USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцька міськрада подарувала олігархам 6 мільйонів. ОНОВЛЕНО

28 Травня 2014 15:33
Депутати Луцькради не підтримали ініціативу стягнути кошти з ТЦ "ПортCity» за пайову участь на розвиток інфраструктури міста. Луцька влада і правоохоронці не знають, чи є порушенням той факт, що власники нового торгово-розважального центру «ПортСіті» - нардепи Ігор Єремеєв і Степан Івахів не сплатили 6 мільйонів гривень до міського бюджету на благоустрій міста, як це вказано в законодавстві.

Так, під час засідання 60-ої сесії луцької міської ради 28 травня член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук заявив, що цей факт є прямим порушенням, і навіть подав пропозицію внести зміни до проекту рішення «Про виконання бюджету міста Луцька за І-ий квартал 2014 року».

Зі слів Ігоря Поліщука, в умовах економічної кризи в країні 6 мільйонів 58 тисяч гривень для Луцька просто необхідні. Ці гроші становлять 1,6 % від вартості будівництва торгового центру. Саме таку суму повинні перерахувати власники об’єкту експлуатації до міського бюджету.

«Я пропоную підготувати заяву до суду, аби стягнути пайову участь з ТЦ «Порт City», яка дуже потрібна міському бюджету в умовах кризи», - підкреслив він.

Однак, Луцький міський голова Микола Романюк зазначив, що така пропозиція не має стосунку до внесення змін до бюджету міста.

Обранці громади також відмовились підтримати цю пропозицію.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ЧЕ Показати IP 28 Травня 2014 15:58
"Обранці громади також відмовились підтримати цю пропозицію." Напрошується один висновок - "Обранці - ще ті засранці"
до до ЧЕ Показати IP 28 Травня 2014 16:45
вони взяли менше..... , але закрили очі на більше...
депутатам Показати IP 28 Травня 2014 16:57
Пропоную рішенням міської ради ухвалити, щоб новообрані депутати здавали іспит на предмет знання Бюджетному кодексу України. А ще краще - перед балотуванням. Бо сором слухати, коли городять ахінею.
лучании Показати IP 28 Травня 2014 19:16
Як би Романюк і Єремеєв були законослухняні то без сплати цього податку не можна булоб відкривати ТРЦ Шановні лучани і волиняни робіт висновок кого обрали
Анонім Показати IP 28 Травня 2014 21:02
Взяли три і поділились , ото ми депутатів вибрали, хай вам в горлі ті взяти позастрягають
босяк Показати IP 29 Травня 2014 04:23
голосували? шановні лучани-тепер хавайте і не подавіться!!!! ще разок оберіть романюка і його свору! і обовязково сходить в буратино!!!
газеті Показати IP 29 Травня 2014 08:01
Чому ви не забаните оту неграмотну свиноту під ніком "босяк"? Чи вам подобається те, що він царапає неграмотні гадості на голову міста?
віра до газеті Показати IP 29 Травня 2014 17:58
Що, правда не подобаеться? А треба!!!
Kexfyrf Показати IP 29 Травня 2014 09:36
Голова міста з мілйонів має солідний відкат, а для чого місту гроші ? Вже навіть на центральній вулиці в ями провалюєшся , а заплатили місту " Гранд опера" і інші? Мер безсоромно нічого не робить , тільки хапає і чекає кінця каденції!!!
Лучанин Показати IP 29 Травня 2014 10:11
Ганьба меру та депутатам!!! Іуди!!!