USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Волиньгаз» вимушено переходить на чотириденний режим роботи

29 Вересня 2015 12:37
Через спустошений фонд оплати праці єдина газотранспортна компанія Волинської області змушена скоротити робочий тиждень з початком опалювального сезону, – повідомляє прес-служба організації.

«Чотириденка» для усіх служб, крім аварійно-диспетчерської, розпочинається з 1 жовтня. На такий вимушений крок довелося піти через важкий фінансовий стан підприємства. ПАТ «Волиньгаз» вже протягом трьох місяців отримує лише 1,5% грошових надходжень, які сплачують споживачі за газ, що не покриває жодних витрат підприємства. За таких умов підготовка опалювального сезону відбувалася за рахунок ентузіазму і відповідальності самих працівників.

Несправедливий алгоритм розподілу коштів – не єдиний негативний чинник. ПАТ «Волиньгаз» уже кілька років поспіль надає газотранспортні послуги при економічно необґрунтованому тарифу, який покриває витрати лише на 65%. З підняттям ціни на газ для населення, що відбулась весною, ситуація не змінилась, а тільки стали масовими неплатежі і область заходить в опалювальний сезон з боргом понад 150 мільйонів гривень. Все це відбувається на фоні скорочення споживання газу (до 35%), а отже, скорочення тарифної виручки, яка є основним джерелом прибутку підприємства.

«У таких умовах підприємство не в змозі повноцінно нести покладену на нас відповідальність за безпеку і безперебійність газопостачання, зокрема, і здійснювати модернізацію мереж. На сьогодні ми вимушено скорочуємо робочий тиждень, аби не скорочувати персонал», - розповів голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Ці та інші питання делегація профспілкової організації працівників ПАТ «Волиньгаз» озвучила 24 вересня на конференції працівників газорозподільних підприємств. На Конференції було прийняте звернення до президента, уряду, профільного міністерства, НКРЕКП з проханням невідкладно прийняти рішення по встановленню економічно-обгрунтованих тарифів на розподіл природного газу, захистити заробітну плату працівників та інтереси споживачів природного газу, розробити програму розвитку та модернізації газових мереж на наступні 5 років.

Довідково:



Єдиний вид діяльності ПАТ «Волиньгаз» - транспортування природного газу. Підприємство обслуговує 7,6 тисячі кілометрів розподільних газопроводів, 1,8 тисячі газорегуляторних пунктів (з них 478 одиниць ГРП, 1341 ШРП), 51,9 тисячі - будинкових регуляторів тиску газу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанка Показати IP 29 Вересня 2015 12:53
Пусть вернет ворованное директор и всем хватит на зарплату не на один месяц!дом не за один миллион ! Мы не дураки,все видим!найдется и на него правый сектор!
Яка ти наф*г лучанка до Лучанка Показати IP 29 Вересня 2015 18:10
Лучани українською спілкуються, а не "кацапською". Не бреши.
Анонім до Лучанка Показати IP 1 Жовтня 2015 11:16
12
Дмитро Показати IP 29 Вересня 2015 12:53
Якщо Фірташ перестане витягувати всі гроші з облгазів на розкішне життя своє и своїх дітей, а також зменшить зарплату Короті ( 70 тис.грн. в місяць) - то хватить всім. Працівники Волиньгазу - відстоюйте свої права перед власником Фірташом, агов - профспілка !!! Фірташ розкошує - а держава винувата. "Волиньгаз" приватна структура. Не може Фірташ разом з Коротею управляти підприємством - повертайте в державну власніть.
аяяй Показати IP 29 Вересня 2015 12:59
там у них такий безлад!!!!висталяють споживачам неіснуючі борги ,а щось вияснити і добитися потрібно потрати багато часу і сил
Лучанин до аяяй Показати IP 29 Вересня 2015 14:01
Погоджуюся! Багатьом моїм знайомим і мені включно виставляють неіснуючі борги, а один період вони навіть не вносили показники, що я подавав по телефону. Для чого це робилося всім відомо - треба ж підняти тарифи і понити як їм важко і які борги. У керівників доходи десятки тисяч в місяць а роботягам, бачите, нема чим заплатити.. ханиги..
sms Показати IP 29 Вересня 2015 13:19
Єдиний вид діяльності ПАТ «Волиньгаз» - транспортування природного газу. Брехня!
123 до sms Показати IP 29 Вересня 2015 14:03
Ой далеко не єдиний - ви спробуйте провести газ в приватний будинок - то з вас шалені гроші витрусять, і поводять колами пекла так, що Данте в гробу погано стане
есемесці до sms Показати IP 30 Вересня 2015 09:13
з 1 жовтня запрацює чудозакон про ринок газу. Нема в облгазів більше ніяких функцій, крім транспортування газу. Тепер до кого хочеш, до того йди і на себе пеняй, бо ринок.
я до sms Показати IP 30 Вересня 2015 15:16
Почитай Закон України ДЯТЕЛ!!!
Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 13:20
невідкладно прийняти рішення по встановленню економічно-обгрунтованих тарифів на розподіл природного газу, бо тільки 1.5 відсотка сплаченних коштів йде за призначенням.
123 Показати IP 29 Вересня 2015 13:49
то може якщо скоротилося споживання газу, то треба скоротити і самих дармоїдів на 35%. І взагалі як може бути збитковим державне монопольне підприємство? На нормальних підприємствах як? збиткове? то міняти керівництво!
1234 до 123 Показати IP 30 Вересня 2015 09:18
Скільки газу не пали, а труби ті самі. Раптом бабах, то дармоїдів кликати будеш шоб спасали
я до 1234 Показати IP 30 Вересня 2015 15:21
Підприємство уже давно не державне. Перед тим як щось писати потрібно бути впевненим в своїх словах!!! Тупо ля-ля...
Хвєдя Показати IP 29 Вересня 2015 13:57
За газ з лучан беруть в 1,5 рази більше - бо намає гарячої води. Вони рішили, що люди гріють воду на газових плитах. А те, що в багатьох є електробойлери їх не цікавить. Кому продають лишки газу? І як у них дебіт з кредитом зходиться? Де мільйони, вкрадені в людей?
Хвєді до Хвєдя Показати IP 30 Вересня 2015 09:07
а може ще воду в електрочайнику кип"ятиш і всі мають здогадатися, що не на плиті! Постав лічильник і плати по факту!
Тому що Показати IP 29 Вересня 2015 13:59
не вміють роботу організувати. На моїй вулиці один штунда власним коштом з благословення Волиньгазу проклав газопровід, і за дозвіл підключитися дере гроші - 80% від вартості газогону з кожного нового абонента. То чому Волиньгаз дозволяє ділкам наживатися на собі?
я до Тому що Показати IP 30 Вересня 2015 15:24
Його кошти, його газопровід...
323 Показати IP 29 Вересня 2015 14:26
Розкажіть нам скільки коштує розробити проект на підключення, і скільки підключення - вас, с*к взагалі закрити треба.
ПАТРІОТ Показати IP 29 Вересня 2015 14:51
КАЖУТЬ ,ЩО НЕМАЄ ГРОШЕЙ. А ЗА ЩО БУДУЮТЬ НАД СУЧАСНУ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ КОРОТІ НА ОЗЕРІ ПІСОЧНОМУ ?
Микола до ПАТРІОТ Показати IP 29 Вересня 2015 18:22
Патріот, нема ніякої сучасної бази. Те що ти говориш, то три "совдепівські" вагончики на Світязі, як в майже в кожному волинському підприємстві.;)
Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 14:58
Верніть гроші за передоплату за газ. Залишишилось більше 10 тис. грн . А повертати ніхто не збирається, бо газ для підприємства продає вже інша їхня структура - де постфйно погрожують , за так званий фііктивний борг, Листи , попередження не діють, гроші за невикористаний газ повертати ніхто не спішить. Прокуратурі є тема для справи.....
Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 15:01
Зарплата керівного складу від 40 000грн.і на скорочений робочий день вони не підуть.Куди діваються гроші за газ який споживачі "ніби-то витрачають "на підігрів води,бо гарячої немає.Коли встановлять лічильники газу в квартирах?
Лучанка до Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 18:17
Мені лічильник встановили БЕЗКОШТОВНО. Пішла написала заяву і за місяць був лічильник. Не вводьте людей в оману, кому лічильник треба і хто не полінувався звернутись вже давно його отримав. Інша справа - газ з лічильником дорогий - подякуйте за це "Яйценюку і Ко", а не транспортувальнику.
Мирослав Показати IP 29 Вересня 2015 18:59
Накінець-то Коротя взяв нік "Лучанка" і поставив всім "мінуси"
ВАТМАН Показати IP 29 Вересня 2015 19:13
Маму Короті в ресторан водив.
податкова Показати IP 30 Вересня 2015 09:10
всім експератм офіційно заявляю: дай Фірташу волю - давно була би в усіх зарплата людьська, але її розмір визначає 25-річний хлопчисько, якого навіть не оформили на роботу. Порох знає ким і як прикривати зад
Спостерігач Показати IP 30 Вересня 2015 10:17
Читаю деяки коментарі і дивуюся нашим людям. Злість, заздрість, пошук винуватих олігархів. Люди! Ви статтю читали??? Мова про те, що під загрозою залишається СТАБІЛЬНЕ та БЕЗАВАРІЙНЕ постачання газу в Ваші домівки в опалювальний сезон. Задумайтеся над цим. Що буде, якщо по причині неспроможності підприємства в безгрошовій ситуації забезпечити постачання ВАМ відключать газ? Будете паркет зривати і в хаті вогнище палити? Батареї розмерзнуться за сутки, весною відтають і по стінам потече вода. Вже всі забули що було в Алчевську? То почитайте - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%27%D1%94%D0%BA%D1%82%D0%B0%D1%85_%D0%96%D0%9A%D0%93_%D0%B2_%D0%90%D0%BB%D1%87%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%83_%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D1%83_2006
Сергій Показати IP 30 Вересня 2015 20:28
Верніть гроші за передоплату і за невикористаний газ !!! Прокуратурі є тема для справ !!! Доведення підприємства до фіктивного банкрутства !!! Умисне вчинення діяння з неповернення авансових платежів!!!