USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький Євромайдан просить допомоги для сімей загиблих

22 Лютого 2014 17:41
Луцький Євромайдан звертається до свідомих бізнесменів Волині із закликом допомогти сім’ям убитих героїв Євромайдану: Івана Тарасюка (смт. Олика), Сергія Байдовського (Нововолинськ), Едуарда Гриневича (село Деревок, Любешівський район) та Василя Мойсея (Луцьк). «Всі ці хлопці є чиїмись синами, чоловіками, братами, батьками. Вони – герої, що віддали своє життя за Україну. А їх втрата – це не тільки особиста трагедія їх сімей, а й трагедія усього народу. Тож Луцький Євромайдан закликає усіх небайдужих бізнесменів допомогти сім’ям, які народили героїв для нашої країни», - йдеться у повідомленні.

Кошти можна перерахувати на рахунок № 26006402901 Райффайзен Банк Аваль МФО 380805. Отримувач – Благодійний фонд «Ефективне суспільство» (код 38691749). Призначення:«для сімей убитих героїв Євромайдану».

Нагадаємо, що сьогодні, 22 лютого, тисячі лучан попрощалися із загиблим Героєм Майдану. ФОТОРЕПОРТАЖ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ніі Показати IP 22 Лютого 2014 17:52
а що гузь данильчук і так далі не можуть дати. як не соромно таке просити нехай кличко дасть
тихо ша до ніі Показати IP 22 Лютого 2014 18:07
Гузь тільки за погроми і залякування платить!!!
Українка Показати IP 22 Лютого 2014 17:54
Земля пухом тим сміливим юнакам, які розпочали новітню історію нашої незалежної України! Як прикро, що Вони самі не зможуть її розбудовувати. Але ми зобов'язані це зробити ради НИХ! Ви всі справжні ГЕРОЇ УКРАЇНИ! Ми ВАС не забудемо! Нехай ВАШІ ДУШІ попадуть у РАЙ! Велике співчуття рідним!
місцевий Показати IP 22 Лютого 2014 18:05
А чому мер міста ні з чим не звернеться до громади? Де наш "людяний і справедливий"?:) Навіть коли були погроми у місті, не було міліції на вулицях, він навіть ні разу до громади не звернувся з позицією про ситуацію в країні з застереженням до "гарячих" голів!!!!!!!! Тільки дописочки і розпорядження на сайті і все!!! Що це за мер такий?! Ганьба!!! Терміново перевибори!!!
я Показати IP 22 Лютого 2014 18:12
Варшавка вчера собрала...
ліля Показати IP 22 Лютого 2014 18:44
ніодна людина не догодить усім. Якщо майданут люди то є ще інші люди які вдома на роботах і з сімЯцми і вони теж мають думкі свою. А мер тут до чого. В місті був порядок. А те що робив депутат міської ради ДАНИЛЬЧУК то це ганьба таких депутатів треба карати і виводити
Петрович Показати IP 23 Лютого 2014 01:24
Відіжмуть у місцевих царьків Правий сектор, вже під'їжали по адресам деяких!