USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку затримали чоловіка, який ножем погрожував жінці

29 Лютого 2016 17:36
Патрульні вдруге затримали чоловіка, який серед білого дня погрожував жінці ножем.

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбук.

На лінію «102» надійшов виклик, що біля міської ради невідомий чоловік погрожував ножем жінці, яка прогулювалась по вулиці. Патрульні під’їхали на місце, поспілкувались з заявницею, за кілька хвилин наздогнали правопорушника, він уже підходив до готелю на вулиці Набережній. Коли поліцейські почали з ним спілкування, громадянин поводився агресивно, лаявся, але підтвердив, що має ножа.

Патрульні доставили його у міський відділ поліції для з’ясування обставин. Затриманому близько 40 років, він має харківську прописку, також повідомив, що служив у зоні АТО, отримав там контузію, зараз тимчасово проживає в готелі, а в Луцьку перебуває у справах.

У міськвідділі з’ясувалось, що цього ж чоловіка кілька днів тому вже затримували: тоді він погрожував ножем продавчині в магазині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
МУЖ Показати IP 29 Лютого 2016 17:49
коментар було видалено
прокурор Показати IP 29 Лютого 2016 18:00
він же нікого не вбив
ангст до прокурор Показати IP 29 Лютого 2016 18:27
Ви рахуєте, що треба дочекатись поки вб'є? Він неадекват і становить загрозу для суспільства, його потрібно ізолювати.
Пішохід до прокурор Показати IP 1 Березня 2016 00:21
От ти п..дло!!! Коли чоловік з ножем гуляє, і чепляється до людини це нормально? А чому його після першого затримання відпустили? Які міри прийняли відносно нього правоохоронці першого, і другого різу?
Анонім до прокурор Показати IP 1 Березня 2016 06:41
Знову відпустять щоб когось зарізав, отак наша поліція нас охороняє
ангст Показати IP 29 Лютого 2016 18:04
Якщо уже затримували, то чому він ще на волі?
лучанка Показати IP 29 Лютого 2016 18:12
Ну і що зробили? Відпустили, щоб когось зарізало це ніщо?
до лучанки Показати IP 29 Лютого 2016 18:42
він заріже і втіче!
не! прокурор Показати IP 29 Лютого 2016 18:46
за законом Савченко незабаром має вийти на волю до 50 тис засуджених за різні злочини в тому числі за вбивства!! Звикайте!!
123 Показати IP 29 Лютого 2016 20:31
Вважаю поліція має надати інформацію на рахунок цього рецидивіста суспільству,а то якійсь цирк виходить, перший раз відпустили, що зараз з ним? де він? чи знов відпустили і чекаємо поки когось заріже? Кричуща безкарність!
нхя не смішно Показати IP 29 Лютого 2016 21:11
Що за хня твориться у Луцьку? Нхра нам такі "гості"? І нхра нам така "фотогенічна" поліцайня, яка за НАШІ гроші не може захистити НАШИХ жінок і дівчат від неадекватів?
Пішохід Показати IP 1 Березня 2016 00:25
Наша поліція тільки п'яних затримує, і то тих хто САМІ десь потрапили в аварію... А як же ПОПЕРЕДИТИ злочин, правопорушенн? Якісь серйозні справи розкриті? Чи тільки переатестація в голові, і як побухати на зарплату у 8,000 грн?
лучанка Показати IP 1 Березня 2016 09:50
Вони його посдять,якщо він когось вбє
до лучанки Показати IP 1 Березня 2016 15:32
якщо в нього є гроші... то ніхто його не посадить!