USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенка у Хмельницькому зустріли вигуками «Ганьба». Відео

7 Липня 2019 22:22
Під час передвиборчого туру Петра Порошенка недружньо прийняли в Хмельницькому. Місцеві жителі зустріли лідера «Європейської солідарності» криками «Ганьба!»

Відео зустрічі городянами екс-президента опублікував на своїй Facebook-сторінці український підприємець і народний депутат Верховної ради 7 і 8 скликань Олександр Онищенко.

У ролику видно, як Порошенко впевнено крокує вулицями міста, потискує руки жителям і вітає їх. Однак у відповідь на чергове «Доброго дня!» хтось починає скандувати: «Ганьба!». Чоловіка, який кричав миттєво підтримув натовп, з якого лунають вигуки «Йди звідси!» і образливі слова.
https://www.facebook.com/aleksandr.onyshenko/videos/1172561562927254/


«Петру Олексійовичу влаштували «Ганьбу!» в, як він любить говорити, «фантастичному» Хмельницькому», – іронічно прокоментував відеозапис Онищенко.

Відвідувачі сторінки нардепа не висловили ні краплі співчуття до Порошенка. Коментатори відреагували фразами на кшталт: «Зустріч, гідна Порошенка. Шкода тільки, що не побили» і «Хороша атмосфера».


Нагадаємо, 5 липня під час виступу у Кам’янці-Подільському Порошенко назвав блогера Анатолія Шарія «убл*дком», якого слід зустрічати криком «Ганьба!», а людей з червоними кульками – «вибл*дками».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анатоль_ Показати IP 7 Липня 2019 22:44
Ніхто шоколадного пецю не любить. Бо людям газ підняв в 12 разів, а сам мільярди в офшорах тримає.
Рома до Анатоль_ Показати IP 8 Липня 2019 08:08
коментар було видалено
Тор Показати IP 8 Липня 2019 00:48
Що посіяв, те й пожинає.
Анонім Показати IP 8 Липня 2019 01:28
Петюня власть полюбил,твори,шо хочь,никто не посмеет перечить.
Дина Показати IP 8 Липня 2019 02:28
Какая хорошая атмосфера! Ура!!!
Владимир Показати IP 8 Липня 2019 07:03
коментар було видалено
гость Показати IP 8 Липня 2019 07:16
надо кричать не ганьба . а тюрьма
гость Показати IP 8 Липня 2019 07:19
этого п...а со всем его выводком надо сажать. а оно быдло лезит в депутаты
Мирослав Показати IP 8 Липня 2019 07:25
Садити такого облюдка,брехливого,а гроші забрати з офшорів і віддати державі ,чмо таке брехливе,стільки на крові на жився,час прийде ,якщо не сяде ,то все віддасть,так і буде,
Мирослав Показати IP 8 Липня 2019 07:29
Він лиш баки людям забивав,а своє робив ,зі своїми друзями,за п'ять років ,,чорт нічо не зробив,одні обіцянки ,то хитрюга,хапуга,
Дончанин Показати IP 8 Липня 2019 07:38
Жаль еб....ник никто не набил!
лучани Показати IP 8 Липня 2019 07:57
коментар було видалено
патріот Показати IP 8 Липня 2019 08:04
Фабрику нову відкрив, то нехай йде і працює там, немає що лізти у політику і кишені українців!!! Але що він ще може у своєму житті?!
сидор Показати IP 8 Липня 2019 09:50
все правильно. Порошенка ждет тюрьма и это будет правильно
999 до Анатоль_ Показати IP 8 Липня 2019 14:14
Ніхто Петю не любить. Бо людям газ підняв в 12 разів, а сам мільярди в офшорах тримає та на українській крові торгує з окупантом Росією і від цього бистренько ховає гроші по кишенням своєї родини.
нінель Показати IP 8 Липня 2019 15:09
Та ще й грозиться гадина повзуча,що наступного разу його шавки людей битимуть,-це він так "любить " український народ, що бить обіцяє? Наступного разу не буде..., бо наступного разу ,в наступному місті яйцями закидають,а можливо й гів..ом хтось запустить в пику!
скептик Показати IP 8 Липня 2019 19:28
Чому цей паскуда балотується в раду а не сидить на нарах?