USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

На Волині прислужники собору на авто врізалися в електроопору

21 Лютого 2015 18:29
ДТП у Володимирі-Волинському за участю прислужників Успенського собора трапилася 20 лютого близько 02.00, - інформую БУГ.

На вулиці Устилузькій, в районі Художньої школи, бус врізався в опору лінії електропередачі. Обійшлося без жертв.

За свідченнями очевидців, в автормибілі знаходилися прислужники епископа Володимира з Успенського собора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
мішка Показати IP 21 Лютого 2015 19:25
Бог дав - Бог забрав...
добряк до мішка Показати IP 23 Лютого 2015 18:10
не тількі забрав а ще головой о стовпчік постукав меньше бухать треба
Такі так Показати IP 21 Лютого 2015 19:42
Але мабуть, дали люди, Бог побачив, що не по заслугах, і забрав.
покупець свічок Показати IP 21 Лютого 2015 20:14
Да, погуляли хлопці… нічого парафіяни на нову тачку скинуться
ха-ха Показати IP 21 Лютого 2015 20:33
то нечиста сила їх вночі носила
вдв Показати IP 21 Лютого 2015 20:57
молилися десь в саунi за мир до 2 ночi
Олександр Показати IP 21 Лютого 2015 21:22
Ну от до чого ця писанина??? Прислужники собору, кірхи, синагоги, сантехніки, бармени - ну яка різниця??? Нащо розпалювати ворожнечу, кидати кістку нашим неврівноваженим людям??? Ось на цьому ж сайті сусідня новина - дві людини загинуло. То ж не написали, чиї вони прислужники. Побійтеся Бога - дорога для усіх одна. Якщо вони винні, то вже відповіли втратою майна, а ще й від того свого архієрея прочухана отримають. Але таких аварій повно... на жаль. І без прислужників усяких...
Вова до Олександр Показати IP 22 Лютого 2015 16:25
Бога не існує, Прибульці - це вже інша тема.
сергій до Олександр Показати IP 22 Лютого 2015 23:48
писанина до чого? ви правильно написали"сантехніки чи бармени" чи будь яка інша професія так!!!! але як мені відомо вони називають себе слугами божими!!! вони вимагають щоб доних зверталися пан отче!!!! до речі МАТЕЙ 23:9 9І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі. то ви пане Олександр їх прірівняли простих громадян? тоді розумію ваш захист що до них!!!
Микола до Олександр Показати IP 23 Лютого 2015 09:46
Як що ти віриш в Бога то ти виконуєш Божі заповіді. А як що ти не просто вірянин а ще й належиш до церковного керівництва навіть коли прислужуєш пастирям то в тебе і відповідальність більша. Хоч би з боку православної моралі. А так виходить лицемір. Сам закликаєш до виконання божих заповідей, хай і не прямо з вівтаря а опосередковано а в то й же час сам їх не дотримуєшся . То це що?
З княжого. Показати IP 21 Лютого 2015 21:36
Пане Олександре скажіть хто відшкодує понівечену опору. Коли була аварія в центрі міста . То з водія вимагали 1500 гр. І він сплатив! Мені цікаво хто сплатить за це? Тут причухан це не ця валюта. Бо скоріше все замнуть!
Олександр Показати IP 21 Лютого 2015 22:26
Та ви чудний, "З княжого", хто винен, той і заплатить - хай платять. Я хіба проти??? Вони мусять платити за все, що накоїли!!! Ким би вони не були. Тому я й проти таких акценітв.
свідок jeyk salli Показати IP 21 Лютого 2015 22:30
коментар було видалено
Lalala Показати IP 21 Лютого 2015 22:39
Вони і заплатять за аварію а стовби стояли вже стояли до12.00 з кожним могло бути навіщо роздувати такій фурор те цей нещасний випадок головне що живі!!!
Вася до Lalala Показати IP 23 Лютого 2015 16:50
А то що пяні були, то теж роздувають? А якби замість сповпів по людях, ви б теж їх виправдовували?
Олександр Показати IP 21 Лютого 2015 22:47
коментар було видалено
Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 23:27
Дійсно, служителів церкви люди особливо суворо судять. Але не нам це робити. Ми ж не знаємо обставин, по-перше, а, по друге, як би це сталось з кимось з нас, то кожен хотів би співчуття, а не злопихань. Всі ми люди, всі помиляємось. Давайте спокійно відноситись до чужих помилок, бо своїх вистачає.
анонім католик Показати IP 22 Лютого 2015 06:15
Це взагалі були з Київського патріархату
слава украіні Показати IP 22 Лютого 2015 08:23
Смерть ворогам
Наталія Показати IP 22 Лютого 2015 10:00
зараз церква і священники зовсім відійшли від Бога. Їхнє завдання затуркувати людей і видерти побільше грошей! Декілька років тому у Соборі повісився хлопчина на турніку. І що? Хтось був покараний? Падло никитюк довів дитину до самогубства, педофіл клятий!!!!!! Про яку церкву тепер можна говорити - це все бізнес!!!!
день Показати IP 22 Лютого 2015 11:45
Причастились мабуть кагором, от і попутав нечистий іх на опору електричну.....воздасться бідою опорі, що стояла на шляху превелебних
Вітя до день Показати IP 22 Лютого 2015 16:39
Кагором? Це для стада довірливих людей, ця банда п"є тільки елітні коньячки і закушує лобстерами)) Кагором, ну й насмішив)))))))))))))
полудень Показати IP 22 Лютого 2015 13:38
коментар було видалено
Вікен Показати IP 22 Лютого 2015 16:35
бандити в рясах, збочинці, добухались. Де батюшка луцького собору взяв авто марки Крайслер? А я скажу де. Завів бороду і почав ошукувати людей, це все зароблене на людскому горі, з довірливих пенсіонерів, які вірять цим бандитам і віддають останні копійки. А як відомо копійочка до копійочки і Крайслер получився)))
рпрп Показати IP 22 Лютого 2015 16:42
це не 60 км святійші рухались, шоб так авто побити)))) ой спішили на службу праведні! по заслугам!
аврвра Показати IP 22 Лютого 2015 16:50
ахахахахаха. батюшкі не дотримуються безпечної швидкості. ахаха. каскадьори. хахаааахаха. умора. прикол. ахахаха. Святейшие, може ви ще й партійні? ахахаха. коли нова серія ваших покатушок? ахахаха.
Очевидець Показати IP 22 Лютого 2015 19:34
Тих мажориків часто бачив в вечері в маг. Маяк брали заправку.
Lalala Показати IP 22 Лютого 2015 23:44
Які ви всі розумні смішно вам ви не розуміїте причин аварії ..особливо ти """аврвра"""-дурак ти. Сталося б це зтобою чи приємно було б тобі це чітати?! Ви так бурно начали осуджувати священиків ,ви за собою дивіться, в кожного свої гріхі.Так дивіться ви за собою щоб з вами такого не сталось..Ви зрозумійте вини вині вини свої помилки і виправлять вот і все!!!
Остап Показати IP 23 Лютого 2015 18:05
Диявол їздить на "ПРАДО"?
совість Показати IP 24 Лютого 2015 02:56
які ви всі пустоголові...сумніваюсь що хтось з вас дав копійочку хочаб комусь на ліки,не говорю вже про церкву.Батюшки це були чи ні це не важливо,але вони теж люди а судячи по ваших коментарях вас ними тяжко назвати...нікого не вигаражую але свиней засуджую...ви є просто мізерні щоб сміятись чи хочаб обговорювати Церкву...
Наталія до совість Показати IP 25 Лютого 2015 10:44
Так Ми пустоголові я згідна з Вами. Бо як булиб мудроголові то недавали свої остадні гроші на Церкву . А Вони як совісні Слуги Божі невідкривали свої магазини. Душа плаче гіркими сльозами як вони нищать все. І ми необговоруемо Церкву . А перевертнів в расах!