USD 27.2 27.5
  • USD 27.2 27.5
  • EUR 31 31.35
  • PLN 7.15 7.25

5 вбивств і одне зґвалтування: рівень злочинності у Луцьку «зашкалює»

Підвищений рівень злочинності фіксують у Луцьку. Так, за грудень-січень, на 10 тисяч населення рівень злочинності становить 129.1 правопорушення, що значно перевищує показники норми.

Про це інформували під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту сьогодні, 23 січня.

«За II-ге півріччя 2013-го року в міськвідділ надійшла 21 тисяча 542 заяви і повідомлення щодо правопорушень. Згідно з заявами, зареєстровано 15 900 кримінальних правопорушень. До єдиного реєстру досудових розслідувань внесли 2756 кримінальних справ. Відсоток розкриття злочинів становить 44% в Луцьку і трохи більше 50% по області. Торік було 5 вбивств і одне зґвалтування», - сказав начальник штабу Луцького міськвідділу УМВС України в області Ігор Ісаков.

Міліціонер додав, що стандартний показник спокійної криміногенної ситуації - 81.1 правопорушень на 10 тисяч населення. В Луцьку ж показник - 129.1.
Загрузка...
Коментарів: 9
Саша Показати IP 23 Січня 2014 19:51
ТАК так. Хто перший напише що винні євромайданівці?)
Семен Показати IP 23 Січня 2014 20:02
Интересно, что даже на правонарушения есть норма. Тоесть, если одного бют-грабят, менты могут спокойно в кабинетах квасить - норма.
Саші Показати IP 23 Січня 2014 20:55
Так всі ж поліцаї в столиці, гаранта стережуть!
иван Показати IP 23 Січня 2014 21:06
спочатку товчете ту милицию що народ що влада а потим роботи хочете : Из всього мвс-умвс тильки 10 % займаються розкритьям злочинив и сами незахищении як завжди недоробляють до пенсии або з малою пенсиею идуть на граждаку и ридко хто получае квартиру : стаж працивника розшуку 2-3 роки а зараз з новим упк их зовсім в кут забили-це колись працівники розшуку працювали на одному мисти 10-15 рокив их знали-поважали и це були ентузіасти : Подякуйте -Луценку бачу 2004 рик ничого ненавчив- але е можливість зминити на краще весь цей баласт з хенеральскими лампасами послати на реальну роботу а не интервью давати направо-наливо
Івану до иван Показати IP 23 Січня 2014 21:23
Якщо ви під "реальною роботою" розумієте те, що витворяє міліція в Києві - то як на мене, це зовсім не той профіль.
58 до иван Показати IP 23 Січня 2014 22:08
В оперативників дійсно тяжка робота... Але от вже ця влада наскільки підняла їм планку до пенсії, і вона ж прийняла цей нелюбимий вами КПК, а вам все одно Луценко винний...
иван Показати IP 23 Січня 2014 21:33
я думаю що ви мене правильно зрозумили - без підтексту : А те що витворяють що одни що други ми ще правди повной незнаем : Мени мало симпатичний Колисниченко- але те що це творять ненаши хлопци чомусь йому виру -(викрадення людей-тортури-вбивства -позування на фото ) а цикаво що таке правий сектор ? хто керивник ? ви що думаете що думаете що свичка сама без сирнику спалахуе и горить -перспектива страшна и нихто нам непоможе один одного душити будуть-це вдже все було на волини як и на всий захидний Украини :-скоро забулося : Паства це добре -але вона повинна мати душепастора вин зараз Е ?
Лучанин Показати IP 23 Січня 2014 22:53
Цікаво за які заслуги начальник Луцького МВ, з подачі Терешука отримав державний орден. В роботі завал, побори з громадян н а межі зриву, довіра громадян - бублик, от такі реалії кланового керівництва.
иван Показати IP 24 Січня 2014 04:12
мени це нецікаво-бо зараз мода все одно що гудзики на китель понашивати: нема просто совисти : А мени цикаво чому зараз так багато полковникив и генералив и що другий то Сало-а воно слизьке а якщо довго лежить и несолене начинае смердити