USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку зник студент

12 Лютого 2014 17:45
Про зникнення студента СНУ імені Лесі Українки у Луцьку у рубрику "Повідом новину" Інформаційного агентства Волинські Новини розповів лучанин Ярослав.

З його слів, з 10 на 11 лютого близько другої години ночі зник молодий хлопець – Ткачук Богдан, 1995 року народження, студент біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки.

Востаннє його бачили в Луцьку біля виходу із бару "Стара підкова", колишній бар "Техас" (вул. Данила Галицького, 1А) навпроти Церкви Покрови Пресвятої Богородиці (Покровська церква).

Був одягнений у сорочку, жилетку та темні штани, без верхнього одягу. Мав при собі паспорт, мобільний телефон, невелику суму горошей, фотоапарат (мильниця).
Друзі зниклого звертаються до громадян із проханням надати допомогу в розшуку. Контакний телефон – 0982905590.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Техас Показати IP 12 Лютого 2014 17:56
Або знайшов собі шм**ру,які в тому техасі всі, або получив ***,,тим паче був з мильницею,місцева гопота значить вже поживилася фотіком
Павло Показати IP 12 Лютого 2014 18:50
по циганських притонах шукати треба, напевно обдовбався до краю якось бодягою. все таки не з наукової бібліотеки пропав пяничка.
психолог Показати IP 12 Лютого 2014 18:58
Він адекватний?
Анонім до психолог Показати IP 12 Лютого 2014 19:11
А на біологічному всі такі.
Ярослав Показати IP 12 Лютого 2014 20:21
Якщо можете допомогти ...допоможіть! А "дурні" коментарі тут зайві. Це могло статись з кожним...
Кретинам Показати IP 12 Лютого 2014 20:22
Не скальте зуби, хлопцю 19 років,а молодь..Хто не любив гульнути в 19ть..всі правильні?..Щось трапилось, і не треба судить..знаєте надіюсь чого.
1 Показати IP 12 Лютого 2014 20:58
А що , бари працюють о другій ночі?
Техас до 1 Показати IP 12 Лютого 2014 21:31
Там до 5 десь)))Поки шмари або вилупкі останні не повиходять,а на дворі драка завжди мусить бути)