USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Прилуцькому «Мерседес» збив 14-річну дівчинку на велосипеді

11 Серпня 2016 14:45
Дорожньо-транспортна пригода сталася учора в селі Прилуцьке Ківерцівського району. Автомобіль «Mercedes Vito» скоїв наїзд на 14-річну школярку. Постраждалу госпіталізовали в обласну дитячу лікарню. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Так, учора, 10 серпня, в селі Прилуцьке Ківерцівського району трапилась ДТП з потерпілими. Автомобіль «Mercedes Vito» під керуванням 30-річного місцевого жителя, скоїв наїзд на велосипедиста, 14-річну школярку. Постраждалу ученицю госпіталізували до обласної дитячої лікарні. В неї, зокрема, виявили струс головного мозку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ангст Показати IP 11 Серпня 2016 14:48
А чому 14-річна школярка їздить на велосипеді по проїжджій частині?
АС до ангст Показати IP 11 Серпня 2016 16:42
Тому що немає велосипедних доріжок і де їй їздити?
123 Показати IP 11 Серпня 2016 16:04
А ганяти з бєшеною швидкістю то можна? Це ж летить нікого і нічого не бачить.
123 Показати IP 11 Серпня 2016 16:06
А чому як сів за руль то летить як бєшений? Ці льотчикі нічого і нікого не бачать.
123 Показати IP 11 Серпня 2016 16:13
Треба дивитись на дорогу як їдеш. А то задер голову і по газах. Вони ж нікого і нічого не бачать як за руль сідають. Льотчикі мають бути наказані.
ac Показати IP 11 Серпня 2016 16:42
лише камери та штрафи заставлять бидло їздити по ПДР!
Кот Показати IP 11 Серпня 2016 20:07
Чому дитина їздила без шолома(питання до батьків) ,був би шолом струсу можливо і не було!
Валєра Показати IP 11 Серпня 2016 20:27
Да може ще скажете і не ходити по дорозі бо там шумахери гоняться, музику влуплять і женуться як дурні. Хай відповідає по закону . А хто знає що то за дівчинка, як звати?
"Шумахєр")) до Валєра Показати IP 11 Серпня 2016 21:26
Ні не ходити. Відкрий ПДД і почитай де ходити і як ходити, там є обовязки і права пішоходів, багато цікавого для себе відкриєш. Дороги для автомобілів в першу чергу. Водій звичайно відповість по закону, але чи варто наражати себе на небезпеку і заради чого. Взагалі як кажуть" пішохід завжди правий, але не завжди живий" , вибір за вами. А береженого і Бог береже.
Валєра до "Шумахєр")) Показати IP 12 Серпня 2016 10:37
А я я й, які всі розумні, да той самий водій сам не раз їздив на велосипеді тією самою дорогою, і чи винні люди що в нас в селі ( і не тільки) не облаштовані дороги для велосипедистів і пішоходів, правила я то добре знаю ви не переживайте, тільки правила писати вміють гарно а от щоб дороги відповідали цим правилам ніхто не бачить....
Юрист Показати IP 12 Серпня 2016 08:17
Потрібно наказувати батьків! Чому неповнолітня їхала ровером по проїзжій частині? Значить вона стала учасником дорожнього руху, а правила дорожнього руху вона знае? І чому водій який непорушував правил дорожнього руху мае зараз відповідати як перед законом так і фінансово бо зараз батьки тіеї дівчинки виставлять рахунок з пятьма нулями,і коли вона видужае то ті самі батьки придбають їй новий ровер і знов випустять на дорогу!
луц до Юрист Показати IP 12 Серпня 2016 10:08
а ви знаєте що водій не винен????от не треба вже його оправдувати хай відповідає..може тепер менше ганяти буде!!!!дівчина нехай одужує!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 17:32
Водій винен? То хай навушинки з вух виймає при їзді на велосипеді, коли до неї сигналять щоб вона з'їхала. Лежу у тому ж відділенні що й вона. Хай батьки дивляться за дитиною а не винуватять водія.
до аноніма до Анонім Показати IP 15 Серпня 2016 11:11
у тому ж відділенні???так як звати дівчину та прізвище?
Вася до Анонім Показати IP 15 Серпня 2016 15:09
то як ти лежиш в тому ж відділенні то звідки ти знаєш так всі подробності, а? І в наушниках була, і водій сигналив... таке враження що ти сидів в тій самій машині))) Чи може в кущах наблюдав)))) чуш собача і все....