USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Лучан кличуть прийти у вишиванках на Театральний майдан

30 Серпня 2014 11:40
З ініціативи представників молодіжних громадських організацій міста у понеділок, 1 вересня, о 12:00 на Театральному майдані відбудеться громадська акція «Українська вишиванка». Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Цього дня усі охочі, одягнені у вишиті сорочки, на Театральному майдані міста викладуть слово «МИР». Головними ж учасниками акції будуть школярі, для яких цього дня розпочинається новий навчальний рік.

Також з ініціативи Луцького міського голови Миколи Романюка та Луцького підприємства електротранспорту з нагоди Дня знань для школярів міста буде безкоштовний проїзд у тролейбусах.

Підприємство електротранспорту з задоволенням перевозитиме учнів, одягнутих у вишиванки, які шанують традиції свого народу та є патріотами нашої держави.

Запрошуємо долучитись до акції усіх охочих мешканців і гостей нашого міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Раритет Показати IP 30 Серпня 2014 11:44
А нічого що траур?
Анонім до Раритет Показати IP 30 Серпня 2014 11:50
Та ні, навіть навпаки!
йося Показати IP 30 Серпня 2014 11:49
Хай міська рада вирішує реальні проблеми міста
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 11:57
чім би не займатися, аби не працювати...
123 Показати IP 30 Серпня 2014 11:57
А шальвари надягати??
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 11:58
"Підприємство електротранспорту з задоволенням перевозитиме учнів, одягнутих у вишиванки, які шанують традиції свого народу та є патріотами нашої держави.",- інших перевозитиме без задоволення...
123 до Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 12:38
Я бы сказал, с отвращением даже...
Анонім до 123 Показати IP 30 Серпня 2014 12:43
но за деньги...
123 Показати IP 30 Серпня 2014 17:04
Б**..Мер аби попіаритися зовсім втратив глузд....Які вишиванки - молоді люди гинуть, матері сплакалися. А цей масовки збирає.
Треба до 123 Показати IP 30 Серпня 2014 17:44
робити бойкот вже цій вишиванко-шароварщині. Краще всі свідомі люди йдіть пікетом до ОДА І міськради і вимагайте порятунку для 51-ї бригади. Скільки ви будете ходити на ці примусово -вишиванково-шароварні збіговиська -примусовиська. Люди! Схаменіться! Ну невже Вас янукович так і не навчив розуму!? В країні війна. Микола Ярославович, ну займіться нарешті потрібною справою- організуйте краще людей на збір коштів для вояків. Ви якою країною керуєте? Україною чи УСРС? Досить вже поводити себе як той ленінець-сталінець. Кому треба Ваша показуха? ЛЮДИ, НІЧОГО НЕ МАЮ ПРОТИ ВИШИВАНОК, АЛЕ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ РЯДИТИСЯ І ПОКАЗУВАТИ, ЩО У НАС ВСЕ ДОБРЕ - ЦЕ ПРОСТО МАРАЗМ!
Света до Треба Показати IP 30 Серпня 2014 19:25
Спасение утопающих, дело рук самих утопающих. Ну вы поняли я о чем. Часть уже спаслась и спокойно метет тротуары. Они не дезертиры, а бедные военнопленые или как там у нас выражаються заложники террористов.
Всезнайко Показати IP 30 Серпня 2014 18:13
Труси вишивати?
До Всезнайка Показати IP 30 Серпня 2014 21:29
Ні не вишивай Всезнайко.Для таких півнів кружевні в самий раз.
Люся Показати IP 31 Серпня 2014 13:31
А я рахую, що краще хай школярі прийдуть на таку акцію, ніж після урочистої лінійки, чи як це тепер називається, присвяченої 1 вересня будуть пиячити та курити усяку дурню. І та молодь яка організовує це дійство прекрасна ідейна і патріотична. А вишиванка це наш національний одяг і треба про це не забувати, бо буде як у Луганську та Донецьку.