USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку невідомі відібрали у валютника $ 30 000

20 Липня 2016 12:21
Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво розслідуванням розбійного нападу, внаслідок якого лучанину завдали збитків на понад 800 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Учора, 19 липня, о 21.00 у Луцьку на вулиці Метельницького двоє невідомих осіб здійснили розбійний напад на громадянина і, завдавши йому ударів битою, відкрито заволоділи його рюкзаком, в якому знаходилось близько 30 000 доларів США, та мобільним телефоном. По тому зловмисники зникли в невідомому напрямку на автомобілі "Шкода".

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції та перший заступник прокурора області.

Відомості про вчинення розбою, унаслідок якого завдано матеріальних збитків в особливо великих розмірах (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України) внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань Луцьким відділом поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Віктор Показати IP 20 Липня 2016 13:45
А перший заступник прокурора області виїжджає на грабежі простих смертних, чи тільки тих, кого кришують?
лучанин Показати IP 20 Липня 2016 13:55
Злодії у злодія, колись це називалось "експропріація"
Макс Показати IP 20 Липня 2016 14:04
А скільки цей "трудяга" барсетки і гаманця сплатив податків, що йому така підвищена увага? Напевне, коли досягне пенсійного віку, то ще буде обурюватися, що держава малу пенсію нарахувала. Країна маразму і абсурду....
Анна до Макс Показати IP 20 Липня 2016 14:32
Людина заробляє гроші для прожиття в такий спосіб. Він ні у кого не краде, вимагає чи відбирає!!! Як наша влада! А люди такі злі! Ви підіть станьте там і заробляйте як він, Ви думаєте це так легко! Чи це заздрість , що людина заробляє ,а хтось не може!
vlad до Анна Показати IP 20 Липня 2016 16:25
займається незаконним обміном валют ,є поза законом,проти нього діють такі самі злочинці .Він провокує злочинців до грабунку......
vlad до Анна Показати IP 20 Липня 2016 16:32
Аня ! А ти спробуй бітою помахай ,думаєш це легко ,спробуй ....дійсно якась заздрість у людей....
Максу до Макс Показати IP 20 Липня 2016 14:40
Раз не платит налоги то и можно и битой и убивать? тебя налоги больше интересуют чем здоровье и жизнь человека. сам-то справно налоги платишь?
vlad до Максу Показати IP 20 Липня 2016 16:29
так ті що бітою махають теж налогів не платять.Все закономірно.... так ті що бітою махають теж налогів не платять....все закономірно....
Анонім до vlad Показати IP 20 Липня 2016 18:27
Я знаю одне люди не розуміють чужої біди поки до них самих вона не прийде. Причому тут податки ! Я також їх не плачу і що! От як би Вашу маму чи батька, або когось із сім'ї , дружину чи на дитину напали , відібрали телефон , золото , побили !!!! Як би ви співали? Напевно захищали б нападників!!!!!!!
123 Показати IP 20 Липня 2016 14:49
Я можу поспорити, якби кожному з цих хейтерів дали таку суму, то сиділиб і не розкривали рота. І податків ніхто з них не платив би.
Лучанин Показати IP 20 Липня 2016 15:09
Підняв хтось куш непоганий)) поки одні ловлять покемонів в телефоні, інші ловлять покемонів з барсетками