USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На Волині зник студент-другокурсник. ФОТО

11 Лютого 2015 12:38
Луцьке РВ УМВС України у Волинській області встановлює місцезнаходження неповнолітнього Іванюка Олексія Васильовича, 20.08.1998 р. н., жителя села Сьомаки Луцького району, студента 2-го курсу Торчинського професійного ліцею.

Про це повідомила у Фейсбуці речниця волинської міліції Оксана Блищик.

Хлопця останній раз бачили 09.02.2015 року близько 20.00 год. у селі Воютин Луцького району.

Прикмети: худорлявої тілобудови, волосся чорне коротке, на вигляд 17-18 років, зріст 180-185 см. Був одягнений: джинси синього кольору, светр світло-сірого кольору, куртку з шкірозамінника чорного кольору з хутряним коміром, взуття чорного кольору та шапка спортивна чорного кольору з емблемою собаки білого кольору.

У випадку наявності будь-якої інформації щодо місцезнаходження розшукуваного прохання терміново повідомити за телефонами: (0332)74-24-79, (0332) 74-23-40 або 102.

P. S. На жаль, хлопця знайшли мертвим...

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Оксана Показати IP 11 Лютого 2015 12:44
Це той хлопчик,що їхав додому автобусом Воютин і трішки випив, а водій його випхав з автобуса,розказували випадковілюди у тролейбусі..От він і пропав.А ви запитайте у водія автобуса і людей,Які їхали цим рейсом- це місцеві воютинські люди
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 13:06
Ще б так оперативно Альона на Олена змінили, як міхова на хутряна.
Sieger до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 14:09
Це 2 різні імені, дурню.
Сам такий до Sieger Показати IP 11 Лютого 2015 15:00
Ех, ти, цвіт нації... в словник зазирни, перш, ніж людей ображати. І очі розплющ, неуч! http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%BD%D0%B0
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 17:05
А хлопчину то знайшли мертвим. Тепер водій, який його випхав з автобуса у вечерній час нехай мучиться почуттям провини. Такий ще молодий юнак. Жити і жити. Співчуття батькам.
Ірина до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 17:20
А що мав рообити водій, якщо хлопець був п'яним??? Може він себе вів неадекватно. Треба з цим розібратися.
Анонім до Ірина Показати IP 11 Лютого 2015 17:31
На даний час стан людини, яка покушала алкопродукт треба вважати нормальним. Цей хлопець був адекватним після кушанья у тому числі і алкоголю. Не адекватним був водій, якій підсвідомо заздрив ситому пасажиру. А ситий голодному не товариш.
Лучанка Показати IP 11 Лютого 2015 17:50
Ось до чого доводить людська байдужість. В автобусі крім шофера їхали люди, його односельчани. Невже ніхто не міг заступитися і провести хлопчину додому. Легше всього висадити з автобуса не дивлячись що на вулиці ніч, а він пяний чи на підпитку. Я думаю що можна було б його втихомирити і доставити додому. Він певне не останній пияк в селі. Але в нас про наслідки ніхто не думає. А якби на місці того хлопчини були діти того шофера або тих односельчан. Людим задумайтесь.... Не можна жити за принципом "моя хата скраю".
длар до Лучанка Показати IP 11 Лютого 2015 18:50
Тут не моя хата с краю. А...гроші давай!!!!! Це результат гонитви водіїв за грошима.
Анонімчик Показати IP 11 Лютого 2015 19:46
У селі воютин знайшли того хлопця мертвим сьогоді наберезі біля поля алевін справді був випившим і його з автобуса не випихали він сам зійшов бо їхав до своєї дівчини Семенюк Світлани з села воютин живе за річкою і ввн питав людей де Сьомакі і він вночі звернув і отак пропав
Андрій76 до Анонімчик Показати IP 13 Лютого 2015 09:03
Причина смерті яка?..Замерз?..
nazi Показати IP 11 Лютого 2015 20:25
п’яних треба гнати. на??й оце я буду їхати і його перегар нюхати
небайдужа до nazi Показати IP 14 Лютого 2015 15:42
А ти подумала про себе,може ти також комусь не до смаку,то що дорогенька,тепер пішки будеш ходити?Але БОГ тобі судья.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ СУДИ І НЕ СУДИМА БУДЕШ..........
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 22:06
може ти комусь теж не пахнеш!!!
я Показати IP 12 Лютого 2015 15:33
16 років це ж дитина!!!!!
я Показати IP 12 Лютого 2015 15:36
де ви бачили 16річних пяниць?!!люди що ви пишете?!нема молодої людини!!!