USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

На Волині стріляли у голову РДА

1 Жовтня 2014 10:41
У голову Рожищенської райдержадміністрації Вадима Дулюка стріляли невідомі.

Замах скоїли у ніч на середу, 1 жовтня, близько першої години ночі, - інформує Громадське.Волинь.

Як повідомили сусіди Вадима Дулюка, це сталося тоді, коли він сидів в одній з кімнат свого будинку, працюючи за комп’ютером.

Невідомий зловмисник стріляв через вікно. Куля не влучила у чиновника.

Мешканці Рожища припускають, що це був акт залякування. “Хотіли попасти – попали б“, – припустив один з них.

Згідно зі свідчень сусідів, стріляли у Вадима Дулюка зі сторони подвір’я, а не дороги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
44 Показати IP 1 Жовтня 2014 10:45
Волиньпост разом з власником Пащенком не дає коментувати статі про Єремеєва Мартиняка Івахіва люди добрі робіть висновкі
ОНО до 44 Показати IP 1 Жовтня 2014 10:48
неужели то они стреляли ????
вова до ОНО Показати IP 1 Жовтня 2014 11:14
100%
ПАТРІОТ до 44 Показати IP 1 Жовтня 2014 11:26
Пащенко і його Волиньпост давно продались попередній владі
петя Показати IP 1 Жовтня 2014 10:48
Мартиняк залякує перед виборами Рожище не буде за нього голосувати
102 Показати IP 1 Жовтня 2014 11:03
Усьому "стар'ю" треба уступитися ... добровільно піти з посад. Інакше їх перелінчують ... усіх.
Света до 102 Показати IP 1 Жовтня 2014 11:31
Выборы выборы ко, ко, ко .Мы как те куры квохчем. Дураку понятно, что в Украине что все без исключения кандидаты из всех партий это клубок змей. Возми потряси каждого не зависимо от окраса вытрясешь кучу дерма, на не одно уголовное дело. Не куры собрались выбирать, кто из змей будет жрать их яйца ( деньги) и их самих, более того куры готовы заклевать друг друга за то ,что какая змея лучше. Мы похожи на дурака, возле которого лежат грабли ,он то на одни грабли наступит они его по лбу ,то на другие и все по кругу уже 23 года.
Доктор Хаус Показати IP 1 Жовтня 2014 11:37
"Як повідомили сусіди Вадима Дулюка, це сталося тоді, коли він сидів в одній з кімнат свого будинку, працюючи за комп’ютером." - сусіди все знають, може він не сидів, а лежав... працюючи не за компом, а за планшетом... сусіди рулять. Може вони знають і хто стріляв?
Роксолана Показати IP 1 Жовтня 2014 11:43
Хай з боргами розрахується перед людьми ...
Сулейман до Роксолана Показати IP 1 Жовтня 2014 12:31
А про які борги і про яких людей мова йде? Можна детальніше - " мы должны знать героев в лицо!"
Роксолана до Сулейман Показати IP 1 Жовтня 2014 13:07
Він добре знає з ким не розрахувався коли будував і облаштовував свій будинок.
Сулейман до Роксолана Показати IP 1 Жовтня 2014 14:10
Він - публічна людина, адже - керівник виконавчої гілки влади в районі, а тому район має право знати про свого "голову" все. Роксоланочко, розкажи!
Народник Показати IP 1 Жовтня 2014 11:45
Відбувається народна ЛЮСТРАЦІЯ Шуфрич ,Дулюк і ньому подібні.... Геть від влади , а то люди винесуть на руках.....
Рожищанин до Народник Показати IP 1 Жовтня 2014 13:53
"..змішались в кучу коні,люди..." не знаєш про що писати - не пиши! Випадок з Дулюком - спроба запобігти люстрації!
Народник до Рожищанин Показати IP 1 Жовтня 2014 14:47
А чим кращий Дулюк від Шуфрича почитайте рестр політичних сил за 2013 де головою партії Наталії Королевської (прибічниця Януковича) був наш "герой"Дулюк то які коні і які люди вельме шановний Рожищанин.
Рожищанин до Народник Показати IP 1 Жовтня 2014 17:33
цікаве порівняння. А що Шуфрич теж на барикадах Майдану проти беркутів стояв? А потім українським солдатам в АТО амуніцію возив?
Народник до Рожищанин Показати IP 1 Жовтня 2014 14:50
В Рожищенському районі.
народник до Народник Показати IP 1 Жовтня 2014 17:43
Фарбований лис дулюк піариться за кошти зібрані рожищанами разом із своїм братом але в ато воювати не йде . Зараз кожен хоче бути героєм а особливо за чужі гроші треба було при тій злочинній владі боротись за Україну а не власть міняться перевертаєм шапку
Не байдужий Показати IP 1 Жовтня 2014 11:54
Ніяких Еремеевих, Івахівих, Мартиняків та їм подібних. ВОНИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ БУЛИ НА ВСЕ ДЛЯ РЕЖИМУ, за для того, щоб власній бізнес процвітав, та бюджет допомагав. А людям костомаху раз в 4 роки, та байки про европейські цінності.
петя до Не байдужий Показати IP 1 Жовтня 2014 12:02
ви ще забули КАРПЮКА І ЗАГРЕВУ це теж злодюгі добрі
Про до петя Показати IP 1 Жовтня 2014 12:34
Ви ще самого головного АФЕРИСТА забули Бондаря !
ххх до Про Показати IP 1 Жовтня 2014 12:53
а воно також сунеться туди?
Про Показати IP 1 Жовтня 2014 13:14
Лізе! Совість геть згубив! По Горохову йде!
про бондаря Показати IP 1 Жовтня 2014 14:30
ще та злодюга І шиба злодюга І гузь всІ одного поля ягІдки
Українка Показати IP 1 Жовтня 2014 16:18
Бюджетне і партійне корито всіх притягує... Працюйте люди добрі - хто на кого вивчився! Хто розумово, а хто фізично. А то всі депутатами, політиками хочуть бути...Якісь заполітизовані люди в Україні!. Працювати, працювати і ще раз працювати потрібно. З повітря нічого не береться!. Не продавайтеся за 200-300 грн, бо ми в цій кримінальній державі житимемо ... Думайте за кого віддати свій голос.
Чорний піар Показати IP 1 Жовтня 2014 19:38
Цікаві сусіди у Дулюка знають де сидів , що робив цікаво .Тільки як так , що вони не бачили хто стріляв? Цікаво ... Можливо це " спланована піар кампанія Дулюків" , цей лис дорогу нікому не перейде занадто хитрий . Навіщо вбивати ? Чиновник цей продажна шкура! Піар це , чистої води піар. Щоб втриматись у кріслі піде на все!
Не політик Показати IP 1 Жовтня 2014 22:20
дорогі мої, у всіх маленьких зростом людей завжди присутні "наполеонівські ідеї" про захват світу! Дулюк відноситься до такої категорії людей.Що він зробив за час свого головування? Нічого! А звітувати потрібно ! Стріляли у Дулюка , загроза життю ? Пробачте не вірю і ніколи не повірю,певен Дулюк знає він програв,стілець втікає ось і відповідь і зразу піар.Також є можливість дискридитації інших людей,можливо підставити.Прочитав,що залякати хотіли ?Годі вже нам локшину на вуха вішати!Скоріше за все Ви погрожуєте і залякуєте,а не Вам погрожуєть і залякують.Хочете "вбити пару зайців" одним пострілом?Ганьба тобі і ще раз ганьба!Такі керівники підуть на все заради посад,горе українцям с таким керівництвом.Це моя особиста версія,керуюся здоровим глуздом і аналізом ситуації,можливо і помиляюсь не певен.
Тарас до Не політик Показати IP 1 Жовтня 2014 23:36
Кому Дулюк потрібен? Може Бурий знову нахлявся і своїх гасить? А я про Бурого був гіршої думки...
Олег до Тарас Показати IP 2 Жовтня 2014 08:39
Бурий це запросто.........Тим більше любить пістолетом помахати!
За Україну Показати IP 2 Жовтня 2014 00:30
Ми Всі прекрасно розуміємо,Дулюк це тимчасове явище,дивно але затрималось.Невже у такому гарному містечку не знайшлася Людина варта такої посади?Звісно це нагальний приклад фарбованого лиса,який зараз йде на любі міри,заходи щоб "набити собі вартість".Зараз "роздують","пропіарять" і зроблять "національного героя".Пробачте,але це все так давно знайоме.Чи може ми настільки наївні,затуркані?Цікаво а що буде далі?Зупинітся!Достатньо вже!Україні потрібні люди,а не нелюди які підуть на все заради влади!
Українець до За Україну Показати IP 2 Жовтня 2014 01:00
В на с в Рожище приказка діє, до нашого берега завждіи приб'ється, як не гівно то тріска
1221 Показати IP 2 Жовтня 2014 01:09
коментар було видалено
Рожище Показати IP 3 Жовтня 2014 14:53
Кращого голову РДА в Рожищі не було і напевне не буде.Чесний ,принциповий, знає свою справу!!
кращий Показати IP 3 Жовтня 2014 23:25
Найбіднішим волинським можновладцем виявився новий очільник Рожищенської райдержадміністрації Вадим Дулюк. Він разом із дружиною протягом 2013 року не спромоглися заробити ані копійки. Із нерухомості у Дулюка – 7 соток землі, а в його дружини – крихітна квартира на 23 квадратних метри. А от автопарк подружжя – чималий. На Дулюка записані три легковики: Фольксваген Т (2004 р.в.), Деу Ланос (2005 р.в.) та Фіат Добло (2010 р.в.). Також у нього є ще вантажівка КАМАЗ. У дружини голови Рожищенської РДА - Рено Лагуна (2008 року випуску).
Зовсім Не політик до кращий Показати IP 4 Жовтня 2014 01:30
Логічно виникає питання- в якій із кімнат (зі слів сусідів їх має бути декілька) крихітної квартирки Дулюк працював з комп'ютером? Тим більше відомо,що було пошкоджено вікно кухні,а не кімнати та ще й невідомо чим?Хто в кого стріляв,шановні сусіди?Що це за "качка"?