USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля ОДА затримали голого чоловіка. Фото

5 Жовтня 2020 12:46
У Луцьку на одній із центральних площ міста затримали чоловіка, який гуляв голяка.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Подію прокоментували у пресслужбі патрульної поліції, зазначивши, що дійсно 1 жовтня патрульним надійшов виклик про те, що поблизу ОДА на Київському майдані знаходиться громадянин без одягу. Також очевидці розповідали, що чоловік збуджено себе поводить.

Патрульні прибули на місце події та викликали швидку. Також із чоловіком працювали слідчі Луцького відділення поліції.

Фото опублікував у фейсбуці користувач Анатолій Котляревський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Іван Показати IP 5 Жовтня 2020 13:02
Осінь і коронавірус людей доводить
Excavator Показати IP 5 Жовтня 2020 13:05
Типовий виборець зеленського,після кінця епохи бідності
Лучанин до Excavator Показати IP 5 Жовтня 2020 13:52
От навіщо ви так. Вони й без того убогі.
127 Показати IP 5 Жовтня 2020 13:12
довела місцева влада чоловіка.
лучанка до 127 Показати IP 5 Жовтня 2020 13:42
програвся чи проспорив
Жах Показати IP 5 Жовтня 2020 13:57
активіст,дати по яйцях ...і в депутати
Всезнайко Показати IP 5 Жовтня 2020 14:24
Йшов з податкової. Заплатив податки і залишився без трусів.
Лучанин Показати IP 5 Жовтня 2020 14:43
З Олики приїхав.
Микола Показати IP 5 Жовтня 2020 14:44
Крошка затримував..???мидалю йому
проклятый совок Показати IP 5 Жовтня 2020 15:23
закройте еще больше совковых психбольниц и станет еще веселее
Активіст Показати IP 5 Жовтня 2020 15:45
Може це новітній козак Гаврилюк іде зелену кнопочку нажимати.
полішук Показати IP 5 Жовтня 2020 15:49
Коронавірус.
Луцьк Показати IP 5 Жовтня 2020 16:01
Чому в заголовку не вказано "18+"?
2424 Показати IP 5 Жовтня 2020 16:40
ЦЕ НЕ ТОЙ Д*ОБ ЯКИЙ КУПАВСЯ БІЛЯ ПРОМЕНЯ?
Антон до 2424 Показати IP 5 Жовтня 2020 18:17
Ну супруг і ко уже ж провели суперпупер мед реформу. Псих диспансери закрили. Корона по 4500 в день, психи на вулицях і багато багато багато іншого. Ми провели медичну реформу)
Пантон до Антон Показати IP 5 Жовтня 2020 19:20
Ви щось путаєте. Супрун вже з пару років як не при владі, а ці пару років все повернуте в протилежну сторону. От і маємо.
Експерт Показати IP 5 Жовтня 2020 16:50
Ні, походу інший! Бызумцы - весёлый народ, всегда что-то интересное зделают :)
Радувець Ларіса Показати IP 5 Жовтня 2020 17:10
Пагуляйка?!
Луцьк2020 Показати IP 5 Жовтня 2020 18:52
Це термінатор телепортувався але не зміг підібрати одяг - серед копів потрібного розміру небуло.
Адміністрація обласн Показати IP 5 Жовтня 2020 19:13
Красівий чувачок!!!
сирожа з майдана пат Показати IP 6 Жовтня 2020 19:44
то наш майдаунець вин хотив стати Членом правительства Зелупа грав писюном то и став Тепер грае писюном по украинцям