USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку знищили футбольне поле, влаштувавши автогонки

27 Жовтня 2015 08:26
У ніч з неділі на понеділок невідомі поглумилися із футбольного поля поблизу спорткомплексу «Колос», на якому тренуються вихованці ДЮФШ «Волинь». Хтось зірвав замок із шлагбаума, який загороджує в’їзд на стадіон, і влаштував автогонки на полі, - інформують у прес-службі ФК «Волинь».

Колеса авто (однієї чи кількох) перелопатили газон. Тепер тут свіжі борозни, сліди від протекторів, повністю «лисі», без трави, ділянки футбольного поля, на якому щодня займається декілька команд дитячо-юнацької футбольної школи «Волині».

Відзначимо, що такі неподобства тут відбуваються не вперше. І навіть не вдруге… Причина таких безтямних «веселощів» - не тільки у невихованості, безвідповідальності і вседозволеності невідомих покидьків. Йдеться і про те, що стадіону в Теремне вже давно потрібен справжній господар.

- Через поле в Теремне пройшло вже не одне покоління «зірок», які засвітилися завдяки «Волині» - від Тимощука і Гапона до Федецького і Шевчука, - розповідає директор ДЮФШ ФК «Волинь» Андрій Коротаєв.
Він впевнений, що проблему охорони і належного догляду за полем вирішила б його оренда клубним структурам і подальша реконструкція, зведення адмінкорпусу школи, комфортних роздягалок. Тим більше, що відповідні проекти уже розроблялися.

- Ми чотири роки намагаємося оформити землю тут для початку реконструкції. Адже без належного оформлення земельної ділянки нічого не можна будувати чи навіть під’єднати до електрики чи водопостачання тимчасову конструкцію, яку ми придбали для юних футболістів, - розповіла на батьківських зборах ДЮФШ «Волинь» у минулий четвер генеральний директор ФК «Волинь» Євгенія Жуховицька, - Із міською владою триває довга переписка, хоч ми вже пропонували багато варіантів вирішення проблеми.

Напевне, вдасться зрушити камінь з місця вже після виборів міського голови і скликання сесії міської ради нового скликання…
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Катерина Показати IP 27 Жовтня 2015 08:32
Сумно! Обираємо нову владу, чекає змін! Якби я була мером - мені би для таких покидьків навіть і пальцем поворушити було б ліньки! Одна-дві камери спостереження на стадіоні - і вже би давно знали номера автівок! Про такі ситуації треба думати завчасно! Діти тренуються не безкоштовно! То може слід менше грошей відмивати?...
FC VL до Катерина Показати IP 27 Жовтня 2015 09:03
Усі діти в Ді витрати ЮФШ Волинь тренуються БЕЗКОШТОВНО! Усі витрати по тренувальному процесу, інвентарю, участь в змаганнях несе ФК Волинь.
Анонім до Катерина Показати IP 27 Жовтня 2015 10:03
Діти тренуються безкоштовно.Я вам можу це підтвердити як мама дитини, яка займається вже чотири роки.
Анонім до Катерина Показати IP 27 Жовтня 2015 11:26
То важко назвати полем. Там перед воротами трави немає, болото. Забора немає. охорони немає.
Фан Показати IP 27 Жовтня 2015 08:47
Хворі люди якісь. Щоб вже дітям псувати. Нічого святого в людей немає. Бог все бачить. він так не залишить це
Анонім до Фан Показати IP 27 Жовтня 2015 09:57
На пряжках немецких фашистов было вычеканено - С нами бог!
Анонім до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 14:18
сепари теж обвішуються іконами
Роман до Фан Показати IP 28 Жовтня 2015 12:39
на все воля божа :)))
Андрій Показати IP 27 Жовтня 2015 08:59
Комусь приглянувся стадіон, вірніше земля під ним. Вибори пройшли, можна знов починати земельний дерибан.
Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2015 09:01
Дізнатися хто і такі ж малюнки зробити на машині.
Xoma Показати IP 27 Жовтня 2015 09:24
Виникає питання - де і що роблять наші правоохоронні органи ?
Анонім до Xoma Показати IP 27 Жовтня 2015 10:00
Як що? Деребанять землю на стадіоні.
віто до Xoma Показати IP 27 Жовтня 2015 10:15
до чого тут органи? Напише "Волинь" заяву-органи будуть займатись. Поруч із полем-житловий будинок, не може бути, щоб ніхто нічого не бачив і не чув. Як завжди, "моя хата-з краю"...
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 09:52
По суті поле знищено до автомобілістів. Як витоптана площадка перед воротами.
Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2015 10:25
вся міліція вибори охороняла..інша на бурштині
Крук Показати IP 27 Жовтня 2015 11:34
Це мабуть НЛО кола намалювало. Іншого пояснення нема, бо мешканці будинку, що знаходиться поблизу поля, схоже нічого не бачили і не чули. Тому й в правоохоронні органи не звернулись.
Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2015 11:36
На цей стадіон поклав око спеціаліст по стадіонах Вайман - для будівництва котеджів.
FC VL до Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2015 12:23
Думаю Вайману і таким як він вже урвалося після неділі.