USD 27.5 27.75
  • USD 27.5 27.75
  • EUR 31.4 31.65
  • PLN 7.2 7.32

Зґвалтування 16-річної волинянки у сауні. ПОДРОБИЦІ

Неповнолітню, ніби, змусили до статевих відносин 5 чоловіків. Стався інцидент у сауні. Опісля постраждала намагалась закінчити життя самогубством. Дівчина - студентка Ківерцівського медичного коледжу. Добитися правди у навчальному коледжі майже неможливо. Викладачі навідріз відмовляються спілкуватися на цю тему. Лише розповіли, що дівчина забрала документи і продовжує навчання у іншому закладі, - інформує ТРК «Аверс».

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Людмила Камінська першочергово поцікавилася, хто дозволив журналістам приходити у коледж та чи в курсі про візит директор. Про сам інцидент педагог взагалі сказала так: «Нема там ніякої справи, я вам зараз документи покажу, ніхто там нікого не зґвалтував – це все є домисли». Окрім того, процитувала: повідомляємо, заява зареєстрована саме цією студенткою, була розглянута та припинена за відсутності події кримінального правопорушення.

Між тим, медколедж у населеному пункті має погану славу. Про те, що до навчального закладу ставляться як до безплатного борделю, кажуть, - всім відомий факт. Мама колишньої студентки, яка була у справах в установі, розповіла, що її донька неодноразово скаржилася на домагання місцевих: «Вони довідуються. То ж місцеві пацани… Вона в підвалі не раз сиділа в ночнушці. Розбивали вікна, двері. Вони з дівчинкою разом жили, то в підвал втікали».

Розпитати майбутніх медиків про ситуацію, яка трапилася зі студенткою, не вдалося. Всі як один повторювали, що з дівчиною не знайомі. До одногрупників не пустила класний керівник. Загалом працівники коледжу налаштовані якомога швидше забути про неприємний інцидент. Самі говорити відмовилися і порадили звертатися до постраждалої, або ж до її мами. «Якщо батьки дозволять, будь ласка, говоріть, що хочете. Запитайте в мами. Мама за неї відповідає, бо це її дитина», - зауважила куратор.

Журналістам таки вдалося порозмовляти з мамою неповнолітньої. Жінка сказала, що у дівчини - психологічна травма: «Ми про це не дуже хочемо говорити. У неї зараз важкий стан. Я не хочу це розповсюджувати. Я хочу цю тему закрити і забути як страшний сон». Також вона стверджує, що факт зґвалтування був.

Речник волинської міліції Оксана Блищик з цього приводу розповіла: «Повідомлення надійшло в Луцький міськвідділ від обласної клінічної лікарні 6.10.2013-ого року… До лікарні звернулася неповнолітня 1997-ого року народження, студентка Ківерцівского медичного коледжу…».

Загалом дівчина потрапила до медзакладу з діагнозом «отруєння медичними препаратами». Лікарю вона також розповіла, що її зґвалтували п’ятеро чоловіків. Через це, що злочин був на території Ківерцівського району на місце події виїхали місцеві правоохоронці: «У неї відібрали пояснення. Згідно зі статтею 477 КПК України, за статтею 152-ою це є кримінальне провадження, яке порушується в формі приватного обвинувачення. Тобто обов’язкова її письмова заява. Але постраждала відмовилася від написання заяви… Коли вони виїжджали – це повідомлення було зареєстроване. Воно було внесене в журнал єдиного обліку…», - констатувала Оксана Блищик.

Отож, справи про зґвалтування, як не стомлюються повторювати правоохоронці та працівники Ківерцівського медичного коледжу, немає. Принаймні за інцидент, через який дівчина намагалася покінчити життя самогубством ніхто не відповідатиме.
Загрузка...
Коментарів: 43
Тарас Показати IP 29 Жовтня 2013 13:55
смердить сильно від цієї справи, напевно всі в курсі, що там сталося. і підаргоги і міліцаї. зламали дитині життя.
Наталя Показати IP 29 Жовтня 2013 14:21
А хто дав моральне право журналістам про це писати?..
Алла до Наталя Показати IP 13 Листопада 2013 19:52
А хто дав моральне право про таке мовчати?! Забули і все?!!! А не страшно?
Юрко Показати IP 29 Жовтня 2013 17:48
Цікво що неповнолітня думала коли йшла з 5 чоловіками до сауни ???
Алла до Юрко Показати IP 13 Листопада 2013 19:54
А де сказано, що йшла до сауни з чоловіками? Навпаки, написано, що туди місцеві постійно вламуються і дівчата змушені від них тікати й ховатися в підвалі. Чому так? Міліція важливішими справами зайнята?
Алиса до Юрко Показати IP 24 Жовтня 2014 12:47
Меня этот факт тоже возмутил, и почему "неповнолітня" вообще в сауну попала? С подругами? И где они??? Меня поражают некоторые девушки, если ума нет, то нужно дома сидеть!
Н.С Показати IP 29 Жовтня 2013 20:23
Тих хто Гвалтував про одному повысити або розтрыляти безсуду ----або скаструвати всых --ы ныхто сидыти не буде -Кастрацыя .....
Олежик Показати IP 29 Жовтня 2013 20:43
ЦПХ....ківерцівські знають цю абревіатуру =)
Gorgona до Олежик Показати IP 31 Жовтня 2013 20:31
"Все мужики козлы" це теж вcі знають...чи не всі Олеже?
Олег Викторович до Gorgona Показати IP 4 Листопада 2013 11:56
По твоей логике все бабы шлюхи?
Злий Показати IP 29 Жовтня 2013 20:44
Да,залякали дівчину конкретно ці виродки,що боїться навіть заяву писати... Нічого,Бог на світі є, ПОВІДГНИВАЮТЬ козлам їхні члени і то скоро... І дочок подонків теж так гарно використовувати будуть. Все повертається бумерангом!
марина до Злий Показати IP 27 Листопада 2013 08:38
Підтримую
АВАГА Показати IP 30 Жовтня 2013 11:17
а "Озерецькі сауни" -це неподалік від Ківерець???
Злому Показати IP 30 Жовтня 2013 11:17
Та фіг там повертається, а не бумеранг. Нема на підлоту ні людської управи , ні божої, на жаль. Скільки виродків живуть поживають і горя не знають. А ще дивує, що зараз, здається, бля.ін, які і самі не проти, а дуже й дуже "за" не бракує, чи то тепер така нова крута розвага, обов"язково щоб було згвалтування?
кеша Показати IP 30 Жовтня 2013 16:17
Є справа чи немає - то все не важливо. Під***м яйця підсмажити і нагодувати їх сами, що інши неповадно було.
777 Показати IP 30 Жовтня 2013 22:01
А вона в сауну телевізор йшла дивитись? Що робила неповнолітня особа з 4 хлопцями в сауні? Винні всі крім дівчини? Ремня доброго всипати їй треба,краще б вчилася!
))) до 777 Показати IP 4 Листопада 2013 15:32
я тоже хожу в сауну. и знаете, никто не пристает. а знаете почему? потому что в рыло с ноги въехать могу, таких они не трогают, им малолеток подавай.
иван Показати IP 31 Жовтня 2013 00:54
таки всі мудрі коли вас нестосуеться :-просто прокурор несказав свое слово а як вникне то шапки полетять и все стане насправді як було -а в киверцях и в лікарни мабуть знають правду ; а дійсно як залякали чи щось з нею станеться що так все пройде и все всим буде поцимбалам ? цікава у декого позиція
Наталя до иван Показати IP 31 Жовтня 2013 08:41
Не стосується тому що по саунах з хлопцями не їздимо
))) до Наталя Показати IP 4 Листопада 2013 15:33
ага, хорошая девочка отозвалась. ничего, ото заловит тебя кто-то средь бела дня возле собственного дома, тогда попомнишь.
Алла до Наталя Показати IP 13 Листопада 2013 19:58
В "Спортлайфі" всі сауни спільні, наприклад. Але ж там нічого не стається! Якщо б це була ваша сестра, мама чи дочка? Злочинцям ви вже все пробачили?
:-) Показати IP 31 Жовтня 2013 21:43
Дівчині 16 років - НЕПОВНОЛІТТЯ... Однозначно КРИМІНАЛ
:( до :-) Показати IP 13 Листопада 2013 20:02
Власне, якби їй було хоч 20б 30 чи 116 - все одно кримінал. А неповнолітня... тут взагалі на найвищу міру тягне.
:( до :-) Показати IP 13 Листопада 2013 20:02
Власне, якби їй було хоч 20, 30 чи 116 - все одно кримінал. А неповнолітня... тут взагалі на найвищу міру тягне.
до ЖУРНАЛІСТІВ Показати IP 31 Жовтня 2013 21:44
відправте ссилки на цю новину на провідні українські канали... Лише РОЗГОЛОС може по справедливості розсудити цю справу...
колян Показати IP 2 Листопада 2013 07:32
-подонков однозначно на зону. там любят таких восстанавливать справедливость...
Вася Показати IP 6 Листопада 2013 14:33
Якщо мєнти мовчать, прокурор " не чує"- або самі приймали участь , або причетні до родин власть імущих. Двічінесудимийтіпапрєзідєнт Вітьок гвалтував, а нам не можна, чи що ? І це теж правда: стаття одна, але одному крісло президента, а їм зону??! Є ще суд "Лінча" : спіймати винного , коли буде йти к***и до нужника, чикнути того ж п***ка, до лоба замість носа цвяхом прибити, наприклад... Кацапський фільм " Ворошиловський стрілок" для родичів потерпілої - і не тільки- підскаже, що зробити!
Влад Показати IP 9 Листопада 2013 10:59
Те що в районах давно міліції не має а є певні воєнизовані формування в міліцейських погонах, це факт. Рівень освіти місцевої молоді теж відомий, як і їх перспективи - роботи не має, потреба у освіті - відсутня, звідси і всі біди. Ну а серед хлопців підліткового віку завжди є контингент, за яким тюрьма плаче. Їм потрібно дати перспективу (пряник), але і одночасно вказати, що за найменшу провину будуть жорстоко покарані (кнут), тоді з них може і люди будуть. Ну а тим пяти мерзотникам вже нічого не допоможе - час втрачено. Щоб і далі вони не накоїли лиха їх треба посадити. Ну а якщо правоохоронних органів нема, то батьку взяти друзів і по одному в темному місці виловити і каструвати.
Серьога Показати IP 11 Листопада 2013 09:48
Шановні, про яку про яку обовязкову заяву від поьтерпілої говорить "обізнаний" з кримінальним кодексом працівник міліції.Йдеться мова про групове згвалтування неповнолітньої, а це ч.3 ст152 КК України дн ніякої заяви не від кого не потрібно її права захищає закон за викеонанням якого поставленийф слідкеувати прокурор, якого в тому районі давно купили інакше як таке потурання закону можна поснити?
Анатолий Показати IP 12 Листопада 2013 22:16
Во, бля. Не под кустомЮ не в подъезде, а в сауне. Какого хрена она там делала, цел*а колхозная? Сама бабла хотела срубить, а не заплатили-караул, насилуют
Марфа до Анатолий Показати IP 13 Листопада 2013 20:04
Придурок. Колгоспний.
остап Показати IP 18 Листопада 2013 13:39
Ну а якже.... у всьому винна дівчина, тобто жертва згвалтування... Люди, прокиньтеся! Могло бути все шо завгодно... І навіть якщо вона і була біля них це не означає що вона винна в тому що її згвалтували. Вона могла їм довіряти або бути давно вже націленою жертвою... Доки наше суспільство нарешті оздоровиться? І почне нарешті негайно злитися та реагувати радикально на такі злочини? Адже це робити набагато легше аніж всю провини скидати на жертву, що власне робити навіть легше...
остап Показати IP 18 Листопада 2013 13:42
І це називається мужчини! От таке сміття породило срср. На жаль!
Влад Показати IP 18 Листопада 2013 21:12
на жаль, подонки зараз нічого не бояться, тому що починати чистити треба з місцевої прокуратури, адміністрації, міліціі,керівництва цього навчального закладу. Якби там працювали чесні люди, а не повязані між собою хапуги, то злочину б не було. Побоялися б, так як це елементарно перервати ще на самому початку. Кажете, до дівчат вривалися, а де ж міліція? Не вистачає міліції - беріть Беркут, чи він тільки для розгону опозиції? Врізали б раз, так щоб кипятком запісяли, бігли б і волали до самої хати з повними штаньми. Після цього, думаю той гуртожиток обходили б десятою дорогою.
zk Показати IP 22 Листопада 2013 16:09
Як батько скажу: СИДІВ БИ, ЧЕКАВ БИ, ЗНАЙШОВ БИ, ВБИВ БИ.
андрій вьюга Показати IP 26 Листопада 2013 11:49
За двадцять років ми умудрились виростити ціле покоління молодих прокурорів, слідчих, чиновників, суддів які вступали в навчальні заклади та вчилися за хабарі. Йшли на роботу, щоби красти, брати хабарі, та за наш рахунок багатіли, плюючи на те законодавство, яке створили під себе. Навіть в частині наших мізерних прав створили систему кругової поруки під формулу: “Закон це гроші і його справедливість залежить від їх кількості”. І цю мерзоту просто так не витравити.
бонифаций Показати IP 27 Листопада 2013 15:41
«Вони довідуються. То ж місцеві пацани… Вона в підвалі не раз сиділа в ночнушці. Розбивали вікна, двері. Вони з дівчинкою разом жили, то в підвал втікали»....какой подвал,почему в подвал убегала в ночнушце и вдвоем,а не домой?какие разбивали окна и двери,как она одна попала в сауну.Сауна в колледже? Пу полный бред
боб2 Показати IP 27 Листопада 2013 17:57
нефиг по саунам ходить, или можно подумать они ее выкрали и туда затянули для развлечений, а если со знакомыми - то опять таки либо воообще нет мозгов (что врядли) либо захотелось деньжат срубить
Оля Показати IP 27 Листопада 2013 20:54
Провина навчального закладу очевидна. За студентів, що у ньому мешкають відповідають комендант та куратор і за порядком у гуртожитку вони повинні слідкувати.
Кос Показати IP 28 Листопада 2013 15:11
А как она в сауне оказалась? Может девочке просто мало заплатили?
Людина Показати IP 29 Листопада 2013 15:57
НА ЦЕНТРАЛЬНІ КАНАЛІИ, передача "Гроші", інші тільки розголос допоможе під***сів обрізати. Люди ну будьте людьми, а то чим дальше тим до тварин ви подібні: жерти спати ї-сь жерти спати ї-сь. С****КИИИИИ ВИ ЗАЖРАНІ ТЕПЕРІШНІ ПРАВИТЕЛІ. А ви прості люди знайте, що стільки вам на голову на с****уть скільки ви дозволите. Робіть висновки.
дефлегматор Показати IP 29 Листопада 2013 20:13
раз не пише заяви-значить звичайна шльондра, і саме таким способом заробляє на життя. Просто паходу після сауни цій прастітутці дєнєг не дали))))) І мамаша її опущена, має право подати заяву як законний представник, але раз так не робить, то точно знає чим займається донька
олл Показати IP 15 Грудня 2013 15:55
Ну ви утрируєте. Якщо там таке і було то таке є напевно щодень. Але ж тільки в даному випадку був розголос. Як то кажуть вогню без диму, і навпаки не буває. Тим більше вже перевелася в інший заклад. От медичні коледжі. Кого там готують. Ще й в селі. Це називається життя приміських притонів-там напевно наркоманів із тими мед. сестрами. Можна поплутамти. А як таким давати навіть уколи робити. А то що залякали то факт. І дивно що тепер це приватне обвинувач.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.