USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Володимирі-Волинському в ДТП загинула жінка

31 Травня 2016 10:59
Дорожньо-транспортна пригода трапилась у Володимирі-Волинському на вулиці Луцькій вранці 31-го травня. В результаті отриманих травм потерпіла загинула на місці пригоди, - інформує БУГ.

Водій, керучи авто на іноземній (естонська) реєстрації, збив мешканку Володимира-Волинського, яка переходила дорогу. Із власних джерел виданню стало відомо, що водій ймовірно знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Рух по вулиці був тимчасово призупинений. Наразі ведуться слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лариса Показати IP 31 Травня 2016 11:26
Ну скільки ще влада нічого не уде роити з пяними і як так не зроити що тільки сідає випивше в авто зразу їхати не можливо.!!!Зроіть щось влада це ж люди через придурків гинуть
SS до Лариса Показати IP 31 Травня 2016 12:26
Є одна єдина проблема це вільний продаж алкоголю і все не буде алкоголю не буде п яних іншого способу не має боріться про заборону продажу робіть акціі розбивайте спиртне а у владі одні алкаши
Олег Показати IP 31 Травня 2016 11:38
як тільки іноземна геєстрація - то обов"язково чухонці!
Зайчик Показати IP 31 Травня 2016 12:53
От скільки ше олені тупі будуть переходити дорогу,не переконавшись в безпеці,власній безпеці!!! Господи,як при такій тупості вони ше дихати не забувають як.Природній відбір.він сяде і вийде,а олень ляже і не встане і вже байдуже хто винен.
*** до Зайчик Показати IP 2 Червня 2016 12:39
Якби то була твоя рідна людина ти б так не казав.
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 17:41
А що в забор в'їхав, чому не пишите. Алкоголь вночі не продають. А те, що на вул.Луцькій ганяють з ненормальною швидкістю і п'яні це факт. Може люди йшли по дорозі, бо весь тротуар перекопаний. А не відразу писати, що винуватий пішохід. Вина одна у людях, які собі дозволяють випивши сісти за руль. Зробили все, як в європі, без причини не зупиняють. А наш народ не може без жосткого контролю.
Зайчик до Анонім Показати IP 31 Травня 2016 19:40
Так?? То якщо дорога в ямах,то гайда машинам по тротуарах іздити?? Дорога-для авто,а тротуар-для пішоходів,і всееее!!!
Андрій Показати IP 31 Травня 2016 20:01
Цей клієнт постійно п'яний за кермом їздив і не один раз створював аварійну ситуацію, по непідтверженій інформації це син колишнього головного лікаря санстанції