USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку - ДТП: автомобіль врізався в огорожу

25 Липня 2014 19:58
Дорожньо-транспортна пригода, під час якої легковик врізався в огорожу трапилась у Луцьку по проспекту Відродження, неподалік Луцької міської клінічної лікарні № 2.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник прес-служби управління ДАІ у Волинській області Олександр Паламарчук розповів, що автомобіль марки BMW рухався по проспекту Відродження у бік вулиці Рівненської. Згідно з попередніми даними, виконуючи обгін, водій авто звернув вправо аби уникнути зіткнення з іншим транспортним засобом.

У зв'язку з цим, автомобіль віднесло і він пролетів між деревом та огорожею.

Зі слів Олександра Паламарчука, водієм виявився лучанин, рік народження якого встановлюється. На щастя, постраждалих немає.

Деталі ДТП уточнюються.
Фото з соціальної мережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
бомж Показати IP 25 Липня 2014 20:07
ОТ М***ЛА! ДЕРЕВУ БОЛЯЧЕ. ЩЕ Й РАГУЛЬ НОМЕРА ПОЗНІМАВ!
123 Показати IP 25 Липня 2014 20:09
це мабуть перед тою кралею що в сірому "понтувався". а швидкість була точно не 60км\год.
345 Показати IP 25 Липня 2014 20:10
та пяний верняк!!!
новий до 345 Показати IP 25 Липня 2014 21:44
Більше ста,сам бачив...
Ізя Шніпельсон Показати IP 25 Липня 2014 20:18
Есперти, продовжуйте, уважно читаю
777 Показати IP 25 Липня 2014 20:35
в посвідченні водія рік народження невказують?
Пацанчик Показати IP 25 Липня 2014 20:52
коментар було видалено
очевидець Показати IP 25 Липня 2014 21:10
Номер транспортного засобу Ас 5999 АН. Чоловік зробив фото номера до того, як нетверезий юнак його сховав у багажник. Даівцям номер показали на фото, а от чи візьмуть вони до уваги?! Хто знає кому номер належить?
очевидець Показати IP 25 Липня 2014 21:13
До речі, водій втік з місця Д ТП до приїзду ДАЇ, яке їхало більше півгодини. Чомусь про це мовчать. Маю відео, як люди його зупиняли нетверезого. Амбре хорошого коньячку за 2 метри було чути
! до очевидець Показати IP 25 Липня 2014 21:30
Добре, що хоч і п'яний, але вчасно зреагував і недопустив зіткнення з зустрічним авто та нікого не вбив, всі цілі і Слава Богу.
небайдужа Показати IP 25 Липня 2014 21:31
ДУЖЕ ШКОДА ДЕРЕВО !!!
лучанин Показати IP 25 Липня 2014 21:37
Хто має інфу викладайте.. громада має право знати своїх Г***їв!
новий до лучанин Показати IP 25 Липня 2014 21:47
Завтра гляну реестратор він мене по зустрічній від шкоди до писаревського лупив більше сотні...далі буде...
ух Показати IP 25 Липня 2014 21:39
коментар було видалено
qqq до ух Показати IP 26 Липня 2014 08:09
діма а не рома
Знайка Показати IP 25 Липня 2014 21:43
ось відео https://www.youtube.com/watch?v=39Z9n9uesEo&feature=youtu.be, видно і як номери ховають в автівку і водій у сірій футболці
Лучанин до Знайка Показати IP 25 Липня 2014 22:03
не віривається... пише що приватне...
Ти дальтонік?) до Знайка Показати IP 25 Липня 2014 23:59
То жовта футболка...... І братець зразу прискакав.....
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 22:00
номер випадково був не 8888 ??????
Знайка Показати IP 25 Липня 2014 22:08
коментар було видалено
видно на відео Показати IP 25 Липня 2014 22:16
коментар було видалено
Злий Показати IP 25 Липня 2014 22:20
Таким бикам-шумахерам голову треба на місці відбивати.Якби воно їхало нормально,то навіть при втраті керування таких наслідків не було б. Цей виродок ще міг людей невинних повбивати,якби не відбійник і дерево!
Знайко Показати IP 25 Липня 2014 22:20
Прізвище на яке зареєстрована ця машина завтра напишу...
не напрягайся до Знайко Показати IP 25 Липня 2014 23:39
В цьому селі інфу найти як 2 пальці. дивися нижче
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 22:50
да на схід ціх всіх гламурних ган***ів.Ато як завжди прості пацани воюють а ці бухають і їздять пяні
Володимр Показати IP 25 Липня 2014 23:03
А відео кльове атас!Особливо, коли тьотка із ногами довгими,так тихенько говорить: -Дзвони до тата -І шо я йому скажу? -Дзвони до тата! Бл...ь,один в один:дзідзьо-мама в ішпанії-каділак!!! Ги-ГИ))))))))))))))))))))))))
я Показати IP 25 Липня 2014 23:10
це працівник фірми по розмитненю авто
студент Показати IP 25 Липня 2014 23:32
Писалося, що працівник відділення "Нової пошти"
гоща до студент Показати IP 25 Липня 2014 23:34
який в дупу працівник НП - це малолітній андон, в якого дід і батько крутять діла в МРЕО, а він шле на всю україну мутні докі і номера через НП, не носи пліток
Анонім до гоща Показати IP 26 Липня 2014 21:38
коментар було видалено
2Pac Показати IP 25 Липня 2014 23:35
працівник відділення "Нової пошти" на ренжровері.
студент Показати IP 25 Липня 2014 23:36
коментар було видалено
Шикалад не вінават Показати IP 25 Липня 2014 23:37
працівник відділення "Нової пошти" на велосипед Україна хіба заробить
2Pac to Шикалад не в Показати IP 25 Липня 2014 23:40
по пошті прислали ренж і номери до нього.. ))
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 23:44
та чого ви того ібрагімова затираєте ??????
Вася Показати IP 25 Липня 2014 23:47
коментар було видалено
жорік до Вася Показати IP 25 Липня 2014 23:51
коментар було видалено
Перехожий до жорік Показати IP 26 Липня 2014 00:01
коментар було видалено
Перехожий до Перехожий Показати IP 26 Липня 2014 00:22
Сторінка ВК видалена :D
ВН до Перехожий Показати IP 26 Липня 2014 00:35
Сторінку ВК вже видалено :D Ще раз тріть ;))
студент Показати IP 26 Липня 2014 00:06
коментар було видалено
ллл Показати IP 26 Липня 2014 00:14
Какая разница кто он? Главное что все живы и здоровы
Шкода, що всі до ллл Показати IP 26 Липня 2014 00:35
Одному не тра було
ога до ллл Показати IP 26 Липня 2014 07:44
ну да, а не дай б-г зачепило те чмо когось з твоїх родичів, така ж була флегматична мова?
ллл до ога Показати IP 26 Липня 2014 07:50
А если бы твой родственник был на месте этого парня, то ты бы тоже сказал, что он чмо?
лучанка до ллл Показати IP 26 Липня 2014 13:31
А ти не вигороджуй, бидло їхало пяне і цим все сказано, привикли що їм все дозволено ,тому що батько має звязки, хтоб ти не був повинен їздити по правилах ,а то отримав права в піцерїї , а клепки нема вивчити самі елементарні правила і знати що це місто, а не поле. Дякувати Богу що ніхто з людей не постраждав .
Лучанин Показати IP 26 Липня 2014 00:17
на Борді пишіть... там все буде достоянням історії Луцька.. і ніхто нічого не затре...
Волинянка Показати IP 26 Липня 2014 11:06
Потрібно їздити тверезими і з нормальною швидкістю. Зрозуміло, що всякі є випадки, але інша справа, коли людина їздить твереза і на законно допустиміц швидкості, а ще потрібно бути УВАЖНИМИ на дорозі і водіям і перехожим також !!!! Тихіше їдиш, дальше будеш.
Україно вперед!!! Показати IP 26 Липня 2014 13:29
Неможна такого бажати людям взагалі!!!!
Лучанин Показати IP 26 Липня 2014 14:32
Сволота малолетняя......Надо право управления лешить его и его родствинников бандитов-взяточников и точька........Милиция агов.....работайте....
ііі Показати IP 26 Липня 2014 14:56
Кожен із нас міг опинитися на місці водія,тому не нам його судити.....
ддд до ііі Показати IP 26 Липня 2014 15:00
його буде судити суд. не бухай - і не опинишся на його місці
ОНП до ддд Показати IP 26 Липня 2014 20:38
тверезі люди теж попадають в дтп і є випадки, коли збивають людей насмерть
24 до ііі Показати IP 26 Липня 2014 20:36
Хоч одна адекватна людина виявилась у цих коментарях. Думаю водій не заслуговує тих прокльонів, які пишуть тут і взагалі говорять в його сторону люди. Все обійшлося без жертв і Слава Богу. Тому не нам всім судити який він і що зробив.
ага ага до 24 Показати IP 2 Серпня 2014 14:20
поспівчувай йому, ще пару грн дай, щоб машинку скоріше поремонтував і знову катався по місту та радував лучан
SS до 24 и ііі Показати IP 26 Липня 2014 21:57
Да не нам его судить, а правоохранительным органам. Но в большинстве случаев таких ГАН...ОВ это правосудие оправдывает.
Луцьк Показати IP 12 Серпня 2014 12:00
Тут токо баби базарние и завмсники !!!!!заработайте и тоже ездите!!!!а то сутками залипаете