USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Російські військові штурмують українську частину в Криму

7 Березня 2014 20:39
У Севастополі російські солдати штурмують українську військову частину А2355.

Про це повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» помічник чергової частини.

З його слів, російські військові армійським «КамАЗом» пробили ворота військової частини, захопили найближчу будівлю, а зараз прориваються до командного пункту.

На території частини розташовані близько 100 українських військових, чисельність нападників невідома.

Військова частина А - 2355 розташована в Севастополі в Юхариній балці.

Раніше, 5 березня, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що в Криму російських військ немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 20:59
якщо невідомі озброєні атакують військову частину , їх треба знищити як терористів
руський до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 21:03
ани не тераристы, ани пид...ты...
))) до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 23:32
однозначно. дай боже нашим выдержки, сами мы им ничем помочь не сможем.
112 Показати IP 7 Березня 2014 21:07
А наші і раді -будуть втікати до росіян.В українців нема чим відбиватись,армія-нуль
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:19
А з бандою яка підлим чином захопила владу, іншої розмови і не може бути! Розумію росіян.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:27
слухай, алєнь , вали на таймир і не смерди тут
лучанин до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:29
Коли ти вже перестанеш ананіровати, задовбав вже ти своїми висерами, путлеровский дуполиз.....
лісничий до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:34
Де ж ти падло живеш? Невже на Волині? Повір, і для тебе знайдеться гіляка
Скоро прийдем до лісничий Показати IP 8 Березня 2014 09:19
Це тьолка.Її по ходу звати Еля.
Вас до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 22:57
Тітушка
тук тук Показати IP 7 Березня 2014 21:21
будемо надіятися на краще. з Божою поміччю все владнається.
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:46
Дорогі друзі-офіційне повідомлення-ЄС США,НАТО не будуть застосовувати жодних санкцій до Росії,бо це призведе до фінансово-економічного краху їх країн і закликають провести світове розслідування подій на майдані 20 лютого і інших випадків, бо вже в НАТО ЄС І США надходять відео і фото факти дійсни!дійсних подій в Україні.На фіг ми їм треба вони вже вмили ручки.А ми тішимось світлим майбутнім...сумно
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 22:36
бла-бла-бла !!!!!!!! покукурікай, швондєр кремлядський
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 22:45
ви пане нерозумний.На таких і тримається УКраїна
Бульба Показати IP 7 Березня 2014 23:21
Украинские военнослужащие вечером в пятницу, 7 марта, сообщили о штурме воинской части А-2355 в Юхариной балке под Севастополем, передает агентство «Интерфакс-Украина». По словам помощника дежурного части, неизвестные армейским КамАЗом пробили ворота воинской части, захватили близлежащий домик и прорываются к командному пункту. Количество нападающих источник «Интерфакс-Украина» не уточнил, но заметил, что они являются российскими военными. Между тем в Министерстве обороны Украины изданию Корреспондент.net рассказали, что командный пункт тактической группы «Крым» Воздушных сил Украины штурмуют около 20 человек. Среди нападающих так называемые казаки, а также местные радикалы с битами, которые бросают светошумовые гранаты. На территории части находятся около 100 украинских военных. Личный состав воинской части забаррикадировался в одной из казарм, а к нападающим вышли командир и замполит части, которые пытаются вступить в переговоры.
Бульба до Бульба Показати IP 7 Березня 2014 23:22
Украинские военнослужащие сообщили
Бульба до Бульба Показати IP 7 Березня 2014 23:23
штурмуют около 20 человек
Бульба до Бульба Показати IP 7 Березня 2014 23:24
около 100 украинских военных
Бульба до Бульба Показати IP 7 Березня 2014 23:27
так называемые казаки, а также местные радикалы с битами
лучше Показати IP 8 Березня 2014 04:54
та військова частина буде рада що її звільнили, або змі забрехалися. Невже протистояти не може 100 проти 20
Бульба Показати IP 8 Березня 2014 10:21
Председатель Совета министров АРК Сергей Аксенов опровергает информацию о штурме воинской части в Севастополе. Об этом он заявил в эфире программы "Шустер Live" на "Перовом национальном". "Никакой конфликтной ситуации в данном случае в части нападения на воинскую часть нет. Ворота части на месте. Никаких попыток нападения нет. Пусть покажут в прямом эфире сломанные ворота", - сказал он после того, как пообщался по телефону с людьми из Севастополя. Как сообщалось ранее, в Севастополе российские военные штурмовали украинскую воинскую часть А2355. Военные РФ армейским КамАЗом пробили ворота воинской части и прорывались к командному пункту. На территории части находятся около 100 украинских военных, численности нападающих не указывалась.