USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині загорівся рейсовий автобус «Луцьк–Вітоніж»

31 Травня 2016 14:14
Рейсовий автобус «Луцьк–Вітоніж» сьогодні, 31 травня, о 7:30 загорівся на автодорозі між селами Доросині та Кроватка, що у Рожищенському районі.

Як повідомили у прес-службі ГУ НП у Волинській області, загоряння сталося від моторного відділення автобуса.

Водій вчасно зорієнтувався, відчинив двері автобуса та всі пасажири із речами швидко вийшли на вулицю. На момент загорання в автобусі перебувало близько 20 пасажирів. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Згідно з попередньою інформацією, ймовірною, причиною загоряння стало замикання електропроводки.

Відомості за даним фактом поліція зареєструвала в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
007 Показати IP 31 Травня 2016 14:19
Нічоо собі, думаю ніхто нікому нічого не поверне так як на багаж треба квитки помоєму
полішук Показати IP 31 Травня 2016 14:30
Агов Мирка - так автобуси перевіряєш?!!!
водій до полішук Показати IP 31 Травня 2016 16:01
які він автобуси перевіряє не смішіть...тільки рейсами крутять...для своїх. це та ж сама ситуація як з маршруткою №33 луцька рейс є а ось перевізників через "умови" ніяк знайти не можуть а в результаті вже кільканадцять дітей що ходять пішки пограбували... певно чекаємо вбивства...
на рейсі до водій Показати IP 31 Травня 2016 17:45
Синок хабарника по іншому працювати не вміє!!!
лучанка Показати IP 31 Травня 2016 14:56
Ось до чого доводяться перевізники з купленими тендерами ,не перевірок автобусів і водіїв добре що заплатив гроші на тендері і поїхав. Ця корупція вже всіх дістала неможливо доїхати всела бо невигідні маршрути. колись через кожні пів години . або годину їздили автобуси і були вигідні рейси . а тепер сам не візьму і нікого недопущу. Така політика обласних і міських чиновників. наслідки себе показують бо просто все розвалити . а потім збирати все що пливе до рук.
свєта Показати IP 31 Травня 2016 17:27
автобусам потрібно проходити технічний огляд через кожних 6 місяців а не купувати як вони це роблять
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 18:06
Везли бензин в салоні для мотокоси.
Швондер Показати IP 31 Травня 2016 19:17
По Луцьку теж їздить купа металобрухту на маршрутах - особливо №№ 9а і 4. Сам їхав у 9 а, у якої кузов на ходу розвалюється. За\бала вже ця корупція і хабарництво.
Знаю Показати IP 31 Травня 2016 19:37
Автобус колись на Суховолю пару раз їздив-підміняв. їхав ним. перевізник довгий час надає послуги і ні разу не був незадоволеним.
Теж знаю до Знаю Показати IP 6 Червня 2016 17:01
Та ця перевізниця такі автобуси на маршрути випускає, що жах, на ходу розвалюються і ще й шофера "зеленого" взяла на роботу. В суботу автобус цього ж маршруту і той самий водій в'їхав в стадо корів - відмовили гальма! Судити треба таких перевізників!
невідомий Показати IP 1 Червня 2016 00:09
Це вже другий автобус в даній ситуації цієї перевізниці. Цікаво які автобуси вона подає на тендер.