USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Моя нова поліція»: лучан кличуть на зустріч з поліцейськими

8 Лютого 2016 15:30
Зустріч з патрульними поліцейськими організують у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, що по проспекту Волі, 2. Про це написала організатор заходу Юлія Сідімянцева.

Так, завтра, 9 лютого, відбудеться зустріч з поліцейськими у рамках проекту «Моя нова поліція».

Захід зініціювали, щоб «підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи Національної поліції України». Хто саме з правоохоронців розмовлятиме з громадськістю у бібліотеці поки не повідомляють.

До слова, відзавтра на зустрічах з поліцією організатори роздаватимуть охочим сувеніри із символікою «Моя нова поліція».



Початок – о 13:30. Вхід – вільний.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Dremel Показати IP 8 Лютого 2016 15:34
Беруть але, тільки по крупному, ФАКТ
пенсіонер до Dremel Показати IP 8 Лютого 2016 17:23
Чим там хвалитись, робота на показуху. В Луцьку добавилось ціле , не від кого незалежне упроавління патрульної поліції в 200 поліцейських добре забезпечених, а злочиність на вулицях зросла на 20%, розкриття впало до 8%, практично, що люди самі розкриють те і розкривається. Кому потрібне таке бездарне війско і чим там хвалитись.Напевно приклад беруть з брехуна Яценюка.
Водій до пенсіонер Показати IP 8 Лютого 2016 17:26
Бездарне катання по вулицях скоро назвуть марнотратством державних коштів.
ввк до Dremel Показати IP 9 Лютого 2016 01:06
Факти в студію!?!
Совість Показати IP 8 Лютого 2016 15:39
ТРИНЬКАЮТЬ ГРОШІ НА ЛІВО І НАПРАВО, ВСЯКУ ЕРУНДУ ВИГОТОВЛЯЮТЬ
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2016 16:06
Довелось викликати, бо сусіди вирішили попилососити в 1:30. Приїхав наряд, обійшли всі під'їзди, подивились на двері з домофоном і поїхали.
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Лютого 2016 16:43
Невже так мішав той пилососос?
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 23:03
Уяви собі
Москалі Показати IP 8 Лютого 2016 16:22
Ні як не змиряться з Новою Україною.
Свідок Показати IP 8 Лютого 2016 16:47
Хв 15 тому був свідком того як наша нова поліція ледве не спровокувала дтп на вулиці Писаревського
Галина Показати IP 8 Лютого 2016 17:19
Як приховували так і приховують . чому немає ніде згадок про дтп на вул Потебні 5 лютого. На виізді було 4 автомобіля поліцейських. А як жуліка *інваліда* прилаштували на ніч то це ура ...
ГПЗ Показати IP 8 Лютого 2016 17:51
за шо в Києві 17-ти річну дитину застрелили?
житель пр Волі. Показати IP 8 Лютого 2016 18:34
Скажіть - скільки патрулів потрібно виставити на пр, Волі щоб вони побачили бариг з валютою,які навіть не ховаються від них - вони під козирьок ще не беруть коли проходять мимо - чи може вітальну серену включать ,як їдуть ,а ті біля тротуарів торги затіяли. Просто жах !яка нова поліція-одна показуха!
стефко Показати IP 8 Лютого 2016 18:52
Нормально працюють, і не треба розказувати байок!!!
не до добре все це.. Показати IP 8 Лютого 2016 19:04
Обіс..сь з тею новою поліцією по самі вуха-скільки коштів державних на вітер. Пенсіонери жити не мають на що, зате по 10 екіпажів по Луцьку щодня без толку ганяє за державний кошт та реально нічого не робить. Раніше на 100% була впевнена про повне звільнення всіх працівників старої міліції, зараз вже дуже сильно сумніваюсь чи правильна ця реформа. Але що хотіли-те маємо.
Рома Показати IP 8 Лютого 2016 19:23
Піар, це все на що вони здатні!!!