USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Волонтери перекрили митний пост «Ягодин»

14 Березня 2015 12:42
Цієї ночі волонтери блокували митний пост «Ягодин». Про це на своїй сторінці у мережі розповів волонтер Роман Сініцин.

З його слів, громадські активісти, перекривши міжнародний пункт пропуску «Ягодин», тим самим висловили протест корупції і зухвалості митників, під час оформлення товарів і автотранспорту, зокрема, й того, що стосується «для потреб АТО».

Крім того, волонтери вимагали зустрітися із начальником митниці. Проте той, очевидно, проігнорував їхнє прохання.

«Прийшла делегація від далекобійників – послухали нас і сказали, що все правильно робимо. Кілька машин з гуманітаркою на АТО і з малими дітьми випустили. Начальника переходу так ніхто і не бачив. Міцний сон – запорука здоров’я», – пише на сторінці у фейсбук Роман Сініцин.

Так, три реанімобілі з активістами та близько десяти джипів-пікапів для АТО перекрили пункт пропуску «Ягодин» в 3:30 ночі.

Зі слів активістів, «реанімобілі стояли до цього вже добу, «чекали команду». У людей на руках підписані листи від 95 бригади, ДУК-ПС і.т.д.»

«Перекрили наглухо пункт пропуску Ягодин - реанімобілі, джипи-пікапи», - інформує волонтер.

Вочевидь, волонтери вимагали, щоб товари і автівки, які перевозять для потреб АТО, митники пропускали без буд-яких хабарів, вони виступили проти корупції на митниці.
Роман Сініцин також додав: «Підходжу до погранца:

– От у тебе автомат, дрючок, наручники є. Вас багато тут таких. Чому не перешкоджаєте незаконному перекриттю Державного кордону?

– Слухай, я був у першій ротації бойової комендатури Луцького погранотряда. До нас волонтери часто приїжджали, я ж не дурачок. Наші пацани і далі під Донецьком на блокпостах. Ви все правильно зробили».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
оля Показати IP 14 Березня 2015 13:23
Яка цiль протесту?
777 до оля Показати IP 14 Березня 2015 14:05
Вочевидь, волонтери вимагали, щоб товари і автівки, які перевозять для потреб АТО, митники пропускали без буд-яких хабарів, вони виступили проти корупції на митниці.
Мдя до оля Показати IP 14 Березня 2015 14:15
Тож написано: реанімобілі для АТО стояли добу, а митники хотіли мзду, а приїхали волонтери і послали їх в пі..у. Так що, Гунчик, смокчи лапу.
Алфавіт до оля Показати IP 15 Березня 2015 00:51
Там букви є, прочитай
Анонім Показати IP 14 Березня 2015 14:11
Достали ХАБАРНИКИ-митники і ..... люди ("прості"), які дають хабарі. Є пропозиція - є попит. Закон.
дiдо Показати IP 14 Березня 2015 15:28
Дайте волонтерам пiльги
автомайдан Показати IP 14 Березня 2015 15:45
Сам тільки позавчора перетнув кордон з атошними машинами,також простояли ніч,плюс вивантажували всю гуманітарну допомогу а це близько 10-12 кубів,бо їм на митниці скучнувато,але в принципі проїхав і все нормально,а це напевно якась муха їх знову вкусила
Петруха Показати IP 14 Березня 2015 16:23
Тоесть требование такое - пропускать машины которые везут что-то для АТО без взяток, а другие пусть платят взятки ???? За это "боролись" ) ?
Правда Показати IP 14 Березня 2015 16:29
Машини для АТО,а опиняться на ринку.Ось і новий вид бізнесу!
1 Показати IP 14 Березня 2015 16:59
Знайома купила шкарпетки на ринку а в одній з них записка повертайтеся живими, я про те що не завжди допомога доїзджає, а тому згідний з більшістю що закон для всіх має бути рівний як для волонтерів так і для простих громадян.
Волинь Показати IP 14 Березня 2015 19:18
Треба повісити на погранстовбі пару гнид митників, тоді буде порядок. Бо ці казочки всіх задрали. Новій банді все щось мішає : постійне одне : бажання красти мільярди.
Анонім до Волинь Показати IP 14 Березня 2015 21:18
повісити - це не законно. і чим ви тоді буде відрізнятись від тих, хто порушуючи закон бере хабарі? треба діяти по закону.
Роман сініціативи -т Показати IP 14 Березня 2015 22:32
Устилуг відноситься до Львівського прикордонного загону, а не Луцького
123 Показати IP 15 Березня 2015 07:43
потрібно створити систему звірки вантажів . сад. з польською стороною . поміняти весь особовий склад митників. або пару закрити повірте мені е за що. увесь пункт пропуску проглядаеться камерами і кожне робоче місце теж і ті прихвостні старших змін які виносять готівку з поста відомі всім вані .юри.петри і тд можу фаміліі хто за ким бігае. правда вася царап .......
митник Показати IP 15 Березня 2015 14:00
Януковича давно нема, а корупція процвітає! Ну і за що боролись?!за крах економіки, високі ціни і війну??! Нічого не змінилось, лише рила біля корита інші
іннуля Показати IP 15 Березня 2015 19:01
Молодці.розказували знайомі ,як везли машину для ато,а ті взятку вимагали.всім селом зібрали гроші на машину,поляки допомогли проїхати кордон без проблем і продали машину майже за копійки,коли взнали що для ато.а наші уроди тримали три дні на кордоні,вимагаючи взятку.ганьбаааааа!!
я Показати IP 17 Березня 2015 21:34
боляче,гірко і прикро за укрінців,за ті апетити митників.люди,схаменіться-ви не вічні з собою на той світ нічого не візьмете, напевне,що ми заслужили :і такоі влади ,і такого безладу