USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку біля гімназії №4 позашляховик збив людину. Фото

23 Вересня 2018 19:27
ДТП сталася близько 19 години на проспекті Волі в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, біля гімназії №4 позашляховик "Тойота" збив чоловіка, який переходив дорогу. Зі слів свідків, пішохід йшов по "зебрі".

Люди, які були на місці аварії, надають медичну допомогу постраждалому.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хм Показати IP 23 Вересня 2018 19:37
Під*р за ролями
Вася Показати IP 23 Вересня 2018 19:47
То не тойота а фігня китайська.
Ааа Показати IP 23 Вересня 2018 20:13
А чому не євробляхі
Ббб до Ааа Показати IP 23 Вересня 2018 20:53
Чогось мінус не ставиться, тому "мінус" вам
Водійка Показати IP 23 Вересня 2018 21:41
Сьогодні випала нагода проїхатись вулицями Луцька за кермом. Дійшла до висновку - більшість пішоходів це як кури - біжать аби бігти, інстинкт самозбереження повністю відсутній. А про молодь зі смартфонами в руках взагалі мовчу.
Горець Показати IP 23 Вересня 2018 22:47
Ясно одне - джипарів треба позбавляти тих тачок і пропонувати їм легковушки або траліки. Джип водити, - не коники з гімна ліпити. Там треба їхати вал'яжно, не розганятись, бо потім важко і довго зупиняється... но ті мавпи ж ганяють, а крайній в них не сам водій а хтось інший, бо ш всі мають знати шо пересічний джипон то інертна тєлєга і довше ніж нормальна автівка... і всі мають розбігатись... но чось не всі розбігаються... Треба виводити джипи з доріг. Їх власники наглі і пруть бо почуваються безпечніше за тих, хто загине в легковушках, влупившись в їх нагло розігнаний джип...
Льоша до Горець Показати IP 24 Вересня 2018 07:16
Згідний, але це не той випадок. Тому що це китайський «джип», якому 10 років ц ціна чкого орієнтовно 4000-5000$. І розгід до сотні ( якщо взагалі розженеться)- 15-20 секунд.
Andrij до Горець Показати IP 24 Вересня 2018 19:07
ну ты и знаток.... тормозной путь внедорожника или паркетника ничем не отличатся от легковушки. А джип это марка автомобиля а не тип или название кузова....Geep )))))
анонім Показати IP 24 Вересня 2018 09:32
там колись були "Лежачі поліцейські", зараз їх чомусь немає, дорогу по зебрі перейти зранку буває важко, особливо коли там хтось ставить буса, де ти не бачиш машин а вони не бачать тебе
Луцьк Показати IP 24 Вересня 2018 09:51
Забронити по місту де батьки з колясками діти стерньки хворі і т.д їздити тими великими машинами, поза містом собі їздіть!!!! А на пішохдах треба не розганятись а призупинятись а то вам вічно люди винні, їздіть поза містом там людей немає!!! А то люди ж мають ходити а то таке враження що дороги щоб тільки ганяти на своїх джипах!!!!!!!! А якщо буде так само переходити дорогу ваша мати дочка іінші родичі?!!!!!!!!!!!!!
Просто до Луцьк Показати IP 24 Вересня 2018 11:52
шо за брєд!!?? причому тут машина!!?? треба просто їздити вміти і не пертися зі швидкістю 100-120 км/год.