Українці очікують поновлення малого прикордонного руху з Польщею
Дію угоди про малий прикордонний рух між Україною і Польщею відновлять 2 серпня. Про це заявили у Міністерстві закордонних справ України.
«Згідно з інформацією МЗС Польщі, припинення пов’язане з проведенням саміту НАТО у Варшаві та Світовими днями молоді у Кракові. Це тимчасове рішення у рамках двосторонньої угоди між Україною і Польщею», – сказала в коментарі Радіо Свобода речник МЗС України Мар’яна Беца.
Раніше Держприкордонслужба України заявила, що Польща вирішила тимчасово припинити малий прикордонний рух на українсько-польському кордоні. З 4 липня 2016 року українці, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон лише на загальних підставах та документах, визначених польською стороною – паспортні документи та віза.
"Зараз очікується офіційне підтвердження від польської сторони щодо відновлення прикордонного руху, який було припинено в ніч з 3 на 4 липня 2016 року, відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху на час проведення саміту НАТО і Всесвітніх днів молоді", - йдеться в повідомленні.
В українському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що 23-31 липня до Кракова в період проведення Всесвітніх днів молоді, які були з'єднані з візитом Його Святості Папи Римського Франциска, прибуло приблизно два мільйони паломників, серед яких тільки зареєстрованих було 5 тисяч громадян України.
Згідно з інформацією Генерального консульства України в Кракові, протягом зазначеного періоду жодного звернення від українських прочан про втрати паспортних документів, пограбування, попадання в інші надзвичайні події на території місць проведення офіційних заходів не надходило.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 23
Лучанин
Показати IP
2 Серпня 2016 10:59
Тепер знову будуть черги шалені.Чому не зробити для малого прикордонного руху окремий пункт пропуску?Хай собі там стоять зі своїми папіросами.
Саша до Лучанин
Показати IP
2 Серпня 2016 11:27
Правильно,хоча б окрему чергу.Хай хоть живуть там ті ПОЛІШУКИ!!!
д до Лучанин
Показати IP
2 Серпня 2016 17:37
потрібно більші штрафи або депорт і черг не буде
Гжегош Бженчищикевич
Показати IP
2 Серпня 2016 11:51
О крв, то йест файно. Тераз мне пживезе кум з Украйони еще паперос и Наталка знове змоге зробич мне льоди. ))
Але справді добре що вернули жарти жартами а я радію що люди зможуть побачити знову своїх близьких. Ukraina-Poland bez granic!
Лучанин до Гжегош Бженчищикевич
Показати IP
2 Серпня 2016 12:31
А хто їм заважав їздити до рідних?Нехай відкривають візи,як всі і їздять собі
Вова до Лучанин
Показати IP
2 Серпня 2016 17:27
Так і буде якщо не відновлять мпр
Лучанка до Гжегош Бженчищикевич
Показати IP
2 Серпня 2016 12:55
Та нехай дивляться на свіоїх рідних скільки завгодно! Але їм насправді їхні рідні до ср*ки(перепрошую!)- сунуть контрабандою цигарки аж смердить! Чому зараз на кордоні нема черг?! та зробіть окрему чергу для МПР і вся проблема... Чому я, не займаючись контрабасом НІЯКИМ, маю стояти в черзі 8-10 годин?! І таких як я, сотні... На Устилузі не пробитись, бо один "папіросник" займає чергу для 30.. Б*дло - б*длом.
Рава до лучанка до Лучанка
Показати IP
2 Серпня 2016 16:35
Нехай піднімуть штрафи за сигарети ,як були минулого року 500злотих за блок і черг небуде,а МРГ тут непричому ,хто його немає того жаба давить.
Веніамін до Лучанка
Показати IP
2 Серпня 2016 19:29
Ти є БИ.ЛО...
П П
Показати IP
2 Серпня 2016 12:19
Де ви тут прочитали.що відновлять?
Лучанин до П П
Показати IP
2 Серпня 2016 13:26
"Дію угоди про малий прикордонний рух між Україною і Польщею відновлять 2 серпня. Про це заявили у Міністерстві закордонних справ України."
Тоня до П П
Показати IP
2 Серпня 2016 14:36
А вночі це що було, не черга? Чому ти людей ображаєш?
Роман
Показати IP
2 Серпня 2016 13:47
Ви хочете сказати що по візах не возять файкі?В черзі всі рівні,а на рахунок займання черги всі питання до прикордонників...
Таня.
Показати IP
2 Серпня 2016 14:13
Я перепрошую,а вас жаба давить,що люди мають картки і їздять??Можна подумати,що по візах папірос не возять!!Пів Луцька по візах з папіросами їздить і не з такою кількістю,як ті що по картках їздять.Чесні знайшлись!!
Вовік
Показати IP
2 Серпня 2016 17:24
Просто у нас у Українців так заведено якщо сусіду добре значить мені від цього погано
Христя
Показати IP
2 Серпня 2016 17:36
А ви думаете ті що мають візи не возять сигарет,ви помиляетесь ,вони возять в 3 рази більше ніж ті що мають MRG.І доречі ,кому яке діло хто що возить ,хто не дае вам возити !!!!!
Оксана
Показати IP
2 Серпня 2016 18:55
Які ж ви жалюгідні, зависні люди. Люди немають роботи і виживають як можуть, хтось папіроси возить, хтось товар возить. А ви сидите в інтернеті, і завідуєте, якби вам можна було зробити картки , ви б теж возили і немало, і говорили б по іншому. Добре що у вас в Луцьку робота є. По візах люди машини запаковують папіросами, а дехто їздить по картках і возить по паро пачо аби щось заробити, в когось дітки маленькі які їсти просять, добре що у вас діти ситі, і вдягнуті, не в кожного так.
мария
Показати IP
2 Серпня 2016 19:11
народ скажить коли видновлять прикордонний рух?
Саша
Показати IP
2 Серпня 2016 19:15
а хто має візу той сигарети не возить....????!!!!
Володя до Саша
Показати IP
3 Серпня 2016 00:29
ти правий....)) не звертай увагу на дибилов....*
Саша
Показати IP
3 Серпня 2016 00:31
похоже на це, що вже відкрили...))))))))))))
Вова
Показати IP
3 Серпня 2016 09:33
коментар було видалено
віктор
Показати IP
15 Серпня 2016 15:30
Захарили ці мргшникі, нема де заробити? їдь в польщу заробляй, вакансій хватить кожному мргшнику, а то хто й хоче заробити почесному то стоїть 20 годин в черзі, попитай в тих людей , що їдуть на роботу і тих хто просто їде відпочивати ,чи по справах думку про мрг, вуха зів'януть!!!
Музею історії України передали унікальний меч часів Київської Русі, який випадково знайшли під Радомишлем
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Назвали дату прем’єри фільму «Мавка. Справжній міф»
23 Грудня 2025 23:46