USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Новачок» знайшли в крові, на шкірі і на пляшці Навального, – ЗМІ

4 Вересня 2020 16:58
Німецькі фахівці знайшли сліди отрути Новачок не тільки в крові, але і на шкірі, в сечі і на пляшці Олексія Навального.

Про це в повідомляє Spiegel з посиланням на джерела, передає Кореспондент.

Імовірно, Навальний пив воду з пляшки вже після отруєння, тому в ній і знайшли сліди отрути.

За даними видання, про це свідчать результати аналізів, зроблених Мюнхенським інститутом фармакології і токсикології Федеральних збройних сил.

Раніше уряд Німеччини заявив, що Навального отруїли Новачком. Тести, проведені в німецькій лабораторії, виявили сліди «хімічної нервово-паралітичної речовини групи Новачок». У РФ це назвали втручанням у внутрішні справи.

20 серпня на борту літака Олексію Навальному раптово стало погано і він знепритомнів. Спочатку він перебував в лікарні в російському Омську. Пізніше, коли його перевезли до Німеччини, лікарі підтвердили підозри про отруєння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
факт Показати IP 4 Вересня 2020 17:04
У Юща-бджоляра у тій клініці теж багато чого знайшли і з тих пір ми всі бачимо до чого "дійшла" Україна :(
Не переживай до факт Показати IP 4 Вересня 2020 17:21
Удавка на шиї ботоксної молі затягується все сильніше.
Я до Не переживай Показати IP 4 Вересня 2020 17:56
ти дурне чи прикидаєшся???
Не переживай до Я Показати IP 4 Вересня 2020 19:48
Ти навіть не прикидаєшся, дурак дураком.
Я до Не переживай Показати IP 5 Вересня 2020 05:52
це тобі часто кажуть? вбилось в головешку свідому?
777 до Не переживай Показати IP 5 Вересня 2020 00:09
не знаю,че там у Володи и где затягивается,но тебя он точно боится...
007 Показати IP 4 Вересня 2020 17:52
Штирлиц и Навальный сели выпивать. Штирлиц выпил 2 литра водки , Навальный 1 литр и впал в кому. "Новичок!"-подумал Штирлиц.
Отож Показати IP 4 Вересня 2020 18:11
Видно Новичок не свіжий попався, ну не вміють вони його готувати. От тут грибчика з'їсиш і можна копита двинути, а тим з новичком ну ніяк не вдається. Цікаво, в Навального хом'ячка не було? Бо ж в мєлкобританії кота спалили, а тут кого?
Відвальний Показати IP 4 Вересня 2020 20:01
Чергові політичні ігрища. Якби його траванули новічком в Росії, то вже точно ніхто б його в Європу не випустив щоб там це отруєння встановили. А клініка німецька вже відома у встановленні необхідних діагнозів. Жив собі навальний і жив, мітинги влаштовував і тд, причому не один рік, а тут раптом стала необхідність травити його
Підвальний до Відвальний Показати IP 4 Вересня 2020 20:29
Білорусь страху нагнала :)))