USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На трасі Луцьк-Ковель затримали деревину без чіпів

31 Липня 2017 16:07
Обідньої пори 30 липня екіпаж патрульних виявив Камаз на дорозі з Луцька в Ковель, який перевозив деревину.

При перевірці документів інспектори встановили, що колоди не були належно марковані та не мали чіпів. Про це повідмляють на сторінці патрульних у Фейсбук.

Відтак, на місце події викликали слідчо-оперативну групу Ковельського відділку поліції. Куди перевозив деревину 61-річний ковельчанин – з’ясують слідчі.

Патрульні направили на ім’я начальника місцевого відділку поліції відповідний рапорт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
лучанин Показати IP 31 Липня 2017 18:59
не дочекався темряви...)) а всі фури з такою деревиною їздять як стемніє..)

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus