USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Нову лавку у центральному парку Луцька понівечили невідомі

19 Серпня 2017 09:44
Лавку з логотипом Луцька у центральному парку міста, яку встановили нещодавно, понищили невідомі. Про це у мережі написав активіст Ігор Алексєєв.

Нагадаємо, лавки з логотипом Луцька та красивим дизайном встановили у центральному парку кілька днів тому.

"Це щойно змонтовані лавки, які не змогли простояти й доби в центральному парку Луцька, як якесь тупоголове бидло вже почало їх крушити!

Яка на*ер Європа, для кого млать...!!!??" - йдеться у дописі лучанина.




На нові лавки з міського бюджету передбачили 200 тисяч гривень.

До слова, вага однієї близько 250 кілограмів. Передбачалося, що це унеможливить крадіжку та псування конструкції. Нагадаємо, у березні цього року невідомі намагалися понівечити лавки у парку: позривали їх із місця, поперекидали та намагалися зламати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучанин Показати IP 19 Серпня 2017 09:51
немає слів, що за нелюди, для кого старатись тут?
ddasdsa Показати IP 19 Серпня 2017 10:04
Погане дерево має властивість ламатися. Особливо коли 200 000 можливо розпиляти. Особливо коли там доска 20-ка.Сосна. Я такою балкон обшивав, а вони скамейкі роблять
ddasdsa до ddasdsa Показати IP 19 Серпня 2017 15:13
І чому мінусуємо? Візміть 2 метри доски 20 і сядьте на неї. Вона не дорога, гривень 10 буде коштуквати
Сиро до ddasdsa Показати IP 19 Серпня 2017 15:40
Думка про те, що у парку повинні бути лавочки базуеться на совковому мисленні.
Луцкий Показати IP 19 Серпня 2017 10:06
быдло-полишуки понаехали с колхоза и быкуют. до чего же невоспитанная биомасса.
12345 до Луцкий Показати IP 19 Серпня 2017 11:10
Не зовсім зрозумілі ваші провокативні висери. Хоча б тому, що біомаса по великому рахунку зарезервована на території паРаші, і саме звідти ця зараза розповзається по світу. А лише те, що тебе мешканці якогось поліського села зачмирили колись, хай і жорстко, це ще не дає тобі права пирскати фекаліми на всіх і вся. Тримай *айно при собі, бо це твоя карма.
Влодек до 12345 Показати IP 19 Серпня 2017 17:21
https://www.youtube.com/watch?v=9LkNuRx0L0k
Василь М. Показати IP 19 Серпня 2017 10:24
Як таких варварів і нелюдів земля носить ??? Нічого святого !!!
12345 Показати IP 19 Серпня 2017 10:31
Зовсім не дивує така ситуація. А не дивує саме через те, що у нас є купка *діотів, скучаєчих по чито совку, ЧИ ТО ЯНОЧЦІ, які всіма силами і можливостями намагаються вилилити лайна у всі доступні їм місця. І з лавочками така ж думаю ситуація, одразу після їх встановлення та повідомлення про це, дієве підсирання. ХОЧА, НЕ ВИКЛЮЧАЮ ЩО ЯКЕСЬ УПАРЯНЕ Б*ДЛО ПОСТАРАЛОСЬ, ЗОВСІМ НЕ ВИКЛЮЧАЮ!
777 до 778 до 12345 Показати IP 19 Серпня 2017 11:59
Час "Совків", "Яночці", а цей період як назвете... Минуле це історія... А яку історію напишуть зараз, що краще стало жити. У лавці зламалась рейка через те що брачна, не правильно розрізана, про що говорить довгий розлом. За такі гроші можна було і якісніше зробити...
ааа до луцький Показати IP 19 Серпня 2017 10:34
Б*дло-ватнік,а звідки приіхав ти???
Сергей Показати IP 19 Серпня 2017 10:59
Где мля полиция??? По парку машины и мотоциклы ездят , как по трассе, всякая быдлота лавки ломает, фонари бьет!!! Ппсников туда на всю ночь. Поймали, в кусты завели , руки и почки в темноте поотбивали...как раньше....10рым отобьют, 11-й очень хорошо подумает...., хотя нет, не подумает, не чем. Просто инкстинт самосохранения сработает. Амебы бл...дь конченые!
! до Сергей Показати IP 19 Серпня 2017 11:33
Ось бач як недобре виходить. Тобі колись відбили всі мізки, ти тепер ну просто в неадекваті.
Сергей до ! Показати IP 19 Серпня 2017 14:21
Так может это ты не в адеквате? Что тебе не понравилось? А? Может это ты и ломаешь эти лавочки? Чудак на букву "м"!
777 до Сергей Показати IP 19 Серпня 2017 12:03
Які патрульні, до них потрібно щоб злочинці з краденими фотоапаратами підходили для селфі і то відпустять після фото...
луч Показати IP 19 Серпня 2017 12:33
нехай поліція перевірить усі бійцівські клуби, може то вони на нічне тренування вийшли,
Наталка Показати IP 19 Серпня 2017 12:50
Який ідіот такі тонкі бруски для масивної лавки взяв??? Перевірити закупку треба
норм Показати IP 19 Серпня 2017 13:21
хворий?
Читач Показати IP 19 Серпня 2017 13:39
Воїни-танкісти 14 бригади виграли змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України! - 1 коментар: Графенвір Показати IP Сьогодні 12:06 Кому від цього легше. А як про зламану лавку написали, то цілих 13... і це ще не завершення......ось так і живемо!Не тому ми увагу приділяємо, і починаємо то не з себе, а з інших!
вовк Показати IP 19 Серпня 2017 16:16
знамо дєло - полішуки пийнули сомогону і давай лобами об лавку тіпа десантура. Не випускати з дярьовні в місто доки не складе іспит як ся вести серед людей.
лучанин Показати IP 21 Серпня 2017 08:44
не звалюйте все на полішуків,там набагато культурніші від наших з вами дітей.Ви контролюєте своїх дітей,часто чуж від дітей мати коли вони грають у футбол.отому сопляку ще нема 10 а він так висловлюється що мені страшно.Це ми з вами незвертаємо увагу на виховання своїх дітей.А результат самі бачите.