USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У Луцьку діти вкрали з вітрини магазину iPhone. Відео

11 Серпня 2018 11:05
Двоє хлопчиків у Луцьку вкрали з вітрини недешевий смартфон – iPhone 6. Один із них дістав його з вітрини та передав іншому, після чого діти швидко покинули магазин.

Про це в соцмережі повідомив Віталій Висоцький.

«В одному із магазинів з технікою було вчинено крадіжку цими двома юнаками! Якщо хтось можливо впізнає цих двох хлопчин, велике прохання повідомте за телефоном 0687129767», - зазначає автор.

Інцидент, ймовірно, трапився в магазині «Ябко», що на вулиці Лесі Українки. Зі слів автора відео діти поцупили недешевий iPhone 6 64gbSpaceGray.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Ага Показати IP 11 Серпня 2018 11:21
Прекрасно) діти встановлюють рівновагу,
здравомислячий до Ага Показати IP 12 Серпня 2018 23:03
У даній крадіжці винувата тільки продавець-тому що не закрила вітрину!Якби закрила то ніякої крадіжки не було б!А тепер власник магазину вирахує гроші з продавчині.Продавчиня буде працювати безкоштовно пару місяців щоб покрити витрати даного дорогого мобільного телефону.Треба бути уважним продавцем!Забула закрити вітрину-заплати за врадений телефон!
123 до здравомислячи до здравомислячий Показати IP 13 Серпня 2018 11:05
з такою д*більною логікою, твою дружину чи дівчину, коли вона одягне коротку спідницю т**хнуть на вулиці, а чого ж, сама винувата, а нащо коротку спідницю одягати...
Ірина Показати IP 11 Серпня 2018 12:01
Це ж треба,щоб в магазині,який спеціалізується на цифровій техніці,стояла камера такої якості...
Активіст до Ірина Показати IP 11 Серпня 2018 13:03
Так, якість відео ппц.. Тим більше для приміщення невеликих розмірів, де продаються матеріальні цінності. Скупий платить двічі.
Віталій до Активіст Показати IP 11 Серпня 2018 14:38
Відео транслювалось по ноутбуці, а знімалось телефоном, тому така якість. Якщо дивитись з камери, то відео в хорошій якості.
Настя до Ірина Показати IP 11 Серпня 2018 14:54
Завжди дивуюсь менталітетом наших людей, коли вчинено злочин, а обговорюють якість відео, замість того щоб задуматись над проблемою.БРАВО!!!
Ахаха до Настя Показати IP 12 Серпня 2018 21:40
Ще й навчать як вам краще буде жити)
ЖУК Показати IP 11 Серпня 2018 12:18
Експерти, харашо обработали
Pablo Escobar Показати IP 11 Серпня 2018 13:49
BRAVO!!!
Lubart Показати IP 11 Серпня 2018 14:06
Гарно починають - можна вже не сумніватися у їхньому майбутньому.
Петро Показати IP 11 Серпня 2018 15:00
Батьки заберуть собі телефон пізнавши своїх на відео, чи залишать їм "трофей"? Мабуть таких "батьків" потрібно в першу чергу карати. На такий магазин потрібна не одна камера, та не такої якості
лучанин до Петро Показати IP 12 Серпня 2018 01:03
Мама відволікала продавця )
Оля до лучанин Показати IP 22 Вересня 2018 15:52
В мене одної склалось враження,що покупець все бачила?
Ірина до Настя Показати IP 11 Серпня 2018 15:40
Причому тут менталітет. Якщо діти можуть вкрасти дорогий смартфон в магазині такого розміру,то власник сам олень. Я не кажу,що злочин-це добре,але елементарний захист мав би бути. Думайте,що читаєте,вчіться мислити-Вам легше буде жити...
Петро до Ірина до Настя Показати IP 11 Серпня 2018 17:57
Не виникло питання чому "безхозні" діти швендяють по таким магазинам, та чим зайняті батьки. Що на весь магазин один продавець і "чомусь" не зачинені вітрин це вже інше питання. Одному продавця нереально обслуговувати покупців і слідкувати за відвідувачами
Пп Показати IP 11 Серпня 2018 17:53
Гарно спрацювали!!! МОЛОДЦІ!!!
Кулемет Показати IP 11 Серпня 2018 21:45
Діти інтернета...youtube ще навчить як вибухівку робити і як користуватись гранатами. Дитячі радіокружки, авіамоделювання та подібне вже неактуально в наш час.
Юра Показати IP 11 Серпня 2018 21:59
Підняли настрій ---молодці )))
GOLD Показати IP 11 Серпня 2018 22:58
як би він міг вкупити цей телефон він би його не крав розумію малого на всі 100% мені кажеться в цьому винні не батьки а Україна яка зробила з гривні бомжа.за крадіжку телефона передбачено покарання у вигляді позбавлення волі,тобто ми змушені оплачувати з бюджета засудженим харчування,лікування,проживання протягом там 5 років відбування терміну покарання сума за ці 5 років явно перевищить вартість того вкраденого телефону. тоисть може краще йому його подарити !??? а скільки в нас пожизненно сидить на кожного з них приблизно по 1 тис дол на рік!!!! ця машина не їде,єкономіка не працює,і президент заробляє на гривні конвертируя валюту по своему курсу.Єдине про шо я мрію не народитися тут знов.
Кулемет до GOLD Показати IP 12 Серпня 2018 00:16
Вам кажеться (взагалі то правильно "здається") "в цьому винні не батьки а Україна". По Вашому Україна це хто - чорноброва міфічна дівка чи все ж таки ті батьки, які народжують і виховують таких дітей?
Анонім до GOLD Показати IP 12 Серпня 2018 07:52
Ну ти даун,"якби він міг купити,він би не вкрав"!!!Це виходить мені потрібно піти на стоянку і сісти в любе авто яке мені сподобалось і ти мене зрозумієш...Телефон для цього дибіла це є необхідність???Вкрав самий дорогий!!!!Краще б ти не народився,з таким мисленням.Судити таких змалку і закривати від суспільства!Вам дай волю і ви почнете робити безпредєл,бидло потрібно тримати в страху!!!
1 до Анонім Показати IP 12 Серпня 2018 15:05
пролетаріат такий пролетаріат
До Gold до GOLD Показати IP 12 Серпня 2018 10:57
"Разруха не в стране, разруха в головах." Почитайте Булгакова "Собаче серце" він давним давно написав про речі, що кояться, нажаль, в нашій країні.
1 до До Gold Показати IP 12 Серпня 2018 15:05
як і в ті часи, всі біди від пролетаріату
Оля до GOLD Показати IP 22 Вересня 2018 15:55
А то не ти його вкрав,якщо так захищаєш?
скептик Показати IP 11 Серпня 2018 23:22
продавець - курка. не закрила вітрину
Android Показати IP 12 Серпня 2018 10:01
Красавци )
Вова Показати IP 13 Серпня 2018 11:06
Хехе, молодці) Я б й сам вкрав, та я не бігун)
Коза Показати IP 13 Серпня 2018 12:20
Хто тільки не винен в крадіжці: і продавець, і власник, і Україна. Тільки не діти і батьки, які за них несуть відповідальність. Що в людей в голові? І ці люди ходять поруч з нами.