USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Обрали нового головного режисера Волинського облмуздрамтеатру

18 Жовтня 2016 13:08
Новим головним режисером Волинського облмуздрамтеатру став Михайло Ілляшенко. Його сьогодні обрали на засіданні конкурсної комісії, до складу якої увійшли представники театру, профспілкових організацій, творчих спілок.

Вперше, згідно з українським законодавством, керівника закладу культури обрано на конкурсній основі, - повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.

На посаду головного режисера претендувало троє кандидатів: заслужений діяч мистецтв України Михайло Ілляшенко, який свого часу 21 рік пропрацював у Волинському муздрамтеатрі, режисер Микола Яремків, який на волинській сцені поставив три вистави –“Століття Якова”, “Кайдашеву сім’ю” та “Хануму”, а також актор театру Дмитро Мельничук, відомий постановками вистав у театрах Луцька, Рівного, Чернівців, Коломиї.

Під час обговорення Микола Яремків зняв свою кандидатуру, а Дмитра Мельничука конкурсна комісія не допустила до другого етапу, оскільки в нього немає фахової режисерської освіти. Таким чином, перемогу отримав Михайло Ілляшенко.

Як повідомлялося, колишній режисер Волинського академічного облмуздрамтеатру Петро Ластівка у березні написав заяву на звільнення. Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що колектив звинувачував його у хамському ставленні, небажанням почути іншу думку, відмінну від своєї, залякуванні і погрозах. Також йому закидали фінансові зловживання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
Лучанка Показати IP 18 Жовтня 2016 14:16
Чудова новина, чекаємо на прем"єри
театралка Показати IP 18 Жовтня 2016 15:15
актори театру нарешті зрозуміють як можна творити на сцені
Вовкулака Показати IP 18 Жовтня 2016 17:15
Зате який конкурс. Один зняв свою кандидатуру іншого не допустили
Анонім до Вовкулака Показати IP 18 Жовтня 2016 23:40
ХА-ХЕ-ХО-ху.
лучанка Показати IP 18 Жовтня 2016 19:52
Вистава "Кайдашева сім"я" - найгірша з усього репертуару. Українські селянини Кайдаші, які мали чималу господарку: вози, коні, корови, вівці, свині, кури, гуси і т.д., Карпові батько поставив нову хату, на сцені Волинського театру страшенно бідували і носили важкі лантухи на плечах. У Нечуя-Левицького сварилися задля розваги, а на сцені випромінювали злість. Ластівка був талановитим режисером, а більшість талановитих - "не від світу цього". Шкода, що не порозумівся з колективом. І хай там що, а Олена Ластівка таки найкраща акторка.
Лучанці-театралознав до лучанка Показати IP 18 Жовтня 2016 22:02
Взагалі то вистава називалась "Кайдаші" і була за мотивами твору. А про господарку, вівців та кур сперичатись не буду. У вашому месиджі ключове слово - ластівка БУВ... усе завіса. P.S. було б чудово якби завліт в театрі робила свою роботу, а не строчила дурнуваті коментарі
123 до лучанка Показати IP 19 Жовтня 2016 00:19
Кайдаші Н.Дубіни за І.Нечуєм-Левицьким РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК – МИКОЛА ЯРЕМКІВ !!!!!
Театрал Показати IP 18 Жовтня 2016 22:30
Знову почалось. Зараз лише одні актори будуть коментувати і поливати брудом один-одного і режисерів. Я пішов за попкорном, і буду спостерігати за коментарями. Має бути весело. :)
Анонім до Театрал Показати IP 18 Жовтня 2016 23:42
Вистава без сцени.
Софія Показати IP 19 Жовтня 2016 21:18
Дуже шкода, що Волинський театр знову втратив шанс бути сучасним, інтелектуальним та креативним. Дмитро Мельничук міг би його таким зробити. На жаль, а може, на щастя для Мельничука. Успіхів у творчості, Режисере!
Кап шо до Софія Показати IP 19 Жовтня 2016 21:52
Хто, Дмитро Мельничук??????? Тож уважно подивіться!!! Людина ледве мекає і навіть освіти відповідної не має!
до лучанки Показати IP 19 Жовтня 2016 22:59
що Олена ластівка гарненька не заперечую Але актриса слабенька - Торчин і це іі рівень Вистачить вже невдалих іі бенефісів ОСОБЛИВО КОЛИ СОФІЙКА І АНЯ УРАЕВА БУЛИ В НЕІ БЕК-ВОКАЛІСТКАМИ
Шанувальниця до до лучанки Показати IP 20 Жовтня 2016 11:13
Я в шоці.Читаю ваші відгуки і дивуюсь,наскільки треба бути заздрісними і ненависними людьми,щоб так гидко поливати брудом талановитих людей.Олена Ластівка чудова і талановита актриса,гарна зовні і внутрішньо,весела,активна,працелюбна.У неіі в Луцьку багато шанувальників.Ви ,як собаки знову накинулись на одну людину і намагаетесь зіпсувати іій репутацію професіонала.А чому вас "до лучанки"не критикують?Може тому ,що ви нецікаві на сцені і в житті,або просто сіра миша?Кожен театр шануе своііх співробітників які е окрасою,а ви паплюжите.Ганьба!Тримайтеся Оленко!Не звертайте увагу на дурну писанину ваших колег. Працюйте і надалі так завзято,співайте,грайте,танцюйте !Ми любимо вас,ми з вами і чекаемо вистав з вашою участю!!!!!!!!
Досить бризкати ядом до Шанувальниця Показати IP 20 Жовтня 2016 14:50
Перш за все у акторів нашого театру є багато шанувальників, а тому те гидоття, що оленочка професіонально зі своїм геніальним "продюсером" ллє на своїх колег акторів змушує інших шанувальників захищати своїх кумирів та свої погляди на професіоналізм, достойність, та коректність.