USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волинських військових обстріляли на Сході

17 Травня 2014 13:24
Блокпост, де несли службу військові 51-ої окремої механізованої бригади обстріляли на Сході України у ніч на 15 травня.

По військових зробили два залпи з гранатометів. Потім у хід пішла автоматична зброя. На щастя, ніхто не постраждав.

Про це інформує на приватній сторінці у ФБ Konstantyn Zinkevych.

«Хочу внести ясність, бо багато запитують "в лічку". Так, сьогодні вночі блок-пост 51-ї бригади був обстріляний. Два постріли з гранатометів, а потім з автоматів. За щасливим збігом обставин усі живі-здорові. А могли ми тут на Волині зустрічати... знаєте що. Досить підступно діють місцеві жителі. Хоч і наші хлопці "чикатись" не будуть, якщо що, але хочеться вберегти усіх.

Тому потрібні ГРОШІ для закупки бронежилетів (4200 грн./шт.), радіостанцій (120-230 Євро/шт.), приладів нічного бачення (140-700 дол./шт.). Варто відмітити, що сьогодні Міноборони закупило за людські благодійні гроші 10 000 кевларових шоломів! А це 250 дол./шт. Сьогодні менше потрібно емоцій і нагнітань обстановки. А потрібно робити прості речі, і швидко. Картка Приват- 4405 8823 1058 2352- Деркач Ірина. Безготівкові кошти- на рахунок Спілки ветеранів-афганців Волині, йдеться у повідомленні.Окрім того, користувач Konstantyn Zinkevych застеріг усіх, хто хоче їхати на Схід України: «…будьте обережні- ДАІшники їхні "в тємє" з сепаратистами. Чорні чоловічки потрохи "відпрацьовують" продажних мєнтів, але ще багато тієї наволочі в погонах і без».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
333 Показати IP 17 Травня 2014 13:26
Не маю нічого проти цього, щоб допомогти армії. Але де Д Е Р Ж А В А???. Скільки аферистів на цьому помаганні наживеться?
Патріот до 333 Показати IP 17 Травня 2014 13:37
Багато аферистів наживеться, бо в нас, на жаль, аферист на аферисті. (((
лпдмуа а простише и Показати IP 17 Травня 2014 13:43
на місці бою залишилося тисячи горілих гильз-підірвані башні танків взято в полон біля 100 колорадів -біля 500 було вбито в бою ??????-
Дончанин до лпдмуа а простише и Показати IP 17 Травня 2014 15:53
А с какой поры ПС называют колорадами? А так твои цифры близки к истине.
еще + 1аферист Показати IP 17 Травня 2014 14:01
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1422355781368506&id=100007822924448
сбу не спіть Показати IP 17 Травня 2014 14:10
хто така деркач іріна і де зникли гроші від смєсок по 5гр та інші.похоже що в нашого военкома та генералів тількі морди стануть ще ширшими.а наші діти там голодні на землі та досках мерзнуть.де кримінальна справа на тероріста данильчука якій викрав бронікі в 1141 та інше
Лучанка Показати IP 17 Травня 2014 21:58
Маю надію,що скоро наведуть лад і серед військових і з тими,що бігають із зброєю.Ніхто:не сепаратисти,ні ПС,ні загони самооборони не повині ходити зі зброєю.Настав час це зупинити.Після виборів,якщо не зупинять самочинство,то ці події призведуть ще до більшого кровопролиття..А армія має фінансуватися лише державою.Яке забезпечення - така боєздатність.Хочу жити у вільній,незалежній,мирній Україні .Хватить наші життя,життя наших дітей розмінювати у політичних іграх.
Дончанин Показати IP 17 Травня 2014 22:06
"Хватить наші життя, життя наших дітей розмінювати у політичних іграх." - Какие к черту политические игры? Весь вопрос в бабле. Например, уже сейчас сын Байдена, т.е. вице-президента США, входит в совет директоров крупнейшей нефтегазодобывающей компании Украины.
Дончанину до Дончанин Показати IP 17 Травня 2014 23:02
Та що ж ти всюди світишся, чорт невгамовний? І всюди тобі є діло і все ти знаєш!!!