і будуть брати взятки
працівник Показати IP 16 Лютого 2015 09:32
З нового року у апарату суду (тобто працівників) заробітна плата ще зменшилась порівняно з минулими роками, ну і зменшили заплату для суддів обмеживши її 7 мін. заробітними платами, АЛЕ для суддів є лазейка для збільшення заробітної плати для себе за рахунок скорочення апарату, внаслідок чого можна збільшити зарплату суддів. І цим вони вдало користуються. На сьогодні, тобто за минулий місяць працівники отримали в залежності від стажу роботи від 1218 грн. до мах. - 2000 грн. у цьому місяці очікується ще менше у звязку з підвищенням плати для судді до 10 мін зр. плат. - 12180грн. за рахунок скорочення шату працівників.