USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку затримали квартирних злодіїв

10 Грудня 2016 14:09
Зловмисників,які обікрали квартиру, затримали в центрі міста, інформують у патрульній поліції Луцька.

Учора близько 23 години екіпаж отримав виклик про пошкодження майна на вулиці Стрілецькій.

На місці події патрульні побачили пошкодження замка дверей та вікна, одне з вікон було відчиненим. За словами заявника, з помешкання зникли грошові кошти в іноземній валюті.

Екіпаж також виявив сліди від взуття на місці події.

Згодом надійшло орієнтування, що зловмисники можуть пересуватись автомобілем Мазда.

Через кілька хвилин його затримали спільно з представниками Самооборони Волині на проспекті Волі, 3.

При огляді виявили грошові кошти в іноземній валюті великих номіналів, холодну зброю, а також відмички, лом, рукавиці та інші предмети, які могли використовуватись для проникнення в житло.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, затриманих осіб доставили в міськвідділ.

Туди також прибула «група підтримки» затриманих у кількості приблизно 10 осіб, які поводились агресивно і намагались перешкоджати слідчим діям. Тож патрульні забезпечили посилену охорону місця події. В одного з цих чоловіків в автомобілі виявили холодну зброю, яку вилучили в законному порядку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Рома Показати IP 10 Грудня 2016 14:27
То треба руки відрубувати за таке! Один працює і світа Божого не бачить, а другий прийшов і обіграв!
андрій до Рома Показати IP 11 Грудня 2016 10:28
один працює світа небачить і має валюти по 50-100 тисяч євро.да?
не без греха Показати IP 10 Грудня 2016 14:50
номера мазди в студію
лучанка Показати IP 10 Грудня 2016 16:03
А групу підтримки чому не взяли до відділку?! То ж такі самі.... .
нейтрал Показати IP 10 Грудня 2016 16:11
дайте інформацію хто такі.люди дапоможуть з розкриттям
Анонім до нейтрал Показати IP 10 Грудня 2016 18:48
Друг в нього є і "каллєга", мєсний, но не слов'ян. Хто в тємє, той пойме, про кого
777 до Анонім Показати IP 15 Грудня 2016 00:28
Слов'ян ще й який)))
Anjeu Показати IP 10 Грудня 2016 16:19
Скиньте номера мазди а то в мене в дворі теж добру неділю стояла мазда з пасажирами в середині.
андрій до Anjeu Показати IP 11 Грудня 2016 10:30
прям неділю стояли і ніхто не виходив?дивно.а їли що?в туалет не ходили?що ти вживав?
Я Показати IP 10 Грудня 2016 18:45
Матова, видно. Таких багато?
водій Показати IP 10 Грудня 2016 19:45
Ще найдіть хто машини грабує. А то мвліція їде 2 години на виклик. Європейска поліція. Де ви таке бачили в Європі ?????? Одна машина на цілий Луцьк тільки по викликам їздить. нащо робили поліціянтів?
Анонім до водій Показати IP 10 Грудня 2016 20:00
Так, в нас тут друга тєма. Нюхом чую, що таким як Ви, не догодити. Нє, шоб похвалити, типу, добре, що зорієнтувалися, переслідували, затримали, вилучили..., то Ви тільки про себе любімого розказуєте, шо Вам не допомогли... Добре й так, шо хоч трохи тих квартирників половили за ост два місяці в Луцьку. Дасть Бог, і до сканерщиків доберуться. Завжди так не буде.
андрій до Анонім Показати IP 11 Грудня 2016 10:35
цікаво а до кого квартирники залізли?до слюсаря з заводу? чи до бабусі?чи може до продавця з старого ринку?чи до студента?чи може до гуся в якого 5 квартир?я щось не вловлюю.
Анонім до андрій Показати IP 11 Грудня 2016 18:11
Контингент серед потерпілих різний, але нікого резонансного, тобто середньостатичтичні мешканці Луцька, на скільки мені відомо, якщо Вам це цікаво. Інакше, думаю, преса вже б гуділа
Йопрст Показати IP 10 Грудня 2016 20:24
Той хто заробив чесним трудом- на заводі, до того не підуть, а в кого бабло через ж: пу лізе,так х:р з ними!!!!
Коля Показати IP 10 Грудня 2016 20:32
Якого милого завжди лізе ця сааамоооборонааа мутна кантора
Невиспався Показати IP 10 Грудня 2016 21:04
Вчора ця вся катавасія відбувалася під моїм вікном до півночі. Шкода, що не додумався номери запам'ятати. До речі, згадана "група підтримки" складалася з осіб кавказької національності які дійсно себе зухвало і голосно поводили і доводили всім своє вільне володіння русскім матом.
Хлопців підставили Показати IP 11 Грудня 2016 01:35
Ой не смішіть, за паро хвилин зорієнтувалися і зловили...прям медаль їм) до кінця року треба ж звітність якусь от і робляться такі "підстави"...
Анонім до Хлопців підставили Показати IP 11 Грудня 2016 18:15
А Ви, перепрошую, там були і знаєте?) чи то знову лише Ваші припущення, бо якщо Вам цікаво, як було насправді, ... але такі, як Ви самі все "знають", що Вам розказувати...
андрій Показати IP 11 Грудня 2016 10:27
егеж.а отмичкі міліція називає надфілі і напілнікі.то тепер всі у кого є натфілі і напільнікі-потенційні підозрювані.ах да. якщо в тебе є велика сума іноземної валюти-ти її вкрав сьогодні в квартирі яку пограбували.квартиру пограбували на стрілецькі-зловили хлопців в центрі.лохота якась.погоні не було.це якісь чьос або знов продєлки бездари-аркашкі
Юля до андрій Показати IP 11 Грудня 2016 19:54
а Ви ,напевно,той крутий штатний адвокат,який швидко відмазав своїх підопічних,розбираєтесь що таке надфілі
777 до Юля Показати IP 15 Грудня 2016 00:25
А Вам Юлія все спокою не дає той штатний адвокат! Не до Вас гроші потрапляють))))
васька Показати IP 11 Грудня 2016 15:42
АГА!ходиш зимою в рукавицях-це може свідчити про те що ти крадеш
Свідок Показати IP 11 Грудня 2016 18:23
Ага в рукавицях і через вікно по чужих квартирах,забирають валюту і роздають бідним,Новий рік скоро,або собі на нову машину...
Світлана Показати IP 11 Грудня 2016 19:58
є інформація,що зловмисників відпустили,так що все йде по тому ж сценарію,що й з горе-водилою Мігасом
Свідки до Світлани Показати IP 12 Грудня 2016 12:07
Погана у вас інформація! Нікого там не відпустили!!
Анонім Показати IP 13 Грудня 2016 23:51
Таки відпустили...а жаль
Віра Надія Любов Показати IP 17 Грудня 2016 21:56
А вам тут аби пообсирати когось, хоч один з вас знає ситуацію насправді? Ні??? Тоді якого милого слухи тут розпускаєте??? Моліться щоб вам не підкинули чужі речі...от докажіть потім що то не ви ограбили чиюсь квартиру !!!