USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Стали відомі подробиці підпалу будинку депутата

1 Березня 2016 12:08
Подробиці підпалу власного будинку розповів депутат Любомльської міськради Роман Строцюк. Нагадаємо, чоловіку невідомі підпалили двері будинку.

Про це повідомляє Кордон.

8-го лютого близько 5-ої ранку до Любомльського відділку поліції надійшло звернення про підпал житлового будинку депутата міської ради.

«Я був у відрядженні з вечора суботи, і повертався додому у неділю близько 3:30 ночі. Я побачив, що на столі перед будинком лежить підпалена куртка. Скинув її на землю та загасив її ногами. Вирішив обійти будинок і побачив, що горять вхідні двері. Тоді швидко побіг по воду, щоб вогонь не поширився далі. Тобто підпалів було два», – коментує Роман Строцюк.



На той момент у будинку була дружина та 4-річна дитина депутата, які нічого не чули і спокійно спали.

«Якщо чесно говорити, то руки ще трясуться. Пам’ятаю, що потрібно було загасити вогонь чим швидше, адже в будинку сім’я. Я тоді не знав, де вони і що з ними. Тим більше, там в одному місці вже починала горіти стеля. Якби приїхав пізніше, то не знаю, що було би», – розповів пан Роман.

За фактом розпочате розслідування, з’ясовуються деталі.

Щодо мотивів цього злочину, то Строцюк говорить, що не знає, кому це було би потрібно. Та пан Роман зазначає, що зараз головне встановити хто вчинив підпал його будинку.

Згідно з попередньою інформацією, до брами під’їхала автівка і один вийшов робити підпал. В цей час машина розвернулась біля Центру зайнятості і чекала.

Зараз розшукують можливих свідків, які у час з 03:10 до 03:45 бачили автомобіль. Також депутат просить повідомляти його особисто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 12:54
А красти не трясуться
коханка Показати IP 1 Березня 2016 15:09
я ж попереджала! Ще й вікна поб"ю!!
олег Показати IP 1 Березня 2016 16:14
видно добре когось допік
олег Показати IP 1 Березня 2016 16:15
добре допік людям,ще не те буде! рожа то бандюганська!
любомль Показати IP 1 Березня 2016 16:27
Мо*да в нього бандітська!
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 16:51
Ну там геть не цікаво,що крадуть у бандюг,добре роблять.Це кара Господня їм буде усім.Не піарте таких вони допекли видно уже людям.
Рома Показати IP 1 Березня 2016 21:43
С*кі ви сім'я в хаті була дочка мала , а ви морда...
Такий самий Показати IP 1 Березня 2016 21:48
Хто нічого не робить тільки язиком ляпає тому і нічого палити
Небайдужий до Такий самий Показати IP 1 Березня 2016 22:10
Це напевно заступнику мера не має що палити. Його ділянки які він нахапав ще не горять...
Небайдужий Показати IP 1 Березня 2016 21:54
А кого будуть палити наступного? Пропоную Тєніна і Самойлюка валютчика!
1234 до Небайдужий Показати IP 2 Березня 2016 10:01
Тєнін не депутат міської ради...Самолюк доречі теж...
Німий депутат Л. Показати IP 1 Березня 2016 21:59
А мене не палять! Я сиджу собі по 7 годин на сесії і нічого не говорю нічого не пропоную і мені начхати на виборців які за мене голосували. Мені добре за мене думає мер і я дивлюся на нього так і руку піднімаю як йому треба. Мені і грамоту він дав за те що я німий!
Любаша. Показати IP 1 Березня 2016 22:05
Симпатичний депутат на турчинова схожий. Так і хочиться заспівати,, палюбіла я героя з лисай галавою,, КРЄПКІЄ АРЄШКІ!
Головенець Показати IP 1 Березня 2016 22:19
Сьогодні мене палили. Хворі на голову коментатори Насріть на мене... вам лекше має стати!
Пяний інженер якій н Показати IP 1 Березня 2016 22:33
Рома тримайся тих всіх с*к стриляти треба. Яка влада такий порядок. Солідарність гав*о, М*р х*йло, німого пса гонити!
Долар байдужий Показати IP 1 Березня 2016 22:39
Вийшов заяць на крильцо, подивився що багато люду і вернувся назад. Тихіше сидиш не трогаєш козуль і проблем не маєш. Шо? Розчарування. Всі разом. Я вшокє. ШО? Рибалка! курс 6.82 взавтра не знаю. шо? Волонтер. грамоти не дали С*КА. Трави більше не садитиму. Краска кінчилась. Шифер шкода. Дуля. ШО?
Небайдужий Показати IP 1 Березня 2016 22:47
Любомильчани запрошую вас знову на ТОЛОКУ 8 березня вийти на вулиці і пособирати мусор. Так як ми бачемо немає кому прибрати наше місто. Граблями забеспечу. Початок о 8.00 біля ,,нашого Краю,,
anonim Показати IP 1 Березня 2016 22:59
Ось це народ пішов , над чужим нещастям посміятися люблять!Всi відразу зробили висновки по мірі свого виховання !
Любаша Показати IP 1 Березня 2016 23:01
Взавтра прийду по адресу і все виясню. А кого спасати, для чого багато дівчат. Хто дурак?
Виборці Показати IP 2 Березня 2016 00:27
Нарешті депутат який дбає за громаду не мовчить ,але потерпає від хворих на голову,держись ми з тобою ,чекаємо від "ПОЛІЦІІ" того хто це зробив. Громада вийде за Романа на вулицю .Наперед дякуємо Поліцейскім що цю справу розкриють!!!