USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Космічні ціни на овочі та дорога крупа: в умовах карантину різко подорожчали продукти

23 Березня 2020 14:26
У мережі супермаркетів «АТБ» в умовах карантину подорожчали продукти й товари першої необхідності.

Найбільше зросли ціни на овочі борщового набору – картопля, капуста, цибуля, морква. Позиції подорожчали на 35-128%, йдеться у пресрелізі компанії.

Цукор зріс на 8%, макаронні вироби – 9,5%, пшенична крупа – 11%. Гречка подорожчала на 51%. Борошно додало в ціні 5%, а яйця – 6%.

Ціни зросли, бо, як зазначають у команії, збільшилася закупівельна вартість продуктів і деяких товарів. Це стосується не тільки мережі «АТБ», а усіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі.

Постачальники кажуть, що зросли витрати виробництва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 23 Березня 2020 14:30
Мародери!
Народна прокуратура Показати IP 23 Березня 2020 14:46
І де заходи покарання? Уряд обіцяв контролювати ріст цін. А взагалі-то це результат усунення конкурентів - ринків та дрібних магазинів. держава дала супермаркетам можливість монопольно заробляти, то вони вирішили, що їм все дозволено.
Милтон до Народна прокуратура Показати IP 23 Березня 2020 15:45
закони ринку ніхто не в змозі контролювати! Це те саме що змусити уряд контролювати закони фізики... Якщо попит перевищує пропозицію значить ціна буде рости. А тим часом у базарників пропадають тонни продуктів, які їм не дають продавати...
Ринок до Милтон Показати IP 23 Березня 2020 17:14
Ви самі собі протиречите на початку та в кінці. Коли частині учасників ринку примусово не дають працювати, то це вже не ринок і те що зараз відбувається, воно контролюється урядом - називається "карантин". Саме тому уряд має контролювати і ціни. Якщо уряд не контролює це, то цей "ринок" має назву кримінал.
лучанка Показати IP 23 Березня 2020 14:46
Це тільки в Україні так може бути.
Дідо Показати IP 23 Березня 2020 14:49
Тут нещодавно глузували що "РФ загнувся", здається загинаємось ми і швидше ніж вони.
Анатолій Показати IP 23 Березня 2020 15:04
Які затрати на виробництво? Це урожай прошлого року. Хапуги.
Янеробот Показати IP 23 Березня 2020 15:22
Оце ск*ти!
Спекулянтам Показати IP 23 Березня 2020 15:23
Як вижити пенсіонерам? Якщо вірус не знищить то з голоду помруть! Ви показуєте приклад підростаючому поколінню!
Люди Показати IP 23 Березня 2020 15:26
Шкода що немає державних магазинів з регульованими цінами. Можливо тоді б ці "....." не могли собі дозволити так ціни піднімати. Магнати роблять що хочуть і за людей не думають.
Луцьк Показати IP 23 Березня 2020 15:36
І ми дивуємось чому в світі є невиліковні хвороби, чому відбуваються різні стихійні лиха і природні катаклізми?! Просто так??? Не думаю !
аноним Показати IP 23 Березня 2020 16:00
шось невидно активістів
ага до аноним Показати IP 23 Березня 2020 17:08
на карантині!
тварюки Показати IP 23 Березня 2020 17:16
люди і так зараз не матимуть доходів, ніц не працює . то власники АТБ ще вирішили заробити собі статки додаткові в скрутній ситуації, бо ж на продукти завжди є попит. Де Антимонопольний з перевірками, де драконівські штрафи?
123 Показати IP 23 Березня 2020 18:09
Є ж штрафи, ліцензії тощо. Якщо держава не буде це регулювати - це не держава.
Кенг Показати IP 23 Березня 2020 18:12
Супермаркети користуються тим, що не працюють продуктові ринки, а тому тупо задирають ціни вгору заради легкого отримання надприбутків в умовах ажіотажу і невеликої пропозиції товарів. Одні банкрутіють, а інші наживаються.
лучанка Показати IP 23 Березня 2020 19:36
Супермаркети пролобіювали закриття конкурентів. Ні Ватсонс, ні Єва, ні Простор не працюють.Всі змушені йти у супермаркет, щоб купити мило.Примусово заставляють скупчуватись в одній торг.точці. Ось вам і карантин.Так хоч би трохи розсіювались по різних магазинах ,а так всі в один.Чудово. Ще й збитки нанесуть мережам, а так потрохи б працювали і продавці не залишились без зарплатні, і люди не перли б у супермаркет за побут.хімією.
Патріот Показати IP 24 Березня 2020 09:44
Ну давайте, патріоти, захищайте цю країну в коментах. Чхати тут на вас всі хотіли, а вам це подобається.
Покупець Показати IP 24 Березня 2020 09:50
Не хочеться згадувати улюбленого персонажа старших людей, який символізує порядок... Але, часом, так хочеться, щоб була жорстка влада, яка б вліпила одному-другому перекупнику і штраф, і термін. І все б вирішилося дуже швидко!
Ксеня Показати IP 24 Березня 2020 10:21
Коронавірус перевіряє Державні органи на те як вони працюють насправді, і в чиїх інтересах. Перевіряє усіх людей на порядність, доброту і чистоплотність. Перед інфекцією рівні всі: депутати,що протягували грабіжницькі закони під замовлення олігархів, судді які брали взятки, президенти які обкрадали, продавали і розвалювали країну, міністри, які розвалювали охорону здоров"я і власники торгових мереж які в біду здирають з людей останні гроші, замість того щоб допомогти їм у скрутний час! Не боїтеся панове Господнього гніву?!!!
Фридман Показати IP 24 Березня 2020 11:11
ціни піднімаються не через жадність магазинів, а через ненаситних панікьорів, які все вигрібають. Попит росте, а пропозиція зменшується. Навіть сама проста тітка яка продає яйця на базарі, почне підвищувати ціну, якщо перед нею стоїть черга з покупців, а яєць лишився лише десяток... Скучили за СССР і хочете державного регулювання цін? Тоді готуйтеся до величезних черг, пустих полиць, і продуктів по талонах по нормі на людину.
Ксеня Показати IP 24 Березня 2020 12:53
Пропозиція зменшується? А як же товар яким торгували на ринках і тепер немає можливості реалізувати його через обмежувальні заходи? Можливо потрібно обладнати по-іншому торгові площі і налагодити закупівлю продукції у селян? А державне регулювання цін на продукти першої необхідності нам дійсно не завадить, бо ціни на продукти у Луцьку вже вищі ніж у магазинах Європи.