USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Маленька дівчинка у Луцьку впала у технічний люк

21 Жовтня 2015 17:00
Маленька дівчинка травмувалася, впавши у технічний люк.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив лучанин Богдан.

"16 жовтня у Луцьку в розважальному закладі "Адреналін-Сіті", біля дитячого майданчика, дівчинка впала в технічний люк, закритий лише фанеркою", - йдеться у повідомленні.



З його слів, дитина втратила свідомість. "Дитина отримала важкі рани голови, лікарі більше однієї години накладали шви. Прошу звернути увагу, що керівництво та персонал закладу взагалі не турбується за безпеку своїх відвідувачів!", - додає він.

Окрім того, лучанин розмістив на своїй в мережі фото дівчинки, яка постраждала.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Петрик Показати IP 21 Жовтня 2015 17:08
Це один із пунктів передвиборчої агітації, очевидно, діючого мера.
Юрій до Петрик Показати IP 22 Жовтня 2015 10:26
А мер тут до чого??? "Адреналін-Сіті" це приватна комерційна структура. Там люди платять кошти за розваги дітей. Це святий обов'язок власників "Адреналіна" піклуватись за безпеку відвідувачів, особливо коли це діти!!!!
Участник тендера Показати IP 21 Жовтня 2015 17:09
Господин мер я же Вам говорил что мои люки лучше, дешевле и надёжней
злий до Участник тендера Показати IP 21 Жовтня 2015 18:10
Тупорилі, у вас є щось святе? Дитина покалічилась,а ви словниковою діареєю страждаєте
Хресний до Участник тендера Показати IP 22 Жовтня 2015 22:47
Ну ти і м*дак!
Таня Показати IP 21 Жовтня 2015 17:50
А чому це до мера? Андреналін Сіті власник або працівники повинні про це теж думати а не тільки гроші заробляти на клієнтах.
DED Показати IP 21 Жовтня 2015 18:54
Адреналін - це партія Наш край)))) Вони хай і відповідають)))))
BAB Показати IP 21 Жовтня 2015 19:03
Прости мене господи. Шось з нею не так на останньому фото, послабте пов’язку може трошки чи шо?
Стажор до BAB Показати IP 21 Жовтня 2015 22:18
Хотіла б я побачити твій вираз обличчя, після того як впадеш в люк і розсічеш голову.....
Хресний до BAB Показати IP 22 Жовтня 2015 23:08
Щось з тобою не так, сходи до психіатра!
лучанка Показати IP 21 Жовтня 2015 19:35
Манюня одужуй!
студент Показати IP 21 Жовтня 2015 19:59
Поки когось в Луцьку за таку халатність із тими люками не посадять хоч би на рік, то толку небуде .... Як би це жорстоко не звучало ... Справа в суді однозначно виграшна... Шукайте толкового юриста/адвокати і визначайтеся з моральною шкодою !!!
543 Показати IP 22 Жовтня 2015 07:36
В гонитві за грошима все втратили, бойкот адреналіну і вій мережі "наш край"
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2015 19:04
Пташка золота тримайся.,хороша ти наша.
Катя Показати IP 22 Жовтня 2015 20:57
Як так можна, щоб щей біля дитячого майданчику не закрити нормально люк?! За свою халатність - хай несуть відповідальність! Таке присікати треба відразу ж! Тепер точно знаю, куди з дитиною не прийду відпочивати! Хай малеча швидше одужує.