USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Греко-католикам Луцька виділять земельну ділянку

22 Липня 2015 18:12
Надати земельну ділянку для обслуговування храму релігійній громаді (парафії) Собору Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ хочуть депутати міськради.

Відповідний проект рішення підтримали під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру 22 липня.

Йшлося про затвердження парафії Собору Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування на вулиці Львівській, 1б (територія колишньої військової частини), площею 0,5685 гектара, для обслуговування храму.

Депутати рекомендували підтримати проект рішення, який розглянуть під час 76-ї сесії міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Атошник Показати IP 22 Липня 2015 20:02
Плят!!! Для нас немає, а на храми є. Або я щось не розумію.
Священник до Атошник Показати IP 22 Липня 2015 22:06
а Вам потрібна земля на якій стоїть Храм Божий?
Канонічний до Священник Показати IP 22 Липня 2015 23:11
А Ви впевнені, що це буде саме храм Божий? Ви ж єретики, тобто вчителі неправди, оскільки перейняли від римо-католиків "філіокве", папську непогрішність, непорочне зачаття та інші перекручення догматів.
Священик до Священник Показати IP 23 Липня 2015 00:20
Уважно вчіть правопис. Слово "священик" пишеться з однією "н".
Олександр Показати IP 22 Липня 2015 22:01
Так, не розумієш. Місто, вибач, не резинове, щоб кожному атошнику землю дати. Де її набрати, при всій повазі? Популізм, блін, форевер...
Патріот Показати IP 22 Липня 2015 23:01
А навіщо в Луцьку уніатський собор??? Невже уніатів тут так багато, що аж собору захотілося???
))) до Патріот Показати IP 23 Липня 2015 00:57
они примеряются. ща православные друг друга перемочат, а эти тихой сапой займут их место.
коля Показати IP 22 Липня 2015 23:01
е альо, коментатори, ідіть православних попінайте, їх храми, храмики, храмища на кожному повороті, а тут бач УГКЦ вам око муляє
Патріот Показати IP 22 Липня 2015 23:04
Уніати взагалі обнагліли. Думають, якщо Порох причащався цього року на Пасху у Шевчука, то їм все дозволено??? У Володимирі хочуть будувати другий храм!!! Тут у них уже монастир на півтора монаха (справді, пишу чесно!!!). А ходить щонеділі туди кілька десятків людей, не більше.
Анонім до Патріот Показати IP 23 Липня 2015 10:31
А ви прийдіть порахуйте!
Патріот до Анонім Показати IP 23 Липня 2015 11:01
Рахували. Один Ілля.
лучанка Показати IP 23 Липня 2015 00:35
а хіба то не земля під студмістечко СНУ? скільки років про це говорять!
Максим Показати IP 30 Липня 2015 13:58
Там Храм Божий стоїть вже, певно, зі сто років, з того часу як там поруч ше базувались офіцери-кавалеристи як мінімум. Громада є, храм стоїть, потрібно оформити папери офіційно. в чому проблеми?) чи якшо комусь дадуть ту ділянку то ви зруйнуєте Храм щоб посадити барабольку?... чи яка родина захоче жити на місці де спеціально для них зруйнували Храм Божий? та то таке. Уніати дослівно - "ті що обєднують (обєднуються)" цілком позитивно. кому цікаво почитайте історію України, бажано з двох-трьох джерел. і далі, землю під студмістечко там виділено, окрім території де стоїть храм (саме цю ділянку й потрібно оформити юридично). а якщо хтось ше думає шо там таки побудують студмістечко то раджу зняти рожеві окуляри. ідіть подивітья який там біля історичного факультету "навчальний копус" будується. КВАРТИРИ вже продані ріелторами :) а паспорт обєкта ше висить шо це "начальний копус" ))) бажаю вам побачити там "студмістечко" :( Так, я є парафіянином УГКЦ.