USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Під Луцьком розбився квадроцикл, двоє загиблих

11 Жовтня 2014 14:29
Трагічна ДТП трапилася поблизу Луцька, загинули чоловік і 19-річна дівчина. Про це повідомляє прес-служба волинської міліції.

Правоохоронці встановлюють всі обставини автопригоди.

Близько 16-ї години на польовій дорозі неподалік села Мстишин Луцького району 41-річний житель району, керуючи квадроциклом «POLARIS», за попередніми даними, не вибрав безпечну швидкість руху, з’їхав на праве узбіччя та зіткнувся з придорожнім деревом.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та 19-річна пасажирка, жителька обласного центру, отримали смертельні травми.

За даним фактом правоохоронці проводять перевірку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 79
а Показати IP 11 Жовтня 2014 14:44
хто?
123 Показати IP 11 Жовтня 2014 14:49
Дуже шкода людей. Але судячи з фото - цей квадроцикл одномісний, а на ньому їхало двоє людей. Повірте, керованість одномісного квадроцикла з пасажиром просто ніяка, на ньому перекинутись - раз плюнути, а в повороти взагалі неможливо зайти. Так що дотримання простих правил може зберегти життя.
нагасакі Показати IP 11 Жовтня 2014 14:52
кажуть що батюшка з Гіркої полонки,а дівчина з цукрового(
Олександр Показати IP 11 Жовтня 2014 16:22
Монах, який служив у Полонці...
Ольга до Олександр Показати IP 11 Жовтня 2014 17:31
Так, це був монах... Дуже шкода, хороша була людина.
боголюби Показати IP 11 Жовтня 2014 16:35
Если єто тот которий в 12 часов по окружной валил 110 км в час обгоняя машини в оранжевой куртке, то смерть закономерна.
Анонім до боголюби Показати IP 12 Жовтня 2014 22:27
це не він
наталія Показати IP 11 Жовтня 2014 18:44
співчуваю
Саша Показати IP 11 Жовтня 2014 18:57
а що робив монах з 19 річною дівчиною на квадроциклі за 5 км від монастиря
Віктор до Саша Показати IP 11 Жовтня 2014 20:32
Думай, що мелиш!!!
Анонім до Саша Показати IP 24 Жовтня 2014 18:05
коментар було видалено
міша Показати IP 11 Жовтня 2014 19:28
Як шо, доказував що священослужителі легко долають закони фізики. Бог не вберіг, sad but true...
катя до міша Показати IP 17 Жовтня 2014 21:10
Я бачу ти такий розумний всюди?
Олександр Показати IP 11 Жовтня 2014 20:07
Який цинізм навіть не від "Сашиного" посту: "а що робив монах з 19 річною дівчиною на квадроциклі за 5 км від монастиря", а від п'яти плюсів. Майте, люди, елементарну повагу до мертвих, тим паче не знаєте, у чому їх співчуваєте. Кажуть вам - монах. Це був справжінй монах. А у монастирі він не жив, за які % км від якого монастиря він був? Він був приходським священиком, а дівчина, як я зрозумів, була його чадом духовним, може навіть співала у нього. Але кому я це кажу...
міша до Олександр Показати IP 11 Жовтня 2014 20:49
аяяяй, які всі погані, такий цинізм, улюлю.... Так, треба носом тикати в це тупе, безглузде ДТП, де загинула молода дівчина, ні ща що ні про що, і за кермом був не бухий мажор. Тому нефіг тут повчати, комусь вказувати де плюси ставити, і закликати до поваги. Розкажи свої співчуття родичам дівчини, і нагадай про справжнього монаха.
Саша до Олександр Показати IP 12 Жовтня 2014 08:00
що ти мелеш?яке чадо духовне у 19 років? Я тоже їздив квадроциклом і якщо ним їхати 50 км на год то такого не буде.
гусь Показати IP 11 Жовтня 2014 20:31
та сьогодні по вул. Рівненській чотири квадроцикли на перегонки їздили. швидкість їхньої їзди була більше 90 км по місту. Напевно навіть правил не дотримуються так гасають по місту.
Вікторія Показати IP 11 Жовтня 2014 20:41
Дуже шкода отця Корнілія,це була дуже хороша людина,яка щодня молилася за ваше спасіння!Царство йому небесне.
Люда Показати IP 11 Жовтня 2014 21:08
Треба заслужити в Бога - щоб побувати на службі у отця Корнілія. Він був дуже глибокий духовно, щирий, добрий, працьовитий. Такий Божий куточок своїми руками зробив. Він врятував життя моєї дитини своєю молитвою. А "лайки" під такими коментарями - це рівень культури і освіченності нашої нації. Я вже мовчу про духовний розвиток.
Люда Показати IP 11 Жовтня 2014 21:10
Да і кожен в цій трагедії додумає те, на що сам гаразд. Не оскверняйте ім'я отця Корнілія. Царство йому небесне!
Ольга Показати IP 11 Жовтня 2014 22:02
Це насправді була дуже духовна і свята людина. Справжній священник. Бог забрав його до себе, на небеса... А дівчина, скоріше за все, та, що співала. Чиста, невинна душа. Царство їм небесне!
Аслан Лось Показати IP 11 Жовтня 2014 23:54
А мені здається, що вони займались богобоязним ділом і прелюбєдєяніями з масовими возліяніями алкоголя, а потім рішили погоцати на квадрику... до речі, звідки у священика квадрик? Отож то... так шо як то кажуть, самі віновати... бовдури
Так Треба до Аслан Лось Показати IP 12 Жовтня 2014 04:30
шо ти стелиш ти їх навіть не знаєш!!!
Анонім до Аслан Лось Показати IP 13 Жовтня 2014 15:12
Ти моли в Бога щоб тобі за такі слова ніякої біди не було. Що сталось то сталось і не треба гадати хто винен, яка швидкість була , що вини робили і т.д. Ти не знаєш що з тобою може статись завтра. Людей вже нема, тож не поливай їх грязюкою. Як кажуть: "Про покійників або добре або ніяк". Царство їм небесне.
1 Показати IP 12 Жовтня 2014 10:27
поясніть мені навіщо спасітєлю душ квадроцикл. ????, от просто поясніть мені захисники священника. Чи не священник повинен своїм способом життя, своїми справами показувати приклад для пастви? Я нікого не звинувачую, я його не знав, хочу посто знати відповідь на ці питання. P.S. Рік назад був свідком як водій квадроцикла на щвидкості входив в поворот на дорогу що йде з Гіркої Полонки на Полонку. Водій не зовсім вписався в поворот і виїхав на зустрічну ще й майже під забори. ЯКБИ ТАМ БУЛИ ПІШОХОДИ, ДІТИ, БАБКИ, ДІДИ - В НИХ НЕ БУЛОБ ЖОДНОГО ШАНСУ ВИЖИТИ. Я не знаю чи це батюшка чи ні їхав.
Олександр Показати IP 12 Жовтня 2014 10:30
"Яке чадо духовне у 19 років" Без коментарів... "аяяяй, які всі погані, такий цинізм, улюлю.... Так, треба носом тикати в це тупе, безглузде ДТП, де загинула молода дівчина, ні ща що ні про що, і за кермом був не бухий мажор". А при чому тут це? Мова йшла про інше - про те, що робить монах за 5 км від монастиря з 19-річною дівчиною. Яке нещастя - жити у такому суспільстві... Ви усі, друзі з такими постами і лайками, перевищуєте швидкість руху - у житті. Але завжди так не буде, запам'ятайте
Саша до Олександр Показати IP 12 Жовтня 2014 14:12
я бачу в тебе є всі шанси зайняти місце монаха в монастирі і вчити мене уму разуму
Правдоруб Показати IP 12 Жовтня 2014 14:54
Невже наша церква така багата, що кожен морнах може дозволити квадрацикл, мерседес та ін недешеві автомобілі. Навіщо тоді збирають пожертви, якщо все мають. Мені здається, що наша церква це збіговисько шахраїв і нечесних людей, які прикриваться рясою, а не люди, які жертвують своїм образом життя заради спасіння інших. В цій історії багато запитань, але відповіді вже мабуть не будуть знайдені. Треба щоб святі отці писали декларації про доходи так само як і прості громадяни, а то вже занадто розгулялися
о Показати IP 12 Жовтня 2014 16:28
колись в житті був випадок.Поїхав перший раз в гості на Камінь-К. цілий день в Камені чекав щоб добратись далі.Їхав батюшка на мотоциклі запропонував підвезти.І по сьогоднішній день згадує це як норму те що батюшка був небайдужий і просто підвіз.Читаю і думаю що цей же добрий батюшка міг такрж когось підвозити, чи друзі дали катнутися на квадрику.Якби мені хто дав яб теж покатався.Чому незнаючи всіх обставин ми поливаємо брудом покійних.
Людмила Показати IP 12 Жовтня 2014 16:54
Звертаюся до всіх невихованих в духовному стилі людей!!! Вам ніхто недав права оскверняти Отця КОРНІЛІЯ Я була на його богослужінні І особисто дуже добре знайома з ним Це Людина з ВЕЛИКОІ букви Царство НЕБЕСНЕ Йому Прошу Господа Прощення за такі слова які заз відпишу тим нелюдам які оскверняють Його ви подивіться в першу чергу в свою грязну душу а потім судіть Священника Квадроцикл йому подарили бізнесмени Облюдки не лийте грязь на Його покійну душу Ніхто не баче як Монах плаче тільки баче як Монах скаче Треба було бобувати на його богослужінні і тодіб роти розатикала ця погань
109 до Людмила Показати IP 12 Жовтня 2014 18:32
Шо за слова? Бачили ми і бухих попів в нічних клубах і з бабами. так що не треба тут слюнями розкидатись.Це робота- проводити служби. ті всі батюшки і монахи і не похиестять і не відспівають без бабла. Може і нормальних він був.а може і ні!!
Правдоруб до Людмила Показати IP 14 Жовтня 2014 10:20
Шановна Людмила, а Ви подивіться у свою грязну душу. Просто так бізнесмени не будуть дарувати квадрацикл. І взагалі для чого монаху квадрацикл????? Це що необхідна річ для священнослужителя? Дуже багато цікавої інформації випливає про отця Корнілія, якою необхідно зайнятися правоохоронним органам, при цьому вказана інформація зовсім не вписується в Боже слово.
Саша Показати IP 12 Жовтня 2014 18:31
Людочко тпррррр,притормози трохи...Тут вже було сказано,що священик має бути спасителем душ і прикладом для наслідування а не таким як ми всі. Якщо він такий як і я, то чому він може мене навчити і я маю повне право сказати йому про це. Я маю на увазі всіх отців і думаю,що тількі Бог нас розсудить. Да, про нього багато говорили хорошого але для чистої людини потрібно зовсім не багато що б заплямувати себе. А особливо це стосується монахів. Якщо я в чомусь не правий то прошу пробачення у цього монаха і у будь-якому разі нехай спочиває з миром.
іван Показати IP 12 Жовтня 2014 18:54
вишо д*біли шови пишете?
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2014 20:05
Знаєте перш ніж пересуждати поїдьте туди де він служив і подивітся що все що там є він зробив своїми руками,а про гроши то я так скажу я була сьогодні там в нього на похоронах і купляла свічькі і мені сказали що в них цін на них немає хто скількі дасть на все так само і на записки!!!А розбився він з дівчиною яка співала в нього в хорі!!!
михальчук андрій Показати IP 12 Жовтня 2014 20:25
розбивсе монах з монастиря в с полонка квадроцикл дво місний його брала на обгон чорна ВМV і вона його спихнула туди у такій катастрофі у нього загинув брат а він вижив із тяжкими пошкодженнями а поті його виходили і сказали так думаєш ти утік від смерті ти загинеш так само сказав йому монах і так і сталось
оля Показати IP 12 Жовтня 2014 20:33
Про покійних слід говорити добре, або ж просто помовчати. Подивімся краще на себе зі сторони.
Ігор Показати IP 12 Жовтня 2014 20:44
Хто бачив ту чорну BMW?
Іванна Показати IP 12 Жовтня 2014 22:27
Люди добрі, схаменіться!!!! Як ви можете так говорити, не знаючи людини!!! Це була дійсно хороша людина,СПРАВЖНІЙ священник!!! Я знала його 5 років, постійно була на його службах і переконана, що такого священника вже не знайти...його сильні молитви...його благословіння...його настанови... ЦАРСТВО ЙОМУ НЕБЕСНЕ!!! Люди, не судіть не судимі будете!!!
Яна Показати IP 12 Жовтня 2014 22:47
Оля була дуже гарна і хороша дівчина. Шкода її батьків і хлопця. Дуже співчуваю їм.
2001 Показати IP 12 Жовтня 2014 22:54
мій знайомий бачив ВМV він їхав за тим квадроцикло аварія сталася на його очах швидкість у квадроцикла була дуже велика мій знайомий їхав 130 на бусі і неміг догнати його
1 Показати IP 13 Жовтня 2014 09:02
Бізнесмени подарили квадроцикл. Мля, ви в гуглі подивіться скільки він коштує і чи по посаді такі подарунки? і хто серед форумчан може його собі купити. І взагалі, більше дівчину шкода. Якби батюшка залишився живий, тоже б його захищали?
Bad Показати IP 13 Жовтня 2014 09:58
Бачили б ви що ті монахи в морзі виробляли ( в п'яному вигляді - 100%), і доречі, кажуть(80%) що і сам Корнілій був під впливом алкоголю. Вони прийшли з наказами не проводити експертизу тіла, тобто не різати, монаха, а на рахунок дівчини, були не проти!
Віктор до Bad Показати IP 13 Жовтня 2014 17:21
Да, а ти думав ці монахи тебе на органи здадуть!!! Я один з них!!!
Bad до Віктор Показати IP 13 Жовтня 2014 20:11
"А ти думав ці монахи тебе на органи здадуть!!!" - мда, мене на органи, що ти мелеш? сидиш, вигадуєш, що я думав, а що не думав, дивись щоб ти добре думав! Я написав ФАКТ! ЛІкарі ні в чому не винні, адже це всього-навсього їхня робота! Помер молодий монах і юна дівчина, відкрито кримінальне провадження і якщо в тіліі водія знайшли б наркотичні речовини, чи ще щось, то можливо було б варто наглянути в ваш монастир, де поміж молитвами можуть ховатися кілограми гріхів! Це не образа, а всього лиш припущення і пояснення до твого коментаря!
23 до Bad Показати IP 13 Жовтня 2014 23:52
Судячи з того що ви пишете, вас там небуло. Павославні християни (і навіть мусульмани) вірять у те що людина створена по образу Господа і чекають, що після другого приходу Бога на Землю всі воскреснуть. Тому розтин вважається кощунством і хулою над тілом.
Правдоруб до Bad Показати IP 14 Жовтня 2014 10:29
На всі 100% монах був в стані алкогольного спяніння, дівчина теж (перевірена інформація). Ось Вам і священнослужитель, праведний чоловік. А взагалі це не проблема в отці Корнілії, це проблема усієї церкви. Просто приклад отця Корнілія як загальний для всієї церкви. Церква сама себе нівеліювала в очах суспільства своїми поступками і образом життя святих отців. В церкві зараз дуже мало осіб, які дійсно служать Богові і спасають своїми молитвами мирян. Здебільшого священнослужителі прикриваються рясою для заробітку грошей, шахрайства і т.д.(в тому числі організовують публічні будинки). Більшість не відповідає канонам церкви
Анонім до Правдоруб Показати IP 14 Жовтня 2014 16:54
Мені цікаво звідкі така інфотрмація що монах був пяний і дівчина теж ?Я взагалі знала їх обох і їх вскривали обох в морзі і її батькі казали що просили нетількі за монаха ай за дівчину щоб нескривали її до 5 вечора в суботу тримали в морзі бо просили щоб нескривали її хочь монаха вже на той час вскрили а нашим врачам що дівчина молода органи здорові можна продати,і звагалі він її вилічив бо вона дуже хворіла!!!!
.... Показати IP 13 Жовтня 2014 10:25
До моргу мусили викликати міліцію, і тільки їй вдалось заспокоїти агресивно настроєних "монахів". Лікарі думали що бородаті виб'ють двері і понівечать приміщення. Так, дійсно, вони мають право попросити не досліджувати тіло священника, але не втакому тоні і стані. . Чому така агресія? я точно знаю,що до них хамства не було і не могло бути! Можливо знали, що Корнілій вживав алкоголь перед тим як сісти за кермо з 18-річною дівчиною, чи боялись, щоб після розтину, прокуратура не наглянула до їхнього храму?...Дуже багато запитань виникає з цієї трагедії, на які отримати відповідь досить важко, але знаю напевно, що інколи в грішників більше святого чим в ПРЕПОДОБНИХ! Царство Небесне загиблим, і сили батькам дівчини, адже це була їхня одненька надія...(
23 до .... Показати IP 14 Жовтня 2014 00:08
Щодо прокуратури в храмі - дуже хотілосяб щоб працівники прокуратури і інших правоохоронних органів, ходили частіше до храму керувалися не тільки кодексами, а виконували заповіді Господні.
Правдоруб до 23 Показати IP 14 Жовтня 2014 10:30
Дуже хотілося щоб священослужителі самі дотримувалися приписів Господніх
ковельчанин Показати IP 13 Жовтня 2014 11:50
я нічого не маю проти цього священника, я його зовсім не знав, можливо він був дійсно дуже хорошою людиною, ну так сталось, то сталось, то є дорога, і тут кожний не виняток, всі ми люди, і він і всі можуть буди не дай бог на його місті. але є священники гади канкретні! ось приклад в минулому, чи то позаминулому році був в нас на ковельщині случай(кажу так як я знаю, якщо щось трішки не так- прошу виправити мене) їхав з сторони Володимира батько, віз дочку на поїзд київський(студентка була) в ковель. була вже ніч, і тут на всіх парах летить машина, влітає в машину вище згадану, та машина влітає в кувет, батько на смерть, машина яка спричинила дтп теж злетіла, але звідти вилізли мужики , випхали її на дорогу і на втьокі, як кажут дівчини кликала на допомогу, їм однаково, вони втікли, тоді вона через лобове вибите стікло вилізла , вийшла на дорогу і зупинила встречку, машина спричинивша дтп- втікла, але згодом приїхала, так як в цій всій ситуації на місці дтп вона загубила барсетку з документами, водій був пяний, по словам дівчини вона чула три різні голоси. один чоловік вернусь, другого знайшли бо звернуся в лікарню, з тяжкими травмами. а хто третій був- невідомо, і що перший. що другий був в доску пяний, і за тих *священників* загинула людина. не людській поступок зробили наші духовні наставники. бог їм суддя.
1 Показати IP 13 Жовтня 2014 12:09
що не день то цікавіше, ну де ви захисники батюшки? , ваші аргументи поведінки преподобних в морзі.
віто Показати IP 13 Жовтня 2014 13:26
Думаю, декілька речей очевидні. Перше. Водій квадроцикла, напевно, по необережності, позбавив життя себе і 19-річну дівчину. Друге. Якби хтось із вас був татом чи мамою загиблої дівчини, ви б взяли до уваги, що той, хто її забив (по необережності), був високодуховною людиною та має бути позбавлений людського суду?
МВ Показати IP 13 Жовтня 2014 15:09
гірко читати... вас люди... у всіх буде кінець((( БОГ ДАВ ЖИТТЯ І ДАСТЬ КОЖНОМУ СМЕРТЬ.!!!!... і кожному писаці тут варто задуматись над своїм власним життям, а не давати характеристики всім і вся... Вічна память о. Корнилію!!!
юра Показати IP 13 Жовтня 2014 20:03
Люди добрі! Не судіть і несудимі будете. В кожного своє життя і кожен після смерті сам перед Богом за свої справи. Бог все бачить, від нього ніхто не сховається. Ми не в праві судити навіть простих людей а з духовенства тим більше, Хоть якої не був віри. Вічная память загиблим і царство їм небесне...
ДІСТАЛО!!! Показати IP 14 Жовтня 2014 16:59
А це нічого що на території монастиря є сауни в яких бізнесмени і депутати відпочивають замість того щоб молитися в монастирі.В монастир беруть молодих дівчат віком від 16 до 19 років переважно круглих сиріт. Тепер самі робіть висновки що то за монастир і де вони беруть гроші на всякі квадроцикли!!:(
Анонім до ДІСТАЛО!!! Показати IP 14 Жовтня 2014 17:19
А ти там був і бачив що так говориш?
Тетяна до ДІСТАЛО!!! Показати IP 15 Жовтня 2014 09:16
Ти спочатку туди б поїхав, подивився. Про які сауни йде мова? Це як "чув дзвін, але не знає де він". Повна нісенітниця.
ВІ Показати IP 14 Жовтня 2014 18:18
Дівчина та, дійсно була хвора, вона навіть не могла сама ходити, її заносили у храм до о. Корнілія, а він її виходив своїми молитвами і поставив на ноги!
Яна до ВІ Показати IP 27 Липня 2015 00:15
От що ти мелеш?????? Це була моя одногрупниця,кожного дня ВОНА САМА ПРИХОДИЛА на пари,своїми ногами. Який би той священник не був прекрасний,він в першу чергу мав би нести за неї відповідальність,так як був за кермом,а вона пасажир!!! Мав би дати їй шолом,а не нацепити його собі. Не хочу навіть нічого чути про нього. Дуже шкода Олічкиних батьків(((((((((
Олеся до Яна Показати IP 5 Листопада 2015 09:54
Якщо ти чогось не знаєш ,то краще рота взагалі не відкривай!!! На Олі був шолом! І взагалі не має чого цю тему більше піднімати. Батюшкі з Олею вже не має,нехай спочивають с Богом.
олег Показати IP 14 Жовтня 2014 21:51
сьогодні можна багато чого навигадувати і про монастир , і про отця Корнилія , і про загиблу дівчину. Адже свідків аварії немає, а якщо вони і були то чому мовчали і не заявили про себе в міліцію, коли було необхідно. Так дійсно в теперішній час багато хули іде на церкву. Але напрошується запитання чому весь бруд на священника ллється невіть ким в той час коли батьки та близькі загиблої дівчини цього не роблять, хоча в даній ситуації негатив мав би виходити від них. Скоріше за все в тому що тут пишуть немає правди. Людей уже немає і їх не вернеш, Що стосується монастиря - багато чув про нього і навіть довелось побувати. Ніяких саун там немає і тим більше не міг там ніхто розважатись. Адже монах вів скоріше аскетичне життя без світла, газу та інших комунікацій. Жив в маленькій келії при храмі. А що стосується квадрацикла , то потрібно зрозуміти, що храм знаходиться за селом в полі. З осені по весну доїзд дуже поганий. От напевно тому і подарували його. Аже дарованому коню в зуби не заглядують, хоча можливо краще подарували б лижі та велосипед. Цей монах самостійно будував церкву, а не віллу для відпочинку і жив дуже бідно. Р.s. Ніяких дівчат - сиріт там точно не жило. Лише він, старий священник і жінка яка працювала при храмі. Навіть самого отця Корнилія можна було застати скоріше під час богослужінь, тому що сидячи на місці в одиночку храм не побудуєш.
а Показати IP 14 Жовтня 2014 22:25
а
Алена Показати IP 14 Жовтня 2014 22:33
Олег спаси вас Господи,за вашу правду...Я тоже побывала в этом монастыре,и очень часто ездила туда с другой области.Так как о.Корнилий был моим духовным отцом,и таких как он больше не будет в наше время,а то что его оскверняют и говорят всякую гадость,то пусть останется это на их совести,они ответят за это перед Богом.Прежде чем осудить человека в рясе,пускай положат жар себе на язык!Тем более покойного.Царство ему небесное!Вы не старайтесь ничего им доказывать,они все равно этого не поймут,им не дано этого понять.
Катерина Показати IP 16 Жовтня 2014 12:38
а яка фамілія в Олі?
Анонім до Катерина Показати IP 16 Жовтня 2014 15:23
Новицька
дістало до тетяни Показати IP 19 Жовтня 2014 22:28
Я впевнений що ти сама мало де в тому монастирі була тому що тобі ніхто відкрито не буде афішувати про сауни.Я спираюсь на реальні факти!!!
Анонім до дістало до тетяни Показати IP 20 Жовтня 2014 01:19
Знаїте мене цікавлять які то реальні факти вас є за сауни?Просто я там була недавно і щось накого небачіла!!!Як що ви про це пишете значить ви там були,знаїте я неполінуюсь поїхати туди разом з вами і щоб ви мені це показали може я сліпа чи що!!!Я просто в шоці від вас всіх людей які дійсно чули дзвін та не знають девін я наостаніх строках вагітності і навіть непросто поїхала туди а скажим перевірити про те що пишуть тут і щось от такого дурного я там непобачила а тим бильше саун там за записку і за свічьку некажуть ціни а поможливості даєш сама скількі хочеш то які там можуть бути бізнеси які наживаються на цьому !!!
Тетяна до дістало до тетяни Показати IP 20 Жовтня 2014 15:57
Своїми словами ви самі підтверджуєте що там ніколи не були, там немає де "мало де бути", там дуже тихе, затишне місце, без ніякого натяку на сауни чи ще якісь розважальні заклади. Отець Корнилій своє життя присвятив молитві, і в даний момент не доречно говорити всілякі безглузді речі. Людей вже немає, і назад нічого не повернути
Людочка Показати IP 20 Жовтня 2014 21:09
Бридко читати те що написано!.Перш за все померло двоє людей.і якоь навіть просто не гарно таке писати!.
дмитро упц мп Показати IP 31 Жовтня 2014 14:41
слухайте отець корнилій не був пяний і оля новіцька вони їхали з служби є 2 варіанти або вони самі зїхали і врізались або їм помогли кажу чому О.Корнилій дуже багато знав і багатим мажорам корупціоністам це не подобалось це не перший випадок 17 років назад їх напоїли снатворним виживО,Корнилій і за 17 років він на паї свого батька построїв церкву зібрав монашеску братію посадив ліс навернув багато людей до своєї віри вирив ставок в якому всім давав ловити рибу ольга новіцька після школи пішла в монастир віддати своєж життя Бгові трудитись заради Бога в неї був рак це правда і він її майже вилікував коли я був на його похороні цілував його руки вони в нього були теплі представте яка це благодать задумайтесь не пишіть пліток і вигадок Бог вам про це згадає на страшному суді
дмитро упц мп Показати IP 31 Жовтня 2014 14:43
так в нього була машина опель віваро скутер квадрокикл коні господарство але він це все заробив своїм трудом і своїми силами
((( до дмитро упц мп Показати IP 7 Листопада 2014 15:04
Ви помилились,в нього крім конів,ровера і квадроцикла нічого більше не було.
дмитро упц мп до ((( Показати IP 7 Листопада 2014 17:19
не знаєш мовчи
((( до дмитро упц мп Показати IP 10 Листопада 2014 20:06
знаю,на всі 100%. а хамити не треба
дмитро упц мп Показати IP 31 Жовтня 2014 14:52
тільки один Бог знає що там було
Наталія І Показати IP 13 Листопада 2014 01:31
З книги однієї святої людини (схимонах Паисий Святогорец "Возвращение к Богу от земли на небо): "Некоторые по испорченности сердца своего видят в ближних только пороки, а другие - наоборот. Исходя из этого, старец шутя делил людей на две категории. Одна подобна пчеле. Когда пчела залетает случайно в какой-нибудь двор, полный мусора и хлама, она все минует, а находит где-то малый цветочек или какую-то сладость и там останавливается. Другая категория подобна мухе.Муха, влетая в прекрасный сад с благоухающими цветами, все минует, а находит где-то в углу сада кучку навоза и там останавливается....(наводится приклад) .А вы себя куда относите?" Хай Бог простить всіх!
Світлана Григоренко Показати IP 26 Листопада 2014 18:23
Побійтеся Бога і не пишіть дурниць про світлу і щиру людину. Я особисто була знайома з батюшкою Корнилієм і в складні життєві моменти намагалася їздити до нього на служби, сповіді причастя, просто отримати мудру пораду. Не поганьте його пам'ять, із його смертю світ збіднів. Дуже гірко, боляче, але нічого змінити вже не можливо... Просто не поганьте.