USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В зону АТО поїдуть «Ниви» з Луцька

12 Серпня 2014 21:09
Три автомобілі ВАЗ-2121 «Нива» відправлять на Схід з Луцька. Про це інформують у відділі інформаційної роботи міської ради.

Свідомі українці, у тому числі й лучани, у міру своїх можливостей надають підтримку військовим, які беруть участь в антитерористичної операції. Окремі перераховують кошти, дехто купує обмундирування, бронежилети, передають медикаменти та продукти харчування.

Також для військових надсилають й техніку. З Луцька у зону АТО готували до відправки три автомобілі ВАЗ-2121 «Нива». Однак вони знаходилися у незадовільному технічному стані. Міський голова Микола Романюк звернувся до депутів міської ради з проханням допомогти з ремонтом цих автомобілів. Силами колективу автосервісу відремонтували ходові частини трьох автомобілів «Нива».

Тож тепер автомобілі знаходяться у справному технічному стані і готові до відправки у зону АТО на підмогу нашим військовим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
вдв Показати IP 12 Серпня 2014 21:35
скоро на конях будуть воювати ..............
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 23:27
ВАЗ ТО МОСКАЛЬСКА МАШИНА, може в спину стрельнути....
Віталій Показати IP 12 Серпня 2014 23:46
Питання не втому, щоб сперечатися якого виробництва авто, а в тому, щоб перемогти.
остап Показати IP 13 Серпня 2014 02:42
коментар було видалено
Оля Показати IP 13 Серпня 2014 10:26
А чого не джипи погнати наших чиновників і можновладців всіх.Слабо. Сміхота та й годі..Скоро у людей будуть останні-за копійки куплені машини,яких вони вже ніколи не куплять,бо за що? А банкіри і чиовники,які можуть купити сто машин не дадуть.Кому война,кому мать родна.
Сайт Луцької міської Показати IP 13 Серпня 2014 19:42
Не соромно волинським новинам обманювати читачів ,цю хорошу справу зробив один депутат на свому підприємстві і за власні кошти вибачте, ви не збрихали не дописали буває?
Військомат Показати IP 13 Серпня 2014 20:02
Не зрозуміло чому не написати правду ,хто відремонтував і за чиї кошти.