USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині - ДТП за участю депутата: двоє травмованих

28 Грудня 2014 14:30
Близько першої годині ночі, 28 грудня, на об’їзній, недалеко від "козлячого" парку у Нововолинську трапилася ДТП. За останній місяць це - вже третя автопригода в районі. Цього разу не розминулися "Тойота" й "Ауді". Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

Незадовго до пригоди очевидці бачили "Тойоту" на одній із міських вулиць. Кажуть, авто "носило" то вліво, то вправо. Водій "Ауді" (який рухався в бік автостанції) розповів, що хотів повернути на АЗС "Укрнафта", а далі нічого не пам'ятає.

Двоє пасажирів знаходяться в Нововолинській міській лікарні, один з них - у важкому стані. Водіїв працівники ДАІ відвезли на медичне обстеження, коментувати подію на місці правоохоронці не захотіли.

За кермом "Тойоти" перебував колишній перший заступник головного податківця області, чинний депутат обласної ради Андрій Тимейчук. Разом з колегою він повертався з полювання.

Як нам повідомили власні джерела у правоохоронних органах, обидва водії перебували в стані алкогольного сп'яніння. Хто винен у ДТП - наразі невідомо.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 76
дідо Показати IP 28 Грудня 2014 14:47
Тимейчук - це регіонал, який своє багатство сколотив працюючи в податковій.
Анонім до дідо Показати IP 28 Грудня 2014 15:44
а ти своє.. на чому сколотив... на земельках приватизованих на чуже імя ???
ха до Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 00:27
він не сколотив, він ніщеброд та журналіст
Олесь Показати IP 28 Грудня 2014 14:52
Бог шельму мітить! (П"яну....)
333 Показати IP 28 Грудня 2014 15:05
Написати про те що сталося, то якось легче. А ви напишіть чим те все закінчиться.Тоді буде сенсація.. Якщо маєте дані, то вкажіть чим закінчилася ситуація а аварією у якій фігурували Слабенко та суддя з Рожищенського суду.
Аль до 333 Показати IP 28 Грудня 2014 16:53
Хто винен у ДТП - наразі невідомо. Хлопці не бідні і машини не дешеві. Якось розберуться.
Олесь до 333 Показати IP 28 Грудня 2014 20:03
Закінчеться НІЯК І НІЧИМ, Уплочено....
Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 15:15
Я там був і все бачив.Водій Ауді виїхав на зустрічну смугу руху і за попередньою інформацією був в стані алкогольного сп'яніння 2,5 проміль,тоді як смертельна доза 3 .Пішехода ніякого не було.Водії та пасажири двох машин майже не постраждали.
дідо до Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 15:19
Вже почали відмазувати ригіонального злодія та алкоголіка?
novik до Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 15:27
не транди ! Водій ауді був тверезий , давав інтерв"ю , в той час тимейчук в кайданках сидів в міліцейскій автівці.
novik до Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 16:13
Не транди знову! Постраждалих двоє, один в реанімації в тяжкому стані!
я до Свідок Показати IP 29 Грудня 2014 00:33
брешеш г...он!!! один пасажир в реанімації!!!!!!!!
Анна Показати IP 28 Грудня 2014 15:18
Бога не бояться. Кому война, а кому нескінченні розваги.
маринка до Анна Показати IP 28 Грудня 2014 16:19
Нема нікого в реанімації!
Алік Показати IP 28 Грудня 2014 15:32
А з ним хто був? теж якись чиновник? напишіть прізвища усіх -щоб знати наших "героїв"
читач Показати IP 28 Грудня 2014 15:41
позор! таку машину треба забрати в Ато і допомагати нашим землякам а тут розпивають і їм море по коліна
Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 15:47
Хто знає Тимейчука особисто,то може підтвердити,що він порядна людина
дідо до Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 15:51
На зарплату податківця джипа некупиш і на полювання не будеш їздити.
Анонім до дідо Показати IP 29 Грудня 2014 20:43
а шо полювання це дороге задоволення? кожна людина мае хоббі! не в залежності від статків та посади!!!
крук до Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 23:22
Просто "Нажиратись" треба менше
Ольга до Свідок Показати IP 28 Грудня 2014 23:15
Я особисто працювала з цим придурком, і не змогла терпіти той безпредєл, який він розвів в Обласній податковій. Він "працював" на пару по хабарам з нинішнім заступником Луцької ОДПІ Павловою Т.К. Про їх спільні справи можна багато, що розповідати, а особливо за Тимейчука, коли до нього в кабінет заходили в 2 рази старші жінки і він їх крив такими матами, що вуха скручувались. А як запахло жареним під час Майдану, то ця гнида втік у декрет. Я сама водій і просто страшно виїжджати на дорогу, коли такі "порядні" їздять за кермом.
прсто до Ольга Показати IP 29 Грудня 2014 14:20
Напевно Вас, Ольго, Тимейчук і вигнав з роботи. Бо він принциповий чоловік, і нероб в шию жене!!!!!
Анонім до Ольга Показати IP 29 Грудня 2014 14:29
А я зараз працюю в ОДПІ і Павлова - мій безпосередній керівник. Працьовита, грамотна і принципова. А ВИ, Ольго, напевно на пенсію "липову" пішли.... Ми знаємо чий це коментар!!! Так от! такі як ви - профффессссіонал тепер не мають що робити в податковій!
Алекс до Свідок Показати IP 29 Грудня 2014 01:08
"порядна людина"..... розсішив :)))))))), та таку "самовлюбльонну св..ю" ще пошукати треба яка простих людей за людей не рахує, а до "впливовіших" без мила в з.. лізе....
вв до свідка до Свідок Показати IP 29 Грудня 2014 19:46
більшого хабарника ,і тупішого керівника годі шукати, так що не лижи йому сраку, чи він тобі проплатив?
знаю до Свідок Показати IP 31 Грудня 2014 16:38
коментар було видалено
віктор Показати IP 28 Грудня 2014 15:52
а колега тимейчика хто? хто там ще був з відомих волинських?
анонім до віктор Показати IP 29 Грудня 2014 02:00
Челак Віктор. Нач. податкової Шацького району.
Ілля Показати IP 28 Грудня 2014 15:57
А що тільки в цього податківця джипи? там у всіх корцпція по джипах! давно треба було на ато забрати у цих людей -ще собі в податковій зароблять якщо вже заробили на одну . На люстрацію таких податківців вони там зажрались реально вних в такий для країни час -полювання і водка
Армян Показати IP 28 Грудня 2014 15:58
така порядна людина що аж нажралась і опозорився. В чому його порядність? в тому що на джипі?
маринка Показати IP 28 Грудня 2014 16:17
Від аварії на слизькій трасі ніхто не застрахований! Якщо не ти..то тебе! І не треба тут жовч свою показувати! Дідо та Армян, заздрість погана штука...і твоя жовч до тебе ще вернеться неодмінно.
ВВ до маринки до маринка Показати IP 29 Грудня 2014 19:50
ви йому коханка? Судячи з того як зад свій рвете- то так і є.... Певно папік вам уріже після цієї події фінансування, тому міняйте скоріше його на нового...
Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 16:29
Оце ми вся возмущаємось.А чого? Люстрації не було і не буде. Всі чиновники ворюги в законі.Всі живуть вольготно і плюють на нас і на люстрацію цю. Томиу,що вони пани, і їм все можно.А закон про люстрацію- це просто так, щоб дурний люд заспокоївся і,думав,що бандюг, ворюг розкулачать.Не надійтеся, такого не буде.Це окозамилювання.А якарод розійдеться,якщо терпець урветься,тоді їх всі пролюструє від директора школи до судді, і всіх разом узятих.
Олесь до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 16:42
1000% Люстрація - зашморг, ЛЮСТРА!
Нормальний до Олесь Показати IP 29 Грудня 2014 07:12
Тебе i таких крикунiв, як ти потрiбно на люстру. В нинiшнiй час винний вiд вiдповiдальностi не втiче.
123 Показати IP 28 Грудня 2014 16:35
Мені байдуже цей депутат але чому ніхто непише що саме водій ауді випивший і є винуватцем дтп
віктор Показати IP 28 Грудня 2014 16:40
там з ними маринки не було? а то так розписується гарно. Написано чітко що були п"яні то що тут не ясно? і на поювання в такий час думаю не реба їздити а краще допомогти хлопцям якщо маєш грошиська
дідо Показати IP 28 Грудня 2014 16:47
Завтра будуть писати ,що риг приймав ліки,які містять спирт.
Свекор Показати IP 28 Грудня 2014 16:49
Тимейчук-це не..тріб ! І не потрібно його відбілювати !
толік Показати IP 28 Грудня 2014 16:50
а хто з ним був? оприлюдніть!!
Микола Показати IP 28 Грудня 2014 17:02
Винуватцем аварії є колишній начальник Юстиції Іваничівського району Василь Лобода, за словами очевидців.
Олесь до Микола Показати IP 28 Грудня 2014 23:39
По-перше Василь Лобода ніколи не був начальником юстиції Іваничівського району. По-друге він порядний Свободівець.
Сергiй до Микола Показати IP 29 Грудня 2014 07:18
Менти говорили, що водiй Аудi мав 2.5 промiле алкоголю в кровi!!!!! при дозволених 0.2. Треба розбиратись, хто з водiiв i якi iншi правила дорожнього руху порушив i тодi буде видно, хто винний.
власюк лена Показати IP 28 Грудня 2014 17:04
ужас
міра Показати IP 28 Грудня 2014 17:08
порядність аж пре. Але цікаво чим все завершиться. чи так як про слабенка забули
Cкарп Показати IP 28 Грудня 2014 18:21
Яке може бути полювання під час війни? Усіх мисливців в зону АТО. Там буде і горілка і адреналін і настріляються... Ганьба всім таким хероям с...им.
SSG Показати IP 28 Грудня 2014 18:22
З якого такого полювання.....в суботу полювати заборонене!
34 до SSG Показати IP 28 Грудня 2014 19:01
Таким нічого забороненого немає
Штефан, Луцьк Показати IP 28 Грудня 2014 18:41
Хотілося б мені побачити, як заступник УВД Душний розслідує цю ДТП (відмаже). А міський прокурор О.Шпота, якого вже два рази громада відправляла у відставку за бездіяльність і покриття, зафарбує цю ригівську гидоту. Комуна і "Партія регіонів" у Нововолинську живуть і перемагають! Корупціонери та злодіії у владі приссалися до посад, як вампіри.
.... до Штефан, Луцьк Показати IP 28 Грудня 2014 20:48
При чому тут громада і прокурор. Громада (тобто НІХТО) вже докерувалися краіною. Результати всі ми бачимо. Жодна НОРМАЛЬНА людина не може "втішатися" і радіти з чужих подібних неприємностей (маю на увазі ДТП). Від цього не застрахований ніхто і з кожним таке може трапитися. І не завжди те, що "обсмоктують" ЗМІ відповідає дійсності. Журналістам потрібно будь-якими способами піднімати рейтинг своіх видань, а тут "на слуху" такий випадок: і ДТП, і депутат, і джип, і регіонал - все що люди хочуть почути. А насправді - десятирічних позашляховиків-іномарок на Волині, хоч греблю гати. Про "регіональне" минуле Тимейчука в місцевих інтернет-виданнях вже "говорили" і вияснили, що в лавах партіі регіонів він ніколи не був. Причини ДТП "громада" теж вже визначила сидячи вдома біля кмпютера. Залишилося розстріляти винуватця і всі будуть задоволені. БОЖЕВІЛЬНЯ.
Патріот до .... Показати IP 29 Грудня 2014 02:04
ти сволота брехлива! на сайті обласної ради пише - він від партії регіонів, тільки вийшов цього року!!! ніхто не радіє, журналісти стримано написали, АЛЕ БИДЛО З КОРОЧКОЮ НЕ МАЄ ЇЗДИТИ БУХЕ В СРАКУ ЗА КЕРМОМ КАЛІЧИТИ ЛЮДЕЙ І КРАПКА!!!
ДО до Патріот Показати IP 29 Грудня 2014 02:18
Повністю підтримую. І "таке" має відповідати перед законом!!!!!
Коля Показати IP 28 Грудня 2014 18:43
А як можна на зарплату податківця їздити на джипі?чому не люструють податківців на джипах? і не передадуть в АТО?
Ізя Показати IP 28 Грудня 2014 19:17
У тимийчука собаки ошейник з джипіесом який коштує 1000₴ а ви хочете його люструвати напевно не вийде і так кругом а п'яний був тимийчук і не хотів іти у лікарню кричав що я депутат що я заступник податкової але ДАІ надягнули браслетики на заступника не золоті а металеві і побачимо що буде далі хоча при поясненнях він вже казав що тимчасово не працюючий може підказали що казати адвокати
Антисеміт до Ізя Показати IP 28 Грудня 2014 20:50
Бовдур. Самий дорогий такий ошийник вартує 70 у.о.
... до Антисеміт Показати IP 28 Грудня 2014 21:28
ну якраз 1000 грн - а шо мало?!
Антисемiт до ... Показати IP 29 Грудня 2014 07:24
А людидумають, що 1000доларiв.
гонщик до Антисемiт Показати IP 29 Грудня 2014 09:30
₴ = знак гривні
Коля Показати IP 28 Грудня 2014 19:39
Неможу зрозумінити хтож винуватець дтп
Мельник до Коля Показати IP 28 Грудня 2014 20:32
Горілка.
Нововолинськ Показати IP 28 Грудня 2014 20:47
Тимейчук - мразь. А хто його вигороджує, то ще більша мразь. Ригонал, злодій.
ларик Показати IP 28 Грудня 2014 21:57
а хто з колег був тимейчука?
люстратор Показати IP 28 Грудня 2014 23:51
нашийника з джипіесом одіти темійчуку, і до суда нехай з ним ходить,а ПАТРІОТАМ З ДАІ ХВАЛА,МІЦІЯ НЕ БІЙТЕСЬ ЦИХ КОНДОНІВ ШТОПАНИХ ЯК темійчук. І ТОДІ БУДЕ НАРОДНА ПОВАГА ДО ВАС.
456 до люстратор Показати IP 28 Грудня 2014 23:58
А ДЕ ГАРАНТІЯ, ЩО ВІН БУДЕ ПОКАРАНИЙ. нА ВІДЕО МІЛІЦІЯ ВІДМОВИЛАСЯ ДАВАТИ КОМЕНТАРІ
Алекс до 456 Показати IP 29 Грудня 2014 10:56
Спустять на тормоза як спустили ще одну резонансну ДТП в Маяках в якому два "тела" в образі депутата Волинської обласної ради Слабенка та заступника голови суду Рожищенського районного суду Волинської області Хитрика. Зараз оказується що ніхто п'яний за кермом не був... :) Сміх, а такий був резонанс, вся Волинь гуділа, і що пройшов час всі забули, а справу замнули... Я і все в цій державі продавалось і продається. Ніколи нічого не зміниться!!!
Михайло Показати IP 29 Грудня 2014 02:39
До Олесь - якщо свободівець, то це вже порядна людина? Там порядних не буває!
Сектор Показати IP 29 Грудня 2014 09:42
Люди схаменіться що ви пишете ?читайте Біблію "несуди і судимий небудиш " , всім вам горіти в пеклі, люстратори перетворили краіну на руіни і ще неможуть заспокоітись , ідьте в Киів "риба гниє з голови " ви тупі баригі які нічого незробили щоб чогось досягнути в житті , в кожного шанси є вжитті ... Просто ніхто нехоче робити і все мати так небуває "лодарі лю тратори "!!!
Іван Показати IP 29 Грудня 2014 09:48
за таке як вчинили оці податківці депутаи в Європі карається серйозно а не так як у нас!!!!!!!!!!!!!!!!! а займатись корупцією так як в нас податківці і їздити на джипах -це не показник того що вони щось в житті добились. Це беруть з тих хто вміє будувати власну справу . На гроші державного чиновника на джип чорний не заробиш таким людям не заздриш а співчуваєш. Повезло але ж треба бути людиною а не таке виробляти коли в країні "війна" хлопці сають каліками гинуть
настя власюк Показати IP 29 Грудня 2014 09:48
напишіть хто з ним був?
Алекс Показати IP 29 Грудня 2014 10:50
Ви замітили що якась мразь мінусує "погані" коменти...
Алекс Показати IP 29 Грудня 2014 10:58
Спустять на тормоза як спустили ще одну резонансну ДТП в Маяках в якому два "тела" в образі депутата Волинської обласної ради Слабенка та заступника голови суду Рожищенського районного суду Волинської області Хитрика. Зараз оказується що ніхто п'яний за кермом не був... :) Сміх, а такий був резонанс, вся Волинь гуділа, і що пройшов час всі забули, а справу замнули... Я і все в цій державі продавалось і продається. Ніколи нічого не зміниться!!!
rtyuq до Алекс Показати IP 29 Грудня 2014 12:17
що з пішоходом, якого збив джип?
Очевидець Петя до rtyuq Показати IP 29 Грудня 2014 20:19
Пішоход якого збила Ауді втік з місця події, міліціонери не змогли його наздогнати так як він виявися майстром спорту по швидкісному бігу на великі дистанції, і того джипа збила та сама Ауді
Гриша до Очевидець Петя Показати IP 29 Грудня 2014 20:25
Винуватцем аварії є колишній працівник Юстиції Іваничівського району Василь Лобода
До до Очевидець Петя Показати IP 29 Грудня 2014 21:48
Тоді кого доставили у лікарню. Писали, що двох - кого саме?
зрадник Показати IP 31 Грудня 2014 14:46
Поробив Андрусі крєпко оден чоловік, який "помагав" Діхтяруку і Гринюку. Добре, що сам живий лишився. Пропаде тепір.