USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Тимошенко - на волі і їде на Майдан. ОФІЦІЙНО. ВІДЕО

22 Лютого 2014 17:46
До центральної лікарні Харкова, де перебувала Юлія Тимошенко, приїхав її правозахисник, народний депутат України Сергій Власенко.

Тисячі людей зібралися навколо, щоб на власні очі переконатися, що Тимошенко усе ж звільнили. І щойно, після трьох років перебування за гратами, Юлія Тимошенко вийшла з лікарні і сіла в машину.

Тимошенко не вийшла до журналістів. У супроводі кортежу вона поїхала геть.

Як повідомляє "Українська правда", у прямому ефірі Life News кореспондент Сергій Давиденко розповів, що Тимошенко вивезли з лікарні у інвалідному візку, однак "має бодрий і свіжий вигляд".

"Сказала пару слів і відправилася на Майдан. Сказала, що піде на президентські вибори", - зазначили в ефірі журналісти.

Тимошенко відправиться в Київ спецрейсом до аеропорту Жуляни.



Згодом в інтернеті з’явилося перше відео з Тимошенко, коли вона прилетіла в Київ.


Нагадаємо, екс-прем'єр в жовтні 2011 року була засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Остап Показати IP 22 Лютого 2014 17:50
панове ну що як думаєте відразу поїде в німетчину на лікування :))) ????? чи майдан надасть їй сил на боротьбу і вилікуєвраз ;) :)))
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 17:51
Варовку випустили. Тепер почнуться знову авантюри,інтриги та брехня.
Українка до дідо Показати IP 22 Лютого 2014 18:01
Мученицю випустили, людину, яка постраждала від рук кривавого президента януческу...Тепер почнеться розквіт України..... Юля, давай, вперед,Нехай Бог тобі дарує силу і здоров'я
Анонім до Українка Показати IP 22 Лютого 2014 18:08
Аферистка розвалила економіку ,обезцінила гривню та розчистила дорогу до влади ригам. Люди добре памятають ширку ПРІБЮТ та дворічні таємні перемовини з Януковічем.
проти всіх до Українка Показати IP 22 Лютого 2014 23:14
З нею Україна вже раз " розквітла!" так ,що в людей в карманах посохло ,а вона лишень встигала наряди зміювати . Пораювала Юля ,за наш рахунок, І тепер мають прийти нові люди у владу! Хвате Юль!
лучанка Показати IP 22 Лютого 2014 17:59
ну невже знову будуть дурити , тільки по-іншому?а коли ж жити по-європейськи будемо ми - прості українці, щоб і наші діти сіли коли треба і полетіли на самольоті у європу і назад!
Джулія Показати IP 22 Лютого 2014 18:02
НАРЕШТІ!
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 18:05
ВОНА впереди самолета в ступе от луи виттон мчится на примерку витькового унитаза ! радары ПВО не успевают ослеживать полет. скорость- гиперзвуковая
Olena до Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 18:25
Извините, я не по теме. Что с Башкаленко?
Анонім до Olena Показати IP 22 Лютого 2014 18:46
доля запроданців які навіть свою партію киданули нікого не цікавить....
я Показати IP 22 Лютого 2014 18:42
с французским маникюром, из больницы..., хорошо лежим...
оксана Вітя Показати IP 22 Лютого 2014 18:46
л лікарні зразу виздоровіла? і таким кортеджом їхдить? банда рветься до влади. Люди приготуйтесь страждати. На початку вони всі добрі. Радіють що юля вийшла і забули що в Україні жалоба і вбиті люди. ГАНЬБАААА опозиція
ріта Показати IP 22 Лютого 2014 18:48
лисиця рже!!!!!!!!!! що буде знов хапати. Треба було не засуджувати а гроші щоб повернула в бюджет. Опозиція вже робить не для людей а для себе впершу чергу. ССССССССССССССС********кккккккккккккккккккккккк
назар Показати IP 22 Лютого 2014 18:49
юлька тепер президет рветься їй конституція не проходить 2004 року вона хоче рвати і метати. зараз буде ще гірне але все приховане. люди не радійти вона нас обманить огоооооооооооооооооооого і забули дійсно про жертв.
за Україну Показати IP 22 Лютого 2014 19:07
дааа, за юльку столяи бідні людт на майдані, зараз прийде до влади, виборцям за платить, вони за 100 грн прголосують, а потім будуть знову мітингувтаи і проклинати владу, бо погано жити і низбка пенсія. не сімшіть самих себе, ось відразу настане краще життя, зараз будемо думати, де х то взяти копійкущо, щоб їсти купити. бідна юлька слаба, в інвалідній колясці, але з фроанцузбким манікюром, з макіяжем, ще всім б так у тюрязі бути.
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 19:14
Їде не на могилу матері,яка померла поки аферистка була в санаторії, а на політичний мітинг.
PARADOKS Показати IP 22 Лютого 2014 19:19
Одні жиди поміняли інших,а в Раді залишились ті самі і ще три вернули-Власенко,Балога,Домбровський.Бахиня вже заявила,що взяла курс на вибори президента.Залишилось тільки проголосувати за "великомученицю" і народ український відразу відчує,що попав в "ЕДЕМ".В мене запитання:" В Україні проживають українці за національною ознакою,чи помісь,яка зветься хохло-москальсько-жидовською?"На всіх рівнях влади і по всій Україні одні жиди,які називаються українським народом і міняються ролями при владі.А де УКРАЇНЦІ?Але як голосуєм,вибираєм,так і живемо.То чому ми бідні?
Мандела до PARADOKS Показати IP 23 Лютого 2014 01:18
Українці зазвичай виходять на майдан з палицями та запалювальною сумішю проти танків та снайперів, потім коли ворог повержений на сцені з'являються вони, які ні дня ,ні ночі не провели на майдані, ні ходили в атаки, не відтягували вбитих та поранених!Парадокс
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 19:33
Давайте ще Маркова випустим?
57щд Показати IP 22 Лютого 2014 20:02
http://pereveslo.org.ua/index.php/politika/item/6991-timoshenko-jde-na-prezidentskі-vibori.html відео де чітко видно тих хлопчиків які стріляли.
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2014 20:41
Як для бідної-нещасної хворої жінки, в неї занадто гарний манікюр...Але могла б хоча б волосся пофарбувати і свою косу зняти...
володимир Показати IP 22 Лютого 2014 20:53
а нафіга нам такий хворий призидент?
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 20:57
Покалічені хлопці з Майдана продовжують гнити у СІЗО, а варовку випустили БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ,
саша Показати IP 22 Лютого 2014 21:13
воровку ще в президенти. майдануті вже увішли до влади а не за людей. хто хоче її в президенти ? вона що краща за того? всі крали і будуть крати і прокуратура і ніші будуть непрозорі
олег Показати IP 22 Лютого 2014 21:16
будемо жити гарно, по бороді буде текти, робити ніхто не буде тільки чекати зарплату і пити каву да дожились і пяниць розведеться бо вихідних мабуть теж добавлять
вік Показати IP 22 Лютого 2014 21:20
Я З ЦІЄЮ СВОЛОТОЮ В ПАРТІЇ БУВ.Жопа всім буде якщо прийде до влади.А може й ні,бо всі їїсправи пам"ятають.Чи не так?
екскурсовод Показати IP 22 Лютого 2014 22:23
ціна свободи тимошенко - 82 загиблих!
иван Показати IP 22 Лютого 2014 23:29
з повагаю до волинян -скажу як думаю : розбили золотий унитаз який стояв на старусиних туфля- и поки ховали загиблих замисть нього поставили биде ? як вам така правда подобаеться? мени ни- ще все свижо в памьяти
ага Показати IP 23 Лютого 2014 15:42
Дуже швидко вони все забувають, і відчувають себе керівниками. Ще тіла кров загинувших людей не похолола, а вони посади поділили, та людей починають ображати та нехтувати їх правами. Юлю випустили, а про інших які незаконно були закриті у колоніях -ЗАБУЛИ,. Надія що Тимошенко зрозуміє свої помилки за 2004 -2008 роки, та проаналізує силу Українського народу. Звернуть увагу, що жоден з посадовців нинішніх, ще позавчорашніх опозиціонерів, не серйозно ранений чи загинув. А перекидка мажорів,, які сидять в ВРУ, з партію на партію нічого з цього не змінить. В даному випадки дуже слід згадати правило "від зміни доданків сума не зміниться". Якщо ми,народ України, знову вибере собі президента, за яким будуть стояти тіж ж самі посадовці та керівники, то ситуація не покращиться, а можливо взагалі -погіршиться.