USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині «взялися» за ще одного активіста євромайдану

23 Грудня 2013 15:39
Співкоординатору луцького Євромайдану Миколі Собуцькому вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочинів.

Про це активіст повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини: «Як ставили наметове містечко навпроти прокуратури, щоб відпустили політв’язнів, до мене підійшов слідчий Пилипюк Ю.Г. та вручив підозру про злочини згідно зі статтями КК України 296, 295, 341».

Також активіст повідомив, що до нього хочуть застосувати запобіжний захід - домашній арешт на два місяці, електронний браслет та заборону відвідувати мітинги й акції.

Микола Субуцький з таким рішенням не погоджується: «Я 19 грудня приїхав з Києва, виступав зі сцени луцького Євромайдану, ні від кого не ховався, то який домашній арешт!?»

У середу, 25 грудня, громадський активіст має з’явитися до слідчого на допит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Слідчий Показати IP 23 Грудня 2013 15:42
Сестра купує брата за 5 гривень, придивіться уважно!!!
Все правильно Показати IP 23 Грудня 2013 16:39
Активістів на нари!
прокурор до Все правильно Показати IP 23 Грудня 2013 17:48
і тебе теж на нари
Ізя Показати IP 23 Грудня 2013 16:45
а з пащенком як ситуація?
Михайло Показати IP 23 Грудня 2013 16:59
Так поки що на Волині нема притягнутих до відповідальності мітингарів. Які ж політв’язні?
Хм... до Михайло Показати IP 23 Грудня 2013 18:00
Шановний, так майдани почалися теж не з того за що ніби народ туди повиходив. В нашій країні ще з кінця 2004 все догори дригом! Поки є глядачі - театру бути! Волю Юлі! Банду геть! Бандитам тюрми! Ну і так далі, за планом ...
Семен Показати IP 23 Грудня 2013 18:46
Фабрики - крестьянам! Землю - рабочим! Можнт, наоборот? Наоборот уже пробували, полная фигня получается.
Вадим до Семен Показати IP 23 Грудня 2013 20:22
Пиво мне!!!!