USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку ПАЗ зіткнувся зі Славутою

1 Липня 2014 15:10
Водій Славути не пропустила автомобіль ПАЗ на нерегульованому перехресті. Унаслідок необережності сталася ДТП. Жінку госпіталізували, - інформують у прес-службі волинської міліції.

О 14-й годині на перехресті вулиць Набережна та Стрілецька у Луцьку, водій, керуючи автомобілем «ЗАЗ 110387-40», рухаючись другорядною дорогою, проїжджаючи нерегульоване перехрестя, не надала переваги в русі транспортному засобу «ПАЗ – 32054» під керуванням 52-річного лучанина. Останній рухався головною дорого. Унаслідок порушення правил дорожнього руху відбулося зіткнення.

Водій «ЗАЗ» отримала тілесні ушкодження та госпіталізована у відділення нейрохірургії Луцької міської клінічної лікарні.

Фото - з луцької дошки
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 1 Липня 2014 15:18
Когда уже поставят на этом перекрёстке светофор?
Водій до Анонім Показати IP 1 Липня 2014 17:42
Б****, Коля! Скільки ще там має машин побитися аби ти взяв гузно в руки і таки зайнявся встановлення світлофору там! На*** мер який нікого не чує, крім буратінів?
123 Показати IP 1 Липня 2014 15:27
Який світлофор??!!!?? Там ж/д колії
екскурсовод до 123 Показати IP 1 Липня 2014 15:35
По тих жд коліях возять вагони раз в день! Треба світофор!
Вадим (Лучанин з Виш до 123 Показати IP 7 Липня 2014 10:26
Ж/д колії - НЕ проблема - світлофор треба ставити перед з/д світлофором за 10 метрів і все Окей! (Якщо звичайний дає дозвіл їхати, а з/д ні - тоді стоїмо). Проблема вирішується якщо хотіти її вирішити!
Боголюбы Показати IP 1 Липня 2014 15:59
Нада развязка как в Детройте.
Петро Показати IP 1 Липня 2014 17:03
Міська рада знайшла цього року кошти лише для встановлення одного світлофора в місті. Романюк вирішив, що світлофор необхідніший біля Нової лінії - на перехресті Шевченка-Чернишевського, щоб він з меншими проблемами міг добиратися до роботи з Зміїнця.
Лучанин до Петро Показати IP 1 Липня 2014 22:01
Там мали поставити світлофор в цьому році, але залізниця проти ( бож їм потрібно буде синхронізувати жд світлофор з автомобільним). А на Шевченка-Чернишевського: я як водій не бачу там можливості, бо це буде повна попа.