USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Суд покарав учительку з Луцька за загибель школярки

11 Лютого 2014 12:47
Три роки позбавлення волі і два - без права працювати в школі - такий вирок виніс суд луцькій вчительці через недогляд якої на екскурсії загинула учениця. Про це повідомляє "Сегодня".

Нагадаємо, 12 жовтня о 13:02 під час екскурсії в Яремче поблизу водоспаду «Пробій» посковзнулася на камені і впала в річку Прут 15-річна школярка, яка відпочивала в складі групи туристів із Луцька. Дівчинка для вдалого кадру - стала на камінь, посковзнулася і на очах в однокласників впала в гірський потік. Врятувати її не вдалося.

Батьки загиблої наполягали на покаранні для вчительки. Обвинувачена та близькі школярки зараз вивчають вирок.

Чи будуть подавати на апеляцію - поки не відомо.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Юлія Показати IP 11 Лютого 2014 13:01
Співчуваю батькам загиблої дитини, нехай душа її покоїться з миром. Проте співчуваю вчительці, її сім'ї, бо теперішні діти - це не ті діти, які колись поважали вчителя тільки за те, що він вчитель. Часом і самі батьки налаштовують дітей проти вчителів, думаючи, що їхня дитина найкраща і не розбираючись в ситуації, яка виникає в школі. В колективі діти зовсім інші як удома.
Лучанка до Юлія Показати IP 11 Лютого 2014 13:11
співчуваємо вчительці, дуже сумніваємося що саме вона тут винна...
Юрій до Юлія Показати IP 11 Лютого 2014 20:02
Я дуже сумніваюся що винна вчителька.За 16-ма дітьми важко вслідкувати,а та дочка мала би розум куди лізти бо як батьки не можуть 1 дитину заспокоїти,зробити щоб вона не бігала то як звичайна вчителька може заспокоїти 16-ох?
Віктор Показати IP 11 Лютого 2014 13:11
Повністю згідний з Юлією!
не суддя Показати IP 11 Лютого 2014 13:19
Дитини немає і її не зведеш. І не стільки там винна вчителька, а якщо батьки настояли на покаранні, то гріш їм ціна. Так їм Бог і буде давати. Моральне і тілесне задоволення від того, що молода жінка проведе пару років у вязниці. Як жорстоко!
123 Показати IP 11 Лютого 2014 14:06
повністю згідна зі всіма-а якби замість вчительки були батьки-то що самі пішли б до вязниці!!!!!!!!!!!!!
Киянка Показати IP 11 Лютого 2014 14:16
У Луцьку в 2005 році при переведенні дітей через пішоходний перехід на урок фізкультури в парк автомобіль збив школярку, яка пролежала 2,5 місяці в лікарні-це Ви хочете сказати, що вчителі не винні???
може до Киянка Показати IP 11 Лютого 2014 20:48
А школярка не бачила, що на неї авто їде? Чи стояла на зебрі, роззявивши рота?
киянці до Киянка Показати IP 11 Лютого 2014 23:30
Тобто водій автомобілю, який не зупинився біля пішоходного переходу, біля якого є знак "діти", по якому переходять школярі - не винен? А вчитель - винен?
Правда Показати IP 11 Лютого 2014 14:47
Вчителька теж людина. З усіма таке може бути. А як мати в Луцьку дитинку 4 років переводила через дорогу і дитина загинула? То хіба мама винна? Карати за це не треба . На все воля Божа. А діточок своїх нам треба привчати теж, щоб вони були обережні. Береженого Бог береже. Навіть вчителі не можуть всіх діток тримати за руки якщо вони йдть фотографуватись
Юля Показати IP 11 Лютого 2014 15:26
Шановні редактори статті ви допустили велику помилку,бо позбавлення волі і обмеження це дві різні речі,а вчительці присудили 3 роки обмеження.
Greta до Юля Показати IP 11 Лютого 2014 16:32
Будь ласка, дайте посилання на джерело, де йдеться саме про обмеження волі
Юля Показати IP 11 Лютого 2014 16:42
Про це повідомляє "Сегодня".Дивіться і слухайте уважніше.
Юля Показати IP 11 Лютого 2014 16:52
1-4 секунда відео.
просто людина до Юля Показати IP 11 Лютого 2014 17:14
Люди, ви що? Загинула дитина. Ви хотіли б опинитися на місці її рідних? Ви що, не знаєте, що всі діти пішли разом з учителями, а кілька залищилися і фотографувалися, і сталася та трагедія. Вчителі несуть відповідальність за життя і здоров.я дітей у таких поїздках, ви що, цього не знаєте? Співчуваючи вчительці, не дай Боже, нікому такого, але це цинізм, коли її і виправдовуєте.
Анонім до просто людина Показати IP 11 Лютого 2014 17:22
Вирок інший. Не треба обговорювати того, чого немає. Учитель БУДЕ і далі працювати у своїй школі. Вона і так покарана уже на все життя.
роза до Анонім Показати IP 11 Лютого 2014 20:46
Тут інше питання. А як же атестація, навантаження. Як цій людині бути?
лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 17:30
Шановні журналісти! Перш ніж подавати інформацію, її потрібно перевірити. Достовірно відомо, що вирок інший. Немає позбавлення волі, немає відсторонення від роботи. Учитель продовжує працювати. Не довіряйте брехливим ЗМІ.
Сумнівно Показати IP 11 Лютого 2014 19:49
Одна людина несе відповідальність за життя іншої. У нас навіть лікарі не несуть відповідальності за життя. Якби учителька поїхала з дитиною вдвох - тоді так, не вгледіла, коли-що. А так, дітей певно було два десятки. Як за свіма вгледіти?
Патріот Показати IP 11 Лютого 2014 20:06
І що - батькам після цого легше стало?
шкода вчительку Показати IP 11 Лютого 2014 20:30
У такі поїздки потрібно на одного вчителя 2 учні щоб він міг Їх тримати двома руками, щоб втримати, але ци допоможе це?
Ніна до шкода вчительку Показати IP 11 Лютого 2014 20:53
Чому останнім часом екскурсіїї-це своєрідний бізнес вчителів, порівняйте вартість однакових екскурсій у різних школах(чим "модніша" школа, тим вища ціна) та й їде зазвичай не один-два вчителя, а "група підтримки" з батьків та бажаючих, для чого? Співчуваю батькам.
Темній до Ніна Показати IP 11 Лютого 2014 20:57
Зразу видно, що ви у школі ніколи не працювали... Сміх. Чителю ті поїдки - як гемороїдальні шишки у славнозвісному місці. Нікому воно не треба.
Ніна до Темній Показати IP 11 Лютого 2014 21:24
Ні, не пацювала, тому що не поклик...і коли б переважна більшість вчителів сказала теж саме, то, повірте, освіта наша дуже виграла б..А так, випадкові люди на відповідальній роботі.....
мама до Ніна Показати IP 12 Лютого 2014 17:56
Ви знаєте у школах дійсно є випадкові люди, але таких одиниці. І точно цього не можна сказати про цю вчительку. Вчителі не лише вчать, а й виховують. З ними учні діляться таким, чим не можуть поділитися з батьками. І дуже добре, що вони діться з класними керівниками, а не з підлітками на вулиці. І нічого б наша освіта не виграла б, якби у школах не проводили позакласних заходів і не возили учнів на екскурсії. Екскурсія - це величезна відповідальність учителя, яку вони беруть на себе добровільно, щоб учні щось більше побачили і дізнались, щоб згуртувати колектив. А чим би були зайняті наші діти, якби не було нічого окрім уроків? Що організують їм батьки? Дехто дійсно організує, але таких дуже мало. Така вчительська доля...
Людовік Показати IP 11 Лютого 2014 20:45
А так прагнути покарати учителя - це по-християнськи?
Ніна до Людовік Показати IP 13 Лютого 2014 22:27
Ще трохи...і заплачу. Чому колектив можна тільки у поїздках гуртувати(матеріальна зацікавленність?), а на рахунок, що добре , що не діляться з "підлітками на вулицях", а хто ж ті підлітки, чи не такі ж самі учні,можливо з сусідньої школи, а можливо й з паралельного класу, то,виходить, там вчать неправильно ваші ж колеги?!Не протирічте, Мамо, собі! Шкода, що тільки вступивши до вузу,майбутні вчителі одразу ж приміряють терновий вінок і починають мучитись.........