USD 25.1 25.3
  • USD 25.1 25.3
  • EUR 27.7 27.95
  • PLN 6.3 6.42

«Кадирівці» хочуть відступити у Росію

Представники "кадирівців" вийшли по відкритим каналам на управління військами АТО. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-центр АТО у соціальній мережі.

"Вони просять переговорів стосовно їх відходу на територію Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Харкові бійці батальйону "Айдар" передали Генеральному консульству Російської Федерації двох російський найманців із Самари Євгена Сандакова та Бахтійара Перматова, які добровільно склали зброю.

Найманці наголосили, що не наважилися повертатися до Росії самостійно тому, що остерігалися розстрілу на російсько-українському кордоні. Після спілкування з журналістами Сандакова та Перматова завели на територію Генконсульства Росії в Харкові.

Бійці "Айдару" закликали громадян Росії, які прибули в Україну для участі в бойових діях, добровільно скласти зброю та повернутися додому.
Загрузка...
Коментарів: 16
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 23:32
Казки продавнiх укрiв. Том другий, не останнiй...
OTAK OT до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 02:47
а герої казок хочуть відступити в мордор
Анонім до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 09:09
Мужики успокойтесь.Мы россияне и украинцы никогда не быди врагами.Это,что конец света будет,когда брат пошел на брата.Видимо так.Вы вбываете друга друга.За что? В имени чего? Веды мы простой,бедный люд, как и вы.За кого убиваем и украинцев и россиян, ради Путина.Та ему глибоко наплеваться на нас всех.Это видимо сатана в облике человечем.А,что делают чеченцы у нас-это страшный народ, им мало смертей у себя-это люди,каких людьми их называть язик не поварачивается.Они даже на волков не тянут,потому,что волки один другого не грызут.Опомнитесь Земля-это крыша одного дома. Ведь погибнем все.Неужели деньги дороже жызни,ведь жызнь за деньги не купиш.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 06:38
Так как "кадыровцы" "полностью окружены" и "отрезаны от российской границы", они будут отступать на Киев...
Волиняка до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 09:04
І де такі виблядки анонімні беруться?Манатки в зуби і звіздуй в підаРасію!
віра Показати IP 13 Серпня 2014 08:31
І ще, де твій психологічний підхід, ти цитуеш боевика, що з захватом пише, як б'ють укрів. А ми , я, хто по твоему, не укри, ми як сприймаемо вбивства наш земляків!!!!
Дончанин до віра Показати IP 13 Серпня 2014 09:28
Укры - это те, кто 1)посадил в Киеве нынешнюю власть; 2)убивает гражданских людей. Украинцы - это те, кто борется с украми.
Лучанин до Дончанин Показати IP 13 Серпня 2014 09:47
Ти хоть сам поняв що написав? Хватить тролити з москляндії, краще займись чимось іншим!
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 10:47